Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. W górę!!!!:placz::placz::placz::placz::placz:
  2. Jaka to miejsciowość? Ja mieszkam przy trasie na Tomaszów...
  3. Nie spotkałam sie dzisiaj z ta dziewczyną w szkole. Wiesz może poprosze Twój nr na pw, podam go temu koledze taty ok?
  4. I uparcie podnoszę!
  5. Momek musi znalezc domek.... będe walczyła o to
  6. W górę morrrdeczki!!!
  7. No hey! Wiecie co mam jeszcze lepszy! Tamci ludzie nie znaja sie tak dobrze na psach. Kolega mojego taty, dzisiaj z nim gadałam - ma yorkshirka i chciałby drugiego psa do towarzystwa. Ucieszył się że sunia jest wysterylizowana. Jednak nie wie jak wygląda sky ale mój opis tej rasy bardzo mu sie spodobał. To super domek! Pan ten mieszka w bloku, ma działkę gdzie sunia ze swoim kolegą mogłaby pobiegać do woli.:multi::multi::multi: O tym domku co wcześniej pisałam: dowiem sie wszystkiego w poniedziałek ale wydaje mi się że ten drugi jest lepszy, bardziej odpowiedzialny. Także którys z tych domków na pewno wypali! Pozdrawiam!
  8. Oj cioteczki, cioteczki! to przeciez mix haszczaka!
  9. O mój Boże! Nie moge po prostu...takiej ilośi kleszczy na wychudzonym szczeniaczku nie wyobrażam nawet sobie! Nie moge pomóc finansowo:(
  10. Złota Rybko..jesteś wspaniałą osobą ale boimy się że wyjdzie szydło z worka i okaże się że to niszczyciel albo coś w tym stylu...Rozumiesz chyba?:roll:
  11. Kurcze a może trzebaby skombinowć jakąś klatke ??? Kto ma na dogo?
  12. Co za cholerni ludzie! Znudził się kundelek - na bazar i szczeniaka za 200zł bo ast i bo szczeniak...:angryy:
  13. Ta... kanapami, ogrodami. Wydaje mi sie że każdy w domu ma kanape:P. Ogrodu...ja nie mam bo mieszkam w bloku ale moje psy nie narzekają (kanapy im wystarczą hehe, a biegaja w parku). Momo to właśnie pies nadajacy się do takich warunków - spokojnie sie dostosuje:cool3:.
  14. Znam te osoby i myślę że to ok domek, krzywda by się nie działa. Wyprowadzają się z domku na wsi do bloku, powodu rozwodu... na wsi zostaje mąż z 2 psami ( no niestety ale psy żyjące od szczeniaka na podwórku do bloku sie raczej nie nadają) a taka bardzo fajna pani z 15 letnią córką i dorosłym synem będą mieszkać w bloku, chcą małego pieska kanapowca;). Jeszcze do końca nie wiem co i jak ale sie dowiem - zobaczymy...
  15. A ja poznałam Togusia! Super piesek - miziaty bardzo...ale taaakiej chudzinki to dawno nie widziałam...ten pan to mąż Olenki;)
  16. Miałam okazję Togo poznać - przemiły piesek! Chudzinka straszna ale bardzo fajny pies! Kolejna duszyczka uratowana - jak powiedziała Olenka. Tak...napawa nadzieją....NADZIEJA DOBERMANA DZIAŁA!!!:multi::multi::multi:
  17. Może mam domek w Łodzi. Zapytam.
  18. Obfotografować cichcem - nie moge:diabloti:.
  19. Ojejku byłoby superrrr!!!! Momek to dobry kandydat!
  20. Kaukazek i Boksio szukaja domków! Ale także inne psy z tego schroniska czekają na pana!
  21. Osz kurcze... jak moze schronisko odmówić wydania psów?????:angryy:
  22. Jaka ona jest piękna! Moja znajoma szuka małego pieska do bloku ale takiego w typie bardziej hmmm yorka, terriera szkockiego....Zapytam.
  23. Kaukazek - cuuudo, Boksio - cuuudo.... SAME CUDA!
×
×
  • Create New...