Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. [quote name='ariss']Kojot czy Ty wiesz, że przeginasz...jak można robić tak obrzydliwie fajne zdjęcia:eviltong::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] oou nie widziałem tego. a tak btw (będąc w temacie:diabloti:) wcale nie przeginam:eviltong: [quote name='ariss']nie lubie Cię:obrazic::obrazic::obrazic: jak zwykle:loveu:[/QUOTE] :loveu: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/PICT1208640.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Unbelievable']:loveu: chyba muszę więcej komentować :evil_lol:[/QUOTE] yesyesyesyes:cool1: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/PICT1293640.jpg[/IMG] [quote name='Doginka']Bosssskie - zupełnie jak pieski z The DOG:crazyeye::loveu::loveu:[/QUOTE] co to jest the dog?:evil_lol:
  3. wszystkiego najlepszego Szczurze!:)
  4. [quote name='Unbelievable']A ta się włóczy i włóczy:cool1:[/QUOTE] w końcu młoda jest:diabloti:
  5. [quote name='Unbelievable']:evil_lol: ten też fajny, tylko nie mogę się zdecydować który bardziej wymiata, bo tamten nie ma wyraźnego środka co podoba mi sie w drugim, no i nie prześwituje zielony pomiędzy płatkami, co mi się w drugim nie podoba :diabloti: ale chyba wybiorę drugi, ze wzdlędu na większa kontrastowość :cool3:[/QUOTE] za taki komentarz - jest Twój! W całości:cool1::eviltong:
  6. Tatry?:loveu::p
  7. [quote name='Unbelievable']Zamienił tło i myśli że jest fajny... :diabloti: pierwszy kwiatek cudo :loveu:[/QUOTE] za to sprzedaje się jak świeże bułeczki:diabloti: a ten?:cool3: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/PICT1251640.jpg[/IMG] [quote name='Agappe']zazdroszcze..umiejętności i sprzętu:oops::oops::oops:[/QUOTE] jak się ma to pierwsze, to zwykła cyfrówka wystarczy:cool1:
  8. [quote name='eria']genialneeee!!! :loveu: zdradź jak zrobiłeś to całe idealnie biale tło i podłogę ?? :loveu:[/QUOTE] [url=http://www.funsports.pl/p,pl,124,zestaw+miniatelier.html]Zestaw MiniAtelier[/url] :grins: tyle że w wersji homemade;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/PICT1259640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/PICT1267_640.jpg[/IMG] przed [URL=http://s283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/?action=view&current=_DSC0551_640.jpg][IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/th__DSC0551_640.jpg[/IMG][/URL] po:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/krowy_DSC0551640.jpg[/IMG]
  9. [quote name='malawaszka'] idzie burza :shock: [/QUOTE] oo jak dobrze że piszesz, przynajmniej wiem, że czas na spacer co by nie zmoknąć:evil_lol::diabloti:
  10. [quote name='Justy$ka']Witajcie.! Chciałabym poznać Waszą opinię na temat książki Donaldsona "Pies i człowiek".. Pzdr.[/QUOTE] było tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/f60/pies-czlowiek-jean-donaldson-psy-rasowe-przeglad-hodowli-100924/[/url]
  11. siad [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/_DSC0701_640.jpg[/IMG] patrz! [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/_DSC0693_640.jpg[/IMG] proś! [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/_DSC0738_640.jpg[/IMG] :p więcej nie zrobiłem, bo lampa się zepsuła:angryy:
  12. [quote name='Alusia']A coś więcej :razz: Do Zuiko Digital 17,5-45mm[/QUOTE] więcej tutaj :razz: [url=http://www.fotografia-przyrodnicza.art.pl/porady.php?p=1]Fotografia Przyrodnicza - Porady[/url] MZ pierścienie do tego obiektywu odpadają;) Najlepiej do jasnej stałki, albo do obiektywu makro
  13. [quote name='al-ka']Powody są oczywiste - najważniejszym z nich jest to, że badaną dzięki niej aurę trudno wpasować w schemat współczesnej fizyki"[/SIZE][/QUOTE] No tak, najlepiej doszukiwać się teorii spiskowych:lol: Fotografowane zjawisko, to zwykłe elektrony, które 'uciekają' z przedmiotu. Pseudonaukowcy zaadaptowali je do swoich celów, widząc podobieństwo do tej całej aury;) Jeżeli Ty potrafisz zobaczyc aurę, to chyba możesz też powiedzieć, czy wygląda ona tak jak na zdjęciach kirlianowskich czy nie? Też taka postrzępiona? I czy oglądając aurę jakiejś osoby, podłączasz ją do generatora w.cz. generującym wielkie napięcia?:cool3: [quote name='http://www.ujk.edu.pl/ifiz/pages/Jakub_Kir/naczympolegafk.html'] Kirlan, mając poparcie ze strony Związku Radzieckiego, badał możliwości zastosowania takich zdjęć w medycynie oraz psychiatrii do określania stanu zdrowia pacjenta: jak wiadomo opór ludzkiego ciała zmienia się kiedy jest ono zdrowe, inny jest także kiedy jest chore- nie są to jednak zmiany na tyle znaczące, i mogą być także spowodowane innymi czynnikami, dlatego też fotografia kirlanowska jest głównie obiektem zainteresowania pseudonauki i nie stosuje się jej na poważnie, o czym później. Być może jednym z zastosowań takiej fotografii byłoby poszukiwanie fizycznych defektów przedmiotów, które z założenia mają być gładkie- na fotografiach wyraźnie widać, że ładunku najchętniej uciekają z ostrych krawędzi, i tam też obserwuje się najwięcej wyładowań- jednak współcześnie istnieją zapewne znacznie doskonalsze i mniej kłopotliwe metody?[/QUOTE]
  14. [quote name='Bakteria'] Mogłaś inaczej rozwiązać tą sytuację. Mogłaś np. złapać agresorkę, swoją puścić skoro jest taka karna i wezwać SM. Może mandat zmotywowałby gościa do prowadzania suki chociaż w kagańcu, którego swoją drogą twoja suka też nie miała... [/QUOTE] Nie bardzo sobie to wyobrażam:lol: Nadbiega pies, rzuca się na mojego, gryzie, szarpie itp. a ja co mam zrobić? Złapać agresora jedną ręką za nogę (lub inną część psiego ciała), drugą odpiąć swojego psa, a trzecią wyjąć telefon i zadzwonić na SM i jeszcze poprosić właściela, żeby poczekał, bo SM ma przyjechać?:roll:
  15. Nie rozumiem, po co znowu zakładasz taki sam temat? Poza tym już jest pełno takich tematów...
  16. gratulacje miszczu:p [quote name='Justa'] Nie wiem czy się chwaliłam, ale Galina umie zdechnąć:diabloti: Tylko miota ogonem po podłodze :evil_lol: [/QUOTE] hahaha własnie w ostatnich dniach nauczyłem Sambę zdychać i też miota ogonem:roflt:
  17. [quote name='leepa']Natomiast jeśli pies może spać w łóżku, a nagle nastepnego dnia dostaje kapciem po głowie że śmial na nie wejśc no to huh. [/QUOTE] ale tu chyba nikt nie mówił o takim zakazie;)
  18. powiemy, że są fajne:lol:. Tylko zależy do jakiego obiektywu:cool3:
  19. [quote name='Marta_Ares']tego canona mam mozliwosc odkupienia od fotografa, po wymianie spustu migawki z podstawowym obiektywem za 1000zł. Tylko nie wiem czy ryzykować i kupować używany sprzęt[/QUOTE] po wymianie spustu migawki, czy samej migawki? Za 1000 to ja bym brał od razu:p na prawdę warto. chyba że sprzęt po ciężkich przejściach;)
  20. [quote name='leepa']No owszem ale jednak troszkę psu mieszasz w glowie. Najpierw można później nie można.[/QUOTE] MZ to nie jest mieszanie w psiej główce. Ja robiłem tak, że po prostu mówiłem psu gdzie ma iść spać, coś jak komenda;) tylko że z większym uwzględnieniem jej zachcianek;) Na spacerze też raz można biegać, a raz nie można i trzeba iść na smyczy.
  21. z tych tylko Canon;) i jeszcze obiektyw jakiś:cool3:
  22. [quote name='weszka']Dzieciak wiadomo ciepełka potrzebuje, a później wyrastają z takich ciągot. [/QUOTE] Samba także wyrosła już ze spania w łóżku, woli na swoim miejscu albo na fotelu. Ale jeżeli łóżko jest juz rozścielone, ale jeszcze puste, to woli spać na łóżku:evil_lol:
  23. [quote name='weszka'] póki co może jeszcze się ktoś zgłosi do konkursu :cool3:[/QUOTE] myślisz, że znajdzie się samobójca, na z góry przegranej pozycji?:evil_lol:
  24. ja nic nie powiem:ekmm::cool3:
  25. [quote name='Justa'][B]Kojotku[/B], ona POZUJE :razz::cool1: [/QUOTE] aa rozumiem.. jaka pani, taki pies:cool1: [quote name='malawaszka']jak tu teraz się do Ciebie zwracać?>[/QUOTE] niedowiary
×
×
  • Create New...