-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Pilnie potrzebna pomoc dla suczki ze szczeniakami!! Warszawa
Karilka replied to shirrrapeira's topic in Już w nowym domu
o kurcze... Tyle szczeniaczków....ile one moga mieć??? -
i hooop - góra piesynki!
-
Dla nie też znaczy to, że ta osoba nie może poświęcić sie psu choremu, potrzebującemu stałej opieki....
-
Osz ja pierdykam... jak mozna zostawic...szczeniaczka...w reklamówce??????:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
-
Mamy jeden dzień aby uratować pieska!!!Warszawa-już w nowym domku
Karilka replied to Ilka21's topic in Już w nowym domu
Ojejku! Wawa!!! HELP -
No nie gadaj... nie leczy??? To po cholere jej pies:angryy::angryy::angryy:
-
Podnosze biedaków!!!!!
-
[I][B][SIZE=7][COLOR=SeaGreen]OWCZAREK NIEMIECKI [COLOR=Red] MA DOM!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/I]
-
CHERRY-dzielna bokserka-JUŻ WE WŁASNYM DOMKU!!!!!!
Karilka replied to Paola06's topic in Już w nowym domu
KTO KURDE PSY DO WALK ODDAJE:angryy:.... nie wysterylizowane suki...''ras agresywnych'' -
CHERRY-dzielna bokserka-JUŻ WE WŁASNYM DOMKU!!!!!!
Karilka replied to Paola06's topic in Już w nowym domu
KTO KURDE NAWET W SCHRONIE PSY DO WALK ODDAJE:angryy:.... -
Skóra i kości - czyli wyżeł niemiecki znaleziony w Pruszkowie
Karilka replied to asiamm's topic in Już w nowym domu
Tamiczek sie interesuje wyżełkami - może ona coś wie, ale adopcjami sie nie zajmuje.... -
Skóra i kości - czyli wyżeł niemiecki znaleziony w Pruszkowie
Karilka replied to asiamm's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia - klucz do adopcji... To trzeba chociaz DT znaleźć...:shake: -
W sprawie psów dzwonić pod nr: 661 155 635 Natalia: dzwonić o kazdej godzinie, czy to dzień czy noc:loveu::loveu::loveu:. to od niej wiemy o tych bidach...:multi::multi::multi:. Tutaj jest stronka z pieskami z tego schroniska: [url]www.pies-szuka-domu.fotolog.pl[/url]
-
Piesiaczki sa w Kędzieżynie-Koźlu wszystkie Jacyś chętni może?:roll:
-
Chłopcze - w górę.... Co z hotelikiem? Weszko
-
Podnoszę śmiejącego się na wolnosci SzNaUcUsIa
-
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Karilka replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='asik89']Dzień Dobry! Nazywam się Misiek Otwocki. Od kilku lat jestem wychowankiem Azylu pod Psim Aniołem. Dbają tam o mnie i głaszczą, mam też współlokatorkę. Miła z niej dziewczyna, choć trochę dla mnie za duża. Jestem bezpieczny ale niczyj. Kiedy nadchodzi noc, zagrzebuję się w budzie i wyciągam spod słomy ukryte tam marzenia. Myśli o własnym domu, o panu/i tylko dla mnie, o byciu tym jedynym, najważniejszym. Czasem cicho skomlę bo brak mi sił by wierzyć dalej, że ktoś pokocha tylko mnie. Lata mijają, a ja dalej tkwię za kratami – za niewinność rzecz jasna, moi drodzy... Nie znajdziesz na świecie lepszego kompana do zabawy, uśmiechem potrafię rozweselić wszystkich wokół. Lecz kolejne dni bycia niczyim zasnuwają smutkiem moje psie oczy. Mogę stąd wyjść lecz tylko wtedy kiedy ktoś wyjątkowy otworzy kraty mego więzienia swą miłością.A z każdym dniem, moje szanse maleją L. Moje zalety : Jestem otwarty na nowe przyjaźnie, szybko się uczę, jestem pieszczochem, toleruję suczki, jestem mądry i niekłopotliwy. Jeżeli uważasz, że nie możesz beze mnie żyć, że chcesz dać mi dom i miłość zadzwoń do Azylu pod Psim Aniołem (0 22) 612 62 97 i pytaj o Otwockiego. Jako Twój osobisty przyjaciel będę niezastąpiony. [B][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1307/misiek1sq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8418/misiek2ow9.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6639/misiek3px4.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5900/misiek4lh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9785/misiek8mr2.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9296/misiek5xk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6558/misiek6pa3.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/9866/misiek7re4.jpg[/IMG] [/B] [URL="http://azyl-pod-psim-aniolem.blog.onet.pl/2,ID112463382,index.html"][COLOR=#0000cc][/COLOR][/URL][/quote] Ło jeja jaki on podobny do ''mojego'' Burka!!! Z tym że Burek miał minimalnie krótszy pyszczek a wygladał jakby miał głowe nie od tego psa... Burek był najlepszym psem jakiego miałam okazję poznać - CUDO. Teraz grzeje dupke u bardzo fajnych ludzi:multi::multi::multi:. Co jakiś czas dzwonie i sie dowiaduje co u niego bo nie moge fo zapomnieć - jego pani opowida co je, co robi, że jest super pieskiem i tak dalej:lol:. Życzę temu pieskowi aby trafił też do tak dobrego domciu! Tu jego zdjęcie z Diego [*]: [IMG]http://images21.fotosik.pl/158/8d9efeeb1260ca9d.jpg[/IMG]