[quote=Natalia;)] To jest w Kędzierzynie-Koźlu na ulicy gliwickiej,jeśli ktos jest zainteresowany to niech dzwoni do mnie,a ja zadbam o resztę...numer chyba masz mój?Podam jeszcze raz na wszelki wypadek 661 155 635[/quote]
Proszę bardzo!
Taki fajny piesiak...no musi sie kręcić! U sznaucerowatego jak sie okazało że mu schron brode sciachał to już prawie cisza... rok kłaki odrastają:oops:
Tak tylko sznaucerze serduszko czeka... Cioteczki nie zostawiajcie go z powodu ogolonej mordeczki...:mad:. Jak ja obcięłam sporo bródki mojego sznaucerka to odrosło w ciagu hmm 3 miesięcy... Myślę, że w ciągu 3 mies już będzie miał dłuższe włoski.:cool3: