-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
Będą małe gassiątka:ylsuper: [quote name='malawaszka']noo miałam to pisać, że u Gasków to nawet piłka pod kolor i wszystko na tip top aż miło się patrzy :loveu:[/QUOTE] Chciałbym potwierdzić:p mało zdjęć (:eviltong:) ale za to jakie fajne:) [quote name='ariss'] bez komentarza:diabloti: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9764.jpg[/url][/QUOTE] :roflt: piękne ząbki:grins:
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='betty_labrador']tadam [url]http://img227.imageshack.us/img227/1585/img014mi.jpg[/url][/QUOTE] Betty bardzo fajne:) jakieś takie inne niż do tej pory. Bardziej mi się podoba;) Tylko to tło.... -
[quote name='Justa']No to mam WAKACJE :loveu: [/QUOTE] No to świetnie!!! Brawo Justyś:) to teraz meridka poszła w ruch:lol: i buty do biegania pewnie też.. [quote name='Justa'] Ponadto wczoraj pojechałam na lifting roweru po ostatnim wypadku i tak wogóle na przegląd, bo już ze 3 lata nie był. No i efekt jest taki, że wymienili mi pół roweru - właściwie wszystko poza ramę, siodełkiem, kierownicą i kołami.. :mdleje: Jak to dobrze, że chłopaków z tamtąd znam..[/QUOTE] Rok temu też wymieniłem 3/4 części w moim dziesięciolatku;) Teraz przyszła kolej na resztę. I dodatkowo oś suportu się prawie rozleciała (kupiłem najtańszy bo zabrakło kasy, to teraz mam nauczkę:evil_lol:) i to po jednym roku! Baw się dobrze z mućkami:cool3:
-
[IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec2010/46956b1d.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec2010/7ddc0866.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec2010/ae6e0268.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec2010/e3758e0e.jpg[/IMG] Samba dziękuje za uwagę:) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec2010/5de6ccbe.jpg[/IMG]
-
taksowe obroże i szelki na mojej psicy:) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec2010/1d2d5720.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec2010/d9319a7a.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec2010/a42b36f1.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec2010/68b27ba9.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec2010/10671751.jpg[/IMG]
-
[quote name='Justa'] Oj, to było tak dla przykładu - chodzi mi o sam zjazd z czasem. Jak obiektyw jest jaśniejszy, to czas na tej samej przysłonie będzie krótszy niż przy ciemniejszym szkle. Niezależnie czy bedzie to f.2.8 f.4.0 czy f.16[/QUOTE] Nie Justa;) Czas będzie identyczny, bo ilość światła zależy tylko od przysłony, iso i czasu. To, że obiektyw jest jaśniejszy wcale nie oznacza, że przy takiej samej przysłonie wpadnie więcej światła, no bo skąd? Im obiektyw "jaśniejszy", tym mniejsza możliwa przysłona. Ale na każdej innej przysłonie obiektyw jest tak samo jasny jak każdy inny na tej samej przysłonie. Jak przymkniesz np swoją Sigmę 70/2.8 do f/5.6 to czas będzie taki sam jak jak przy np. Sigmie 70-300 na 5.6.
-
[B]Marta & Figa[/B], dodałem jeszcze kilka zagubionych zdjęć Wiewióra do galerii [url]http://picasaweb.google.pl/vertobi/DCDCWrocAw2010FinaY#[/url] [quote name='Ania&Psy']Wielkie dzięki za mojego merlakowatego stwora! :) Świetne fotki. :) [URL]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/5bab0774.jpg[/URL] Mogę przekleić?[/QUOTE] Proszę:) Możesz:)
-
[quote name='Od-Nowa'] Kojot, a Tobie nie wpadła może w obiektyw??[/QUOTE] Byłem tylko na finałach, z których mam chyba wszystkich - jeżeli tam byłaś to załapałas się na fotkę;) [quote name='Marta & Figa']Super zdjęcia! Wielkie dzięki za rudego Wiewióra ( [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/b65ba9e8.jpg[/url] ) :D Mogę przekleić?[/QUOTE] Jeszcze jeden rudy Wiewiór jest w galerii na Picasie:) Przekleić możesz;)
-
[quote name='bognik']Dlaczego? Fajna muzyka i bardzo sympatyczni chłopcy :evil_lol: Rozmawiałam z nimi i mam zdjęcie z jednym panem :lol:[/QUOTE] A mi nie podoba mi sie ich muzyka;) [quote name='Justa'] A ja muszę sie pochwalić, że.. ZDAŁAM DZISIAJ ANATOMIĘ ! [/QUOTE] No to świetnie!:) Oby tak dalej, do samego końca:p
-
[quote name='ariss'] mój pies kocha drzewa:stupid: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6721.jpg[/url] [/QUOTE] I wszystkie tak przewraca, wygina i skręca?:diabloti:
-
[IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/5bab0774.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/f1874534.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/b65ba9e8.jpg[/IMG] Uwaga!:) Więcej zdjęć w albumie [url]http://picasaweb.google.pl/vertobi/DCDCWrocAw2010FinaY[/url] W między czasie był pokaz pasienia owiec [URL="http://picasaweb.google.pl/vertobi/PokazPasieniaOwiecPodczasDCDCWrocAw2010#"][IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/d39a55ea.jpg[/IMG] Reszta TUTAJ[/URL]
-
[IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/803522fb.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/8c81fcee.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/8510575e.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/effdc518.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/10ab2955.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/67e88474.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/a6e1c7cb.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/f05e9086.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/94b8ca50.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/19dfbb24.jpg[/IMG]
-
[quote name='Canistic']a szkoda, bo w sobote pogoda byla pyszna, a w niedziele, pomimo deszczu i tak bylo wiele emocji :)[/QUOTE] W niedzielę pogoda była świetna:lol: Psiaki się ślizgały na mokrej trawie, wszyscy zmoknięci... ale na szczęście deszcz nie wystraszył kibicujących, których były tłumy:) Moje fotki [URL="http://picasaweb.google.pl/vertobi/DCDCWrocAw2010FinaY"] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/17b4e8aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/c15b3986.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/5486ba4c.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/b50a0a02.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/DCDCwroclaw2010/40174fe0.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Unbelievable']IRenka? :razz: fajne ;)[/QUOTE] Nie, Ziuta. :diabloti: Tak, ir;) [quote name='Endher'][URL]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj2010/8830f673.jpg[/URL] Dlaczego w Twoim obiektywie bolko wygląda tak bajkowo a w moim jak 7 nieszczęść? :mad::diabloti: [/quote] Bo masz zepsutą puszkę, więc co się dziwić:diabloti: [quote] [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/6ed3ad3e.jpg[/url] Aerodynamiczny sznupek? :cool1:[/QUOTE] Tak, w locie zwija swoją brodę i grzywkę nabierając opływowych kształtów. Energooszczędny pies. :p Dzisiaj wypróbowałem nowe okulary rowerowe, od razu w trudnych warunkach;) Na reszcie żadna mucha do oka mi nie wleciała, ani żadna kropla deszczu;) Mają wymienne szkła, na czym mi bardzo zależało. Na dzień ciemne, na noc białe;) A naszukałem się takich przez ponad rok:shake: A i tak nie są takie jakbym chciał. Za dużo wymagam chyba:lol:
-
[quote name='eria'] Dzisiaj wreszcie był dzień, pierwszy od niepamiętnych czasów, kiedy to nie spadła [B]ani jedna kropla deszczu[/B] i świeciło cudne słonko .[/quote] No nie powiedziałbym :lol: dopiero co wróciłem z roweru, cały mokry:evil_lol: [quote] DUŻO małych pajączków :diabloti: [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P5283169.jpg[/url][/QUOTE] DOŚĆ spokojnie patrzę na to zdjęcie, czyli arachnofobia mi chyba mija:lol: Wczoraj widziałem pełno kokonów, o zawartości nie wspomnę:diabloti: Zobacz [url]http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2010/143/3/b/290__by_Bullter.jpg[/url] :mdleje:
-
[quote name='Justa']Odgruzowałam troche Galinę.. po tym jak na ulicy mnie zaczepiono i spytano czy to sznaucer :mdleje: Ciśnienie mi skoczyło, bo jak zwykle była nie do wytrzymania.. Jak aparat sie naładuje, to może będzie fota ;)[/QUOTE] :lol: ja zauważyłem, że obcy ludzie tym częściej interesują się (Sambą), im jest bardziej zarośnięta. Jak jest odpicowana to jakby jej nie było, normalnie powietrze chodzące:diabloti: Co do strzyżenia, mam to samo z Sambą;) wierci się i ustać w miejscu to nie może:shake: masz jakiś sposób na to?:razz: [quote name='bognik']A ja bardzo lubię polską muzykę (Republika, Pidżama Porno, Strachy na Lachy, Lao Che, Happysad, Zabili Mi Żółwia, Hurt, Lady Pank, T-Love a dla poprawy nastroju i Brathanki - te do 2003 roku) i polskie filmy (Miś, Dzień świra, Kogel-mogel, Wszystko będzie dobrze, Rezerwat, Dom zły czy nawet Biała sukienka :razz:). Jest w czym wybierać ;)[/QUOTE] Tylko nie Lao che:evil_lol: I nie zapominajcie o Armii i KSU![IMG]http://tinyurl.com/33gwjzt[/IMG]:ylsuper::diabloti:
-
[quote name='Justa']Nie wiem jak to ma się w Canonie.. Ale Nikkor 50mm/f1.8 kosztuje około 500zł i uważam że jest to jedyne warte szkło w tym przedziale cenowym. Jednak jak dla mnie krótkawy jest nieco. Do MAKRO za te pieniądze nic dobrego nie dostaniesz..[/QUOTE] Popieram, 50-tka to jedyne szkiełko w tej cenie, które bardzo warto mieć;) Ale tez za 500zł można dostać Cosinę 100/3.5 do makro. Mam i polecam, optycznie jest idealna. [quote name='Bewarka']2- zaszumione,[/QUOTE] Czy szum decyduje o wartości artystycznej zdjęcia? O komercyjnej, tak. Ale artystycznej...? Niekoniecznie ;)
-
[quote name='Justa'] Tylko do mnie nie dociera jak taki Feel może byc sprzedawalny :mdleje: [/quote] Ważne, że do milionów dociera...:shake: na szczęście my jesteśmy w mniejszosći:loveu: [quote] George Dorn Screams ;)[/QUOTE] nie znam... czyli pora poznać:p [quote name='betty_labrador'] Kojot wiesz ze ostatnio w TV na muzycznych natknęłam sie na Pati Young? :) taka rzadkosc. Albo malo ogladam muzycznych ;)[/QUOTE] Pati Y[B]a[/B]ng;) Dzisiaj ktoś w You can dance tańczył do jej kawałka Pretty Fin;) Dobrej nocki Justa! W sensie miłej nauki;)
-
jaskółka na bolko [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj2010/60b84c43.jpg[/IMG] stawek na bolko [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj2010/8830f673.jpg[/IMG] i trawka na bolko:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj2010/c2a9545d.jpg[/IMG] [quote name='Justa']sytuacja a) Samba w tym wdzięcznym galopie nagle potknęła się o hmm.. mlecza i wykonując iście wydowiskowe salto wylądowała do góry kołami gdzieś 3 metry dalej. sytuacja b) Samba wyskoczyła w przestworza chwytając w locie unoszącego się nad nią jastrzębia. sytuacja c) Hmmm.. uciekła Ci ostrość :diabloti: Za dużo nauki, za dużo nauki, za dużo nauki :mdleje:[/QUOTE] buahahahaaa brawo za wyobraźnię:evil_lol: i trafienie;) Tylko, że zamiast mlecza, był rów:evil_lol: Taki wąski na jakieś 40cm rów melioracyjny, zarośnięty chwastami. Być może mlecz też się przyczynił do opisanej wyżej sytuacji:evil_lol: I ja też do niego wpadłem:roflt: Fazy lotu niestety nie uchwyciłem, bo byłem tak samo zaskoczony jak ona sama;)
-
[quote name='Endher']Miałam na myśli nasze spacerowe wały na bolko :oops: :diabloti: [/QUOTE] Wiem wiem o jakim miejscu piszesz:) Park na Bolko teraz tak wygląda;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj2010/5d06a9ce.jpg[/IMG] [quote name='Doginka']Zapaliłeś tę świeczkę?:hmmmm: współczuję, u nas przynajmniej jest prąd;-) A Samba ślicznie "pływa" w tej trawie :loveu:[/QUOTE] Tak, było bardzo nastrojowo:cool1::evil_lol: Już na szczęście nam włączyli, ale w piwnice dalej zalana jest. hmm nikt nie odgadł zagadki:diabloti: podpowiedź... [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/6ed3ad3e.jpg[/IMG] Co było dalej?;)
-
[quote] Muzyka polska jest rewelacyjna, tylko większośc tych rewelacji jest niewypromowanych. Ale jak człowiek dobrze poszuka.. ;) [/quote] I tu leży pies pogrzebany:evil_lol: Promuje się to, na czym można największą kasę zrobić:shake: [quote]Aczkolwiek jest taka jedna kapela, którą uwielbiam ponad wszystko i gdybym nie wiedziała, to nie powiedziałabym że to Polacy..[/QUOTE] Zdradzisz nazwę?:razz:
-
[quote name='smallpati']raczej że to zagranice celowe :D[/QUOTE] kobiety...:shake: .. :diabloti: [quote name='ariss']nowy adorator całkiem uroczy...i te smutne oczy! [/QUOTE] Całe życie w kojcu.. też byś miała smutne oczy.. [quote name='Endher']Dlaczego tutaj tak pusto? :diabloti: [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/404439fe.jpg[/url] Czyżby to znajome mi pole rzepaku w drodze na wały? :cool1:[/QUOTE] Pusto bo prundu ni mo:evil_lol: Żależy które wały;) jak te przeciekające w Zimnicach, to masz rację:lol: (w tle po lewej Boguszyce) Zagadka w stylu "co było dalej?" [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/f8be2134.jpg[/IMG] Ona uwielbia mokra pogodę i wysoka trawę wieczorową porą;) Na spacerze szalała przez cały czas wśród traw, cała mokra oczywiście, bo mokry i brudny pies to szczęśliwy pies:) Po godzinie szaleństw, w domu ciiiisza - nie ma psa:p Idę zapalić świeczkę, bo ciemno jest:evil_lol:
-
[quote name='eria']Masz na myśli szarka ostowca ?? [/QUOTE] TAk;) ale tyle jest tych gatunków, że pokroić się nie dam:evil_lol:
-
[quote name='Justa']W gips Ci wsadzili tzn że jakieś złamanie było, tak? Ja dziś zdjęłam szyne i już jej nie włożę :diabloti: Swoją drogą też na rowerze sie uszkodziłeś? Faaaajnie leciało sie przez kierownicę :loveu: Rower został 2 metry za mną :loveu: [/quote] Połamanej nie miałem, chyba zwichniętą o ile pamiętam (7 lat temu), w każdym razie staw był mocno uszkodzony. A z roweru leciało się wspaniale! Jakie widoki! Najpierw znak mi mignął koło głowy, a potem zatrzymał się przed nosem chodnik:evil_lol: Pierwszą rzeczą jaką się robi po upadku, to sprawdzenie czy rower jest cały:evil_lol: [quote name='Justa'] Eeee, on to jeszcze nie podpadł - to było lajtowe :p [/QUOTE] "jeszcze" - optymistyczne podejście:diabloti: Dobrej nocki;)