Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Było napisane że znalezli jako szczeniaczka półtorej roku temu;)
  2. Osz mój Boże... POMOCY DOGOMANIACY!
  3. Dałam na ogólny dobków! Maleństwo...:shake:
  4. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=57051[/url] szczeniaczek!
  5. Moliszko napisz w tytule ''whippecik szczeniak szuka domku'' zaznacz ze to whippet! Ludzie myślą że to taki mixik mixikowaty a to pies prawie rasowy! Interesowałam sie jeszcze niedawno nimi i to whippecik jest!
  6. Podnosze...bidul:( Piesku trzymaj sie! Już może być tylko lepiej!
  7. Oj tak tak! Tylko ja ledwo wykarmiam moje 2 bestie, rodzina sie by nie zgodziła na następna mordusie ale bądź co bądź: kryteria spełniam:evil_lol::multi::diabloti:
  8. Oby ją uratowano... I plakaciki plakaciki prosimy! Rottki już mam!
  9. No cos mi właśnie nie teges z tymi krajami obcymi...
  10. O jak dobrze.... uff... A ten z Bydgoszczy? Ktos może pomóc???
  11. Hodowcy z prawdziwego zdarzenia hoduja psy, kierując się miłością i checią ulepszania rasy...W rozmowie z Tobą omówią wady i zalety hodowanej rasy. Jeśli sa zdania że dana rasa jest nie dla Ciebie - powiedzą Ci to wprost! Niestety niektóre hodowle maja o sobie wysokie mniemanie pomimo że sa nie najwyższej klasy...:roll: Aby poznać dobrego hodowce można zaząć od zadawania pytań, na które nie da sie odpowiedzieć ''tak'' lub''nie'':cool3:. Np. ,,Jakie cechy pan/i chce wykształcić u swoich psów?", ,,na czym polegaja wady tej rasy?" i słuchaj co ma Ci do powiedzenia;). Dobry hodowca powinien przez lata służyć Ci dobra rada i udzielac informacji o Twoim psie.[LIST] [*]dobry hodowca zadaje Ci więcej pytań niż Ty jemu [*]ma najwyżej 5 miotów rocznie [*]wymaga podpisania umowy o kastracje gdy dostajesz psa niehodowlanego lub poprostu nie chcesz go użyc do hodowli [*]nie unika rozmów o kłopotach z hodowlą [*]pozwoli Ci obejrzec rodziców i rodzeństwo szczeniaka [*]utrzymuje pomieszczenia w czystości [*]zechce wziąć szczenie z powrotem jeśli nie będzie mogło z Tobą zostać [*]przez część dnia trzyma psy w domu [*]pracuje z psami, socjalizuje, wyrabia kondycję [*][LEFT]chce poznać Twoją rodzine przed sprzedaniem cennego szczeniaczka[/LEFT] [/LIST]Mało który hodowca spełni wszystkie oczekiwania, jednak dobry spełni przynajmniej połowę warunków. Warto poświęcić czas i znaleźć takiego hodowcę. Będzie Ci on służył radą nie tylko za zycia psa ale i po jego odejściu... To skrócony fragment książki ''Mój pies swiadczy o mnie''
  12. Taaa... tak samo moja rodzina woli kupić na giełdzie za 300zł szczeniaka niż kupić z hodowli albo dostać ode mnie z dogo:placz::placz::placz::placz: Namawiałam, prosiłam:(
  13. Ehhh.... Clockwork pomału ja sie załamuje...Zobacz ile rzadkich ras ostatnio jest do oddania... albo ogólnie psów z rodowodem:placz:
  14. To dobrze że był! A ktoś z dogomanii go miał pod opieką?
  15. Kurde tu tylko o TRANSPORT chodzi?
  16. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=56626[/url] [SIZE=6][COLOR=Red]Dziewczyny pilne! [B]Bydgoszcz!!![/B][/COLOR][/SIZE]
  17. Ło jejku jakie cuda!!! Daga jesteś niemożliwa:loveu:
  18. Melanż nie trać resztek nadzieji! Interesuja się Tobą! Tylko te Filipiny troche cos nie teges... co oni tam psów nie maja????:angryy:
  19. A jak sie okaże że jest z bardzo dobrej hodowli??? Przecież nie wszyscy ludzie to rozmnazacze i może ktoś by chciał założyć HODOWLE albo uzyć jej do hodowli ale to by musiał być sprawdzony człowiek:roll:... Myśle że suke z rodowodem jesli jest w dobrych rękach niekoniecznie trzeba sterylizować. Przecież jest na dogo osoba, która (znalezioną!!!) rodowodową sunie grzywacza wystawia po wcześniejszym wyleczeniu itp.:roll: ALE SUNIECZKE TRZEBA ZABRAĆ Z TEGO KOSZMARU!!!!
  20. Wyciagnąć go trzeba i doprowadzić do porządku! Albo nawet niech jakaś ciocia sie przejedzie i go nożyczkami opitoli - większe szanse na znalezienie domku w schronie
  21. Dobermania... wiesz starszy już zapewne nie nadaje sie na reproduktora... ehhh: [url]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=9012[/url]
  22. Daga Szelek sie nie kupuje aby pies nie ciagnął!:mad: Aby nie ciagnął a nie masz czasu oduczyć to kup obroże haltową - Polecam! Super jest! Ja kupiłam mojemu jak nie mogłam sobie dac rady to tak lekko sie go prowadzi że szok! Za haltówke firmy TRIXIE dałam 16,50 - super rozwiązanie... Mocna i wygodna dla psa bo ma taka hmm poduszeczke na nos:lol:. Ja szukam szorek/ szelek do ciągnięcia:diabloti: a nie do nie ciągnięcia hehe
×
×
  • Create New...