Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Dziewczyny! Już gadałam z Chicken i złapałam suczynke - jest u mnie w piwnicy : okienko, miejsce, kocyk... ok? Za pół h ide z nią na spotkanie...papa lece!
  2. Pomocy?? Co mam zrobić?? Nie moge wziąć do domu i boje sie nawet pogłaskać bo sasiedzi...:placz::placz::placz::placz:
  3. Ej! A to nie jest alakan husky??? [IMG]http://www.cabelasiditarod.com/images/dogs/runyan_husky_pic2.jpg[/IMG]
  4. U mnie wyświetla sie ok.... u kogoś też coś nie tak jest?:oops:
  5. Własnie nie mam nikogo takiego! HELP! Dzisiaj błąka sie w mojej części wsi... podobno od poniedziałku błakała sie gdzie indziej ale od kiedy zaczeła sie dokładnie tułać - nie mam pojęcia:shake:
  6. Bardzo ładna jest! Zdjęcia nie oddaja uroku suni... PROSZE CHOCIAŻ O TYMCZAS!!! Mogę ja przetrzymać pare dni jakby znalazł sie tymczas.... HELP!
  7. W górę malutka! Jest na moje oko młodziusia - tak do roku....
  8. [IMG]http://images21.fotosik.pl/189/8ecf1fefbe0120f0.jpg[/IMG]
  9. Hooooooooop! Ide sprawdzić tatuaż - czy ma i jak tak to jaki.... śliczna jest!
  10. W górę sliczni panowie!
  11. [SIZE=7][COLOR=Red][I][B]W super domku!!![/B][/I][/COLOR][/SIZE] Lady błakała sie w mojej okolicy od około poniedziałku... jest chuda ( czego nie widać na zdjęciach...), bardzo ładna i zadbana - czysta. Taki mój mały sąsiad 5letni zabrał ja do siebie do domu i chciał zatrzymać - jego mama nakarmiła sunię (koscmi:angryy:) i miała zostać teoretycznie... Jednak dziadek widzac jak suczydło przez ogrodzenie 'broni' chłopczyka przed moimi psami... natychmiast otworzył bramę i mała myśląc, że to nakaz przegonienia mojego psa - rzuciła się na niego...Brama została zamknięta... Mała śpi na ulicy! Czatuje pod bramą - czeka na chłopca...na miły gest pełen ciepła! Nie może tak być! Zwłaszcza że ludzi z mojego bloku robia mi zawsze ogromne wyrzuty jak jakiegoś psa dokarmiam albo coś....:placz::placz::placz:. Zlitujcie sie! Niedługo dojdzie do kamieniologii - takich mam sąsiadów! A ten dziadek powiedział że jak nie pójdzie sobie to będzie do niej strzelał:angryy::angryy::angryy:! [COLOR=RoyalBlue][I]Niestety nie toleruje DUŻYCH <większych i takich samych jak ona> psów. Do kotów nic nie ma;][/I][/COLOR] [SIZE=3][B]Mieszka w komórce.... [/B][/SIZE][CENTER][SIZE=3][COLOR=Red][I][B] Lady nie może dłużej u mnie być! Niedawno o mało co sie nie [U]udusiła![/U] Wybiła dolny zawias od komórkowych drzwi i włożyła tam głowę... Na szczęście sąsiad akurat wszedł do piwnicy - uratował jej życie i założył felerny zawias... [COLOR=Magenta]HELP![/COLOR][/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][/SIZE] [COLOR=SeaGreen][I][B][SIZE=3][SIZE=3][COLOR=Magenta] Zobaczcie co ona robi aby być z człowiekiem!!![/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/B][/I][/COLOR][SIZE=2][COLOR=Red][B][COLOR=RoyalBlue]Ona dziczeje! Siedzi sama, bez kontaktu nawet z pajakami ok. 20 godzin dziennie!!![/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Red][B][COLOR=RoyalBlue] Pomocy!!! [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Red][B][COLOR=RoyalBlue] Dom Tymczasowy bardzo pilnie potrzebny![/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [IMG]http://images20.fotosik.pl/243/95873be6a80bb53d.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/243/f870aa2d7e9de80d.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/189/b7af430906e25c2e.jpg[/IMG] [U][I][B][SIZE=4][/SIZE][/B][/I][/U]
  12. Ojejku jaka śliczna sunia! Taka lekka i smukła - wow!:-o
  13. To ja poprosze:multi::multi::multi:. Wysyłajcie po max 10 sztuk i porozwieszamy w najbardziej widocznych miejscach no nie?
  14. Oj kochany to tylko przepuklina...damy rade;). Szczescie w nieszczesciu
  15. Teraz mamy duuużo fotek!!! Jupiii!
  16. Ja tez.... oby cos z tego wyszło! Niunia i tak szybko domek znajdzie:evil_lol:.
  17. Megnum, dzisiaj postaram sie dowiedzieć co i jak. Wy dowiecie sie jutro:diabloti:
  18. W górę stfffforrrki! Oni chcą do domków! Prosiiimyyy....
  19. Jak będzie Natalia na gadu to Ci powiem, jak pilne to zadzwoń do niej - podałam nr;).
  20. Zobaczymy co z tego wyjdzie... A mój tata osobiście chciałby pudelka toy więc jak coś/ktos/gdzieś to prosze o kontakt:cool3:. Tylko to musi być toy i koniec! :diabloti:
  21. Oj jaki on ładny jest!!! Ten uśmiech do ludzi...:cool3: heh...piesiaku kochany.
  22. Tak, mam dwa namąciłam tacie namaciłam:evil_lol:. Ale kazałam powiedzieć żeby ten pan zadzwonił najpierw do tej pani Ani a potem (po rozmowie) do tej pani, u której przebywa niunia - ok?
  23. Ło Anashar... [B]Witamy w Nadzieji dobermana! [/B]Dziewczyny chłopa mamy w gronie:multi::multi::multi: :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: Jeśli chodzi o pocztówki - suuuperr! Tylko że od strony wykonania...:roll:. Mam zdolnego brata więc jak nic nie wyjdzie to u niego wybłagam ok?
×
×
  • Create New...