Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/533558_doberman_cezar_szuka_domu_pilne.html[/url] Dziewczyny rasowy doberman! Do tego moje miasto:placz::placz::placz::placz::placz:... ŚLICZNY RASOWY DOBERMAN SZUKA DOMKU!
  2. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/528290_doberman_suka_11_mies_oddam_za_darmo_w.html[/url] Następna sunieczka - młodziutka
  3. Oj dziewczyny jakie cudo! Szkoda że schronisko macie takie nieprzychylne:(
  4. Następna bida.... Dobciowata - [url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=1035[/url] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/39647640.jpg[/IMG]
  5. :lol::cool3::multi::multi::multi::multi::multi::multi::lol::cool3: SuPeR!!!
  6. Sunia dobciowata moim zdaniem... Łódź! [url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=1060[/url][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/40123545.jpg[/IMG]
  7. Oj jakie przegubowce fajne;). Kulka tez potrzebuje tymczasu chociaż... Ja teraz nie moge nic takiego psom ofiarować:placz::placz::placz::placz::placz:
  8. Ehhh... Melanżyku kochany...Ty nadal w schronisku...wegetujesz:placz::placz::placz: Pomocy...
  9. Oh Momku kochany... Ty nadal w schronisku...wegetujesz:placz:
  10. Z ta panią już emailuje długo - odpisuje mi i jest spokojnie - zawsze w kontakcie. Wysłać jej zdjęcia szczeniaka? Oto mail: [B][email protected] [/B]
  11. Co z nią? Gdzie ona teraz jest? Była u weta? Czy jest zdrowa? Bezpieczna?
  12. Kurde... nikogo na to nie stać... Co robić? Co robić?
  13. Dziewczyny napisałam do tej pani co była zainteresowana szczeniakiem, zapytałam czy jest zainteresowana 5 mies. pieskiem (tym z Żyrardowa). Oto odpowiedz: [I],,Witam,tak jestem jeszcze chetna do adopcji psa tylko bardzo bym prosila o przeslanie zdjecia.serdecznie pozdrawiam" [/I]I co myślicie?
  14. [quote name='zasadzkas']Wiesz, są ludzie co i do bloków się nie nadają ;)[/quote] Brawo za spostrzeżenie Zasadzkas!!!:evil_lol: Ja mieszkam w bloku na wsi;)
  15. [quote name='zasadzkas']Wiesz, są ludzie co i do bloków się nie nadają ;)[/quote] Brawo za spostrzerzenie Zasadzkas!!!:evil_lol:
  16. Zmieńcie temat! Sunia przecież ma dom:cool3:
  17. Momo nie ma allegro chyba... poprosimy o allegro Cioteczko, jeżeli masz chęć:loveu:
  18. O Dogomaniak! :multi::multi::multi: Sie ukrywasz:lol:. Wszystkiego naj naj;)
  19. Oj kochany piesku... tyle czasu już czekasz.:placz:
  20. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] Od szczeniaka w schronie siedzę Skąd mam wziąć o świecie wiedzę Pokaż mi człowieku świat Nie chcę widzieć wciąż tych krat I dlaczego to jest tak Że nie mogę tak jak ptak Płynąć przed siebie przez trawy i kwiaty Tylko wciąż widzę te okropne kraty A na imię MELANŻ mam Dziwne imię jak na psa Czasem przyjdzie jakiś człowiek Piękny piesku do mnie powie Ale za nic mu nie wierzę Bardzo brzydkie ze mnie zwierzę Jak być mogę pięknym psem Skoro nikt nie kocha mnie Nie da miski, nie da domu Niepotrzebny pies nikomu. A jak umrę tu w rozpaczy To nikt po mnie nie zapłacze. Jaaaaki piękny wierszyk!!! Dziękujemy:loveu:
×
×
  • Create New...