Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Podnoszę! Doddy czemu go nie przypominasz???:mad: Taaaki śliczny pies!
  2. Ehhh... ja mam trabe z głupimi nawykami... Bardzo złymi i okropnymi ale już leiej jest niż było na początku. Oby się wreszcie oduczył...
  3. Napisała Ania i Kropka ze zwierzaki przeżyły spotkanie;) i masz tam na dowód zdjęcie z Kropcią;)
  4. [quote=Natalia;)] To jest w Kędzierzynie-Koźlu na ulicy gliwickiej,jeśli ktos jest zainteresowany to niech dzwoni do mnie,a ja zadbam o resztę...numer chyba masz mój?Podam jeszcze raz na wszelki wypadek 661 155 635[/quote] Proszę bardzo!
  5. Kurde nie ma go kto wziąć!!! Pewnie nikt sie tego by nie podjał... a ja niepełnoletnia więc odpadam z góry. TRZEBA GO ZABRAĆ! Niech powącha trawkę!
  6. Ja jestem niepełnoletnia więc chyba odpada co? W sumie to sobote mogłabym poświęcić CHYBA.
  7. No właśnie co ze szczeniaczkiem? Ni widu ni słuchu:mad:
  8. Kaukazek jest niezwykle łagodny i miły -ma duszę labradora i inne psy toleruje,koty również:multi:
  9. Super domki!!! Dziekujemy przewspaniałej organizacji!:multi::multi::multi:
  10. Hopajcie psiury
  11. Taki fajny piesiak...no musi sie kręcić! U sznaucerowatego jak sie okazało że mu schron brode sciachał to już prawie cisza... rok kłaki odrastają:oops:
  12. W górę Momek!!!
  13. A przy nas nikogo nie ma... Majafaja zwiewa/zwiała do Krakowa i koniec:mad:
  14. O matko i córko! Jaki cudowny labek! Prtzecie to Labek! A że mu sie nie urosło to powód że go wywalili!
  15. Dobeczki kochane... 38... Mój sie grzeczniejszy robi troche
  16. Zabierać nam go tam! :multi::multi::multi:
  17. Dowiem się;). Podnosze pieski! Boksik taaki łobuz?:evil_lol:
  18. :( Nie mam pojęcia - nie złapałam kolezanki na gg ale widze że dziewczyny z dogo sa wszędzie:multi:
  19. Tak tylko sznaucerze serduszko czeka... Cioteczki nie zostawiajcie go z powodu ogolonej mordeczki...:mad:. Jak ja obcięłam sporo bródki mojego sznaucerka to odrosło w ciagu hmm 3 miesięcy... Myślę, że w ciągu 3 mies już będzie miał dłuższe włoski.:cool3:
  20. Podnosze piesiaczki....
  21. Nie są nigdzie indziej tylko na dogo. Musze sie jeszcze dowiedzieć od koleżanki bo nie wiem w którym schronie była ale to jest woj. Opolskie.
  22. fajny piesiak ale mnie moje 2 potfffory wystarczą... Podnoszę śliczności
×
×
  • Create New...