Majga 3 psy to za dużo. Gdybym miała dom - nie byłoby problemu.
Jest kochana, nawet bardzo, ale to za dużo dla nas.
Zwłaszcza że mam 2 trudnych "facetów".... Sąsiedzi też nie są "za". Mają dość.... Trzeba jakoś żyć.
Potrzeba małej kogoś, kto zrobi z niej ludzi i będzie kochał całym sercem... :roll: