-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Prawie husky... Już w SUPER EXTRA DOMKU!!!!<jupi> Hurrraa!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Proszę... Nie spadaj Lady.... W górę mała...:placz::placz::placz::placz: Coteczki:mad::mad::mad: -
Prawie husky... Już w SUPER EXTRA DOMKU!!!!<jupi> Hurrraa!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
No w góre sunia! Prosze o pomoc.... inaczej suczydło zdziczeje... tydzien to za długo! -
To raczej ten Cezar....Pomocy!!!
-
Prawie husky... Już w SUPER EXTRA DOMKU!!!!<jupi> Hurrraa!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[B]Niunia nie może u mnie zostać.... wszyscy sie buntują. Nie dziwie się bo ona tam zdziczeje! 20godzin bez kontaktu z ludzmi!! Tak nie może być! Dom tymczasowy na już! Proszę....:placz::placz::placz::placz: [/B] -
Prawie husky... Już w SUPER EXTRA DOMKU!!!!<jupi> Hurrraa!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Kit z domkiem.... podobno nie da rady... narobiła mi nadzieji i ...du*a... :placz::placz::placz:Mam tylko w zanadrzu bude, pyry i kości.... -
Zobaczymy, myśle cały czas o niej:roll:. dziwne ża taka 'rasowa' a nikt jej nie chce...:placz:
-
Prawie husky... Już w SUPER EXTRA DOMKU!!!!<jupi> Hurrraa!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Trzymać mi tu kciuki Cioteczki! Może będzie domek... oby dobry, ja tu szukam najlepszego:diabloti:. -
Prawie husky... Już w SUPER EXTRA DOMKU!!!!<jupi> Hurrraa!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Czemu tam prawie??? :mad:Do zaprzęgu jak znalazł...tylko ta agresja:roll:. -
Prawie husky... Już w SUPER EXTRA DOMKU!!!!<jupi> Hurrraa!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Ja sie dzisiaj popłakałam jak tak sobie z nią siedziałam...(''a sie rymło'':diabloti:) Dla mnie nie realne żeby ta sunia trafiła do budy albo jadła ziemniaki...pare takich 'domków' sie o nia dopytywało:shake:. Szukam jej dobrego domku - tylko i wyłącznie.. PS Mój tata cały czas o niej gada, babcia codziennie dzwoni i pyta co u niej... Cała rodzina sie zauroczyła...:roll: -
Prawie husky... Już w SUPER EXTRA DOMKU!!!!<jupi> Hurrraa!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Podnoszę suczynkę. Jest jakiś dobry domek? Może ktoś by chciał psa do zaprzęgu:cool3:. Jak jej sie przypomni to myślę że super pies zaprzęgowy. -
SUPER!!! Ja mam tu motylki w brzuchu - Melanż w super domku, Momek już niedługo - :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: SUPERRRR Dogomania działa!
-
Ja tu taka zalatana i nic nie wiem... a tu Melanż skoczył na fotel prezesa z teoretycznej 'budy'. MARTULCIU JESTEŚ WIELKA!!!! Motyle w brzuchu poprostu radość mnie rozwala i Duma... bo przecież nie kto inny jak Karilka założyła wątek:multi::multi::multi::multi::multi: Sama tego nie wyrażę więc poprosiłam o pomoc: :evillaug::cool2::thumbs::Rose::bigok::Rose::calus::shiny::Rose::fadein::knajpa::sweetCyb:8):sweetCyb::drink1::sweetCyb::kciuki::cunao::bigcool::mdleje::mdrmed::B-fly::jumpie::klacz::lol!::laola::cunao::-D
-
Kaukaz jeśli sie nie myle ma 4-5 latek...nie pamiętam
-
Prawie husky... Już w SUPER EXTRA DOMKU!!!!<jupi> Hurrraa!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
gemsi właśnie próbowałam. Pare razy skręciła jak nie była niczym zainteresowana. Widać że wie o co chodzi ale nie jest pewna... Może biegała pare razy ale jej sie nie utrwaliło... Wiem ze tych komend uczy sie najpierw na smyczy ale nowe miejsce, nowi ludzie, inne psy... Spróbuje dzisiaj jeszcze:lol:. Zobaczymy. -
Ten drugi domek aktualny. Zobaczymy co z tego wyjdzie, sunia nie miałaby źle. Zapomniałam ostatnio podać nr telefonu... postaram sie podać w czwartek bo dopiero wtedy będe miała kontakt z ta dziewczyną. Przepraszam za to roztrzepanie...
-
Prawie husky... Już w SUPER EXTRA DOMKU!!!!<jupi> Hurrraa!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Podnoszę sunieczke! Bardzo towarzyska sunia w komórce...:shake: -
Ten facet sie wycofał...woli 'yorka':angryy:...
-
Prawie husky... Już w SUPER EXTRA DOMKU!!!!<jupi> Hurrraa!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Podnoszę cudowną sunię... teraz byłyśmy na spacerku...Wryła mnie w ziemie jak sarne zobaczyła taka to panienka silna jest:cool3:. -
Popłakałam się.... Kochanie, tam Cie już nikt nie skrzywdzi:placz::placz::placz:. Nie moge...rycze...3 raz na dogo rycze:placz::placz::placz::placz:. BOKSICZKO! KOCHAMY CIĘ!!!
-
Własnie: co u Niuni? Tak gadamy o tym nierozgarnięciu...ona jest teraz na tymczsie u kogoś tak?
-
Prawie husky... Już w SUPER EXTRA DOMKU!!!!<jupi> Hurrraa!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Kori: Sunia jest w okolicach Łodzi. Kar0la: Ty już dobrze wiesz co:Rose::Rose::Rose:.... W szkole popytałam i taka jedna z nauczycielek powiedziała że sie zastanowi czy nie weźmie do siebie na działkę (własciwie to jest jakaś firma, zawsze tam ktoś jest a sama pani bardzo często przyjeżdża i do tego w przyszłym roku na tej działce maja zamiar zamieszkać). Niunia mieszkałaby w budynku i miałaby 2000m kw. do dyspozycji (podobno ogrodzone;) ). Teraz mam 2 dni wolnego i mam dać te 2 dni tej osobie do namysłu - fajnie by było aby tam sucz trafiła... Trzymajcie kciuki - tymczasem szukam dalej, bo nigdy nic nie wiadomo! -
Prawie husky... Już w SUPER EXTRA DOMKU!!!!<jupi> Hurrraa!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Dziękuję!!! Super... Podnosze -
Prawie husky... Już w SUPER EXTRA DOMKU!!!!<jupi> Hurrraa!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam dopisać, że to nie typowy zabijaka kotów z iskierką maniaka w oczach - da sie ją tego oduczyć. Kota mojej babci troche chciała pogonić ale potem dała sobie spokój i go tylko wnikliwie obserwowała - spoko. -
Prawie husky... Już w SUPER EXTRA DOMKU!!!!<jupi> Hurrraa!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Ice_t:calus: . Dziękuję! Wiecie kurcze jaka ona jest super posłuszna?!? Byłam z nią dzisiaj na wycieczce rowerowej, potem byłyśmy u mojego taty w mieście. Wymsknęła mi sie ze smyczy - zaraz wróciła z mina " to nie ja". Potem wyszła sobie z półszorka... Po pewnym czasie, doszliśmy do wniosku że ryzyk - fizyk i ja spuścilismy w kagańcu... Zamurowało mnie. Była tak grzeczna, że 5x przebija moje psy... Co zadziwiające, bawiła się z innymi psami:crazyeye:!!! Na 10 - z 7 sie bawiła a z 3 wszczynała bójki (bulle i owczarki niemieckie:cool1:). Jednak spokojnie mogłam w tych 2 na 3 przypadkach ją odwołać. TO CUDO NIE PIES!!! A... doszłam do wniosku że suka miała do czynienia z zaprzęgiem. Komenda 'go' - reakcja niesamowita - tak wyrusza że o mało co sobie kręgosłupa nie łamie:diabloti:... Od Paulinka18 dowiedzialam się że psy zaprzęgowe uczy sie zazwyczaj skręcać na le i pra - reaguje.:crazyeye: Jestem nią bardzo zafascynowana... myślę że z moim mniejszym psem dogadałaby sie bez problemu ale doberman....odpada. Mój brat bardzo sie denerwuje, codziennie mi przypomina że jestem głupim maniakiem:evil_lol:... fakt.