Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Nie - to nie ona. Ta 'moja' jest ciezszej budowy, bardziej kudłata i ma inne oczki. Szkoda że to nie jej szukają. Zbieram na sterylizacje panienki...:roll:
  2. Dusza to moja imienniczka:cool3:.
  3. Sąsiedzi mówią że dobrze robie bo nie mogli ze swoją amstafka wyjść na dwór... Sunia siedzi grzecznie, dałam jej piłeczke... nawet nie pisnęła a siedzi od wczoraj:multi:. Nie nabrudziła ani nic:cool3:.
  4. No to jestem... :oops2:gafa....już zmieniam:shake:
  5. Szajbus nie przesadzaj ze starością:calus: Martulcia - wiesz co :Rose::klacz::klacz::klacz: Dziewczyny!:drink1:....:laugh2_2: :laola:
  6. Takiej, która miała byc z powodu szkoły:P.... nie moge sie oderwać od dogo więc musze zmienić podpis... Suka fajna, bawiłam sie z nia piłeczka przed chwilka tylko ze te koty i psy gania...:-(. Mam czas do poniedziałku bo wtedy ide do szkoły i wiecie...:shake:
  7. Mała na noc - na 1 stronke i idz spac ....
  8. Skacz malutka! Gdzie Ciocie? Nie zostawiajcie nas....
  9. Oj żeby sie udało!!! Momek kochasz kotki no nie?
  10. Kar0la...sama wiesz... Danke, thanks, merci! pewnie że PIKNA
  11. Oj...Cioteczki.. nie zostawiajcie nas:placz:
  12. Skacz malutka.... masz mało czasu.....:placz::placz::placz:
  13. FIOLKA - nie TM.... tylko DT PS: TM - tęczowy most... szukasz śmierci dla suni??:diabloti:
  14. No wlasnie - dzwonił ktoś?
  15. Podnoszę malutką! Wybiegałam ją i spać do komórki:shake:
  16. 66 77 33 538 - nr do mnie.... PILNE...
  17. Tak... brat mnie zabije...tata przez telefon lepiej nie mówić. Sąsiedzi:roll:... Ehhh POMOCY!
  18. W górę! Sunia nie lubi innych zwierząt... pogryzła małą sunie sąsiadów i rzuca sie na moje...:placz::placz::placz::placz: HELP!!!
  19. Trzymam sie - tylko brat mnie zabije jak wróci:roll:
  20. Dobra dopiero teraz odkryłam jaka mam fajną komórkę dla psa... Może tam pomieszkać ten weekend... może u mnie zostać te 3 dni, tylko potrzebujemy raczej kasy żeby ją zaszczepić... na sterylke... no nie? Karme teraz dostałam dla mojego dobermana od Nadzieji Dobermana... dlatego nie mam problemu z jedzeniem dla niej. Inaczej potrzebowałabym jakiegoś wsparcia bo 3 psy... w tym 2 spore:shake: za duży wydatek jak dla mnie... Do poniedziałku...co dalej????
  21. Help!!! Nie może być u mnie długo! Max ten weekend!:placz::placz::placz::placz::placz:
  22. Niewiasta_21 haha ja mam 15 lat i wzięłam dobermana na swoją odpowiedzialność (nie prawną):diabloti:. Melanż - NOWE ŻYCIE SIE ZACZYNA!!!
  23. Oj Momusku Może Ci sie trafił domek! Kochaj kotki!
  24. Saskia - daje znać...nie zabrał jej nikt! Jakiś pan podjechał pod mój blok, zrobił kółeczko patrzył wszedzie dookoła potem zobaczył ją, spojrzał na mnie i pooojechaaał!:placz::placz::placz: Pewnie to był ten pan.... Za Horyzontem - daj znać!
  25. W góre sunia!!! Nie dam ci zginąć na tym forum - ide z nią postać przy trasie haha.
×
×
  • Create New...