Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Atkaaa dziękuje za hopanie:lol:.
  2. Rozrabiaro nie spadaj:loveu:
  3. Doberman z Łodzi miał zostać uśpiony:roll:... Psiak z meliny... Wiec wzięłam "na DT". ...No i ten "DT" trwa już rok:evil_lol:...myslę, że będzie trwał jeszcze wiele, wiele latek... ;) [IMG]http://images34.fotosik.pl/188/ad1551fb267d744a.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://images34.fotosik.pl/188/ad1551fb267d744a.jpg[/IMG]
  5. ruda76 haha taaak:evil_lol:. Maiałam dobermanke na DT to sąsiedzi nie rozróżniali który to który, pomimo że Figa była jak połowa mojego Dolara:cool1:. majga jaka tam przykrość.:lol: Przez mój dom sporo psów sie przewinęło w ciągu tych 2 latek.:roll: W wielu sie zakochaliśmy... Normalka. [IMG]http://images24.fotosik.pl/182/3da9184f9377d1edmed.jpg[/IMG]
  6. Majga 3 psy to za dużo. Gdybym miała dom - nie byłoby problemu. Jest kochana, nawet bardzo, ale to za dużo dla nas. Zwłaszcza że mam 2 trudnych "facetów".... Sąsiedzi też nie są "za". Mają dość.... Trzeba jakoś żyć. Potrzeba małej kogoś, kto zrobi z niej ludzi i będzie kochał całym sercem... :roll:
  7. majga haha:loveu:. Super by było! Ja też tak spontanicznie dobermana do siebie przytachałam...Tyle ze to pies z meliny a to sucz sprawdzona:cool3:. Wypieszczona rozrabiara:loveu:
  8. No byli tak: [LIST=1] [*]dwaj rozmnażacze (Szukam suczki bo mam pięknego psa.) [*]łańcuch [*]"piesek dla dziecka, ona jest taka śliczna, moja córeczka ma 6 lat i zawsze chciała mieć taką sunię" [*]starsze małżeństwo. Po 70-tce. Sunia do mieszkania w bloku. Całkiem odpowiedzialni i fajni ale wiadomo...Ja sobie z jej temperamentem ledwo daje rade a co dopiero tacy starsi ludzie:shake:.[/LIST]
  9. Wiecie, że małą nawet na łańcuch jakiś debil chciał?:mad:
  10. Atkaaa ona w Łodzi u mnie siedzi, tzn. lezy i rozbraja kolejną zabawke:diabloti:. Majga taa... Mi dopiero co dobuś spoważniał troszku... a tu nowy wariat. Dobuś też jak na dopalaczach. Śmigałam non stop na rowerku:roll:. Teraz niby powazniejszy jest ale nadal szajbus. Złamana i zwichnięta łapa a za kotem na drzewo wskoczył wczoraj:shake:
  11. Majga to fajny pies tyle że cholernie energiczny.... Dopalacze jakieś wcina na boku czy jak....:shake: :) Fotek mam jeszcze troche:evil_lol:. [IMG]http://images33.fotosik.pl/168/1dc5b3b1287bc6b7.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://images32.fotosik.pl/167/aded4513c4369274.jpg[/IMG] Nikt nas nie odwiedza?:shake::shake::shake::shake:
  13. Olenko skąd Ty te kudłacze wytrzasnęłaś??? Dobermania spokojna głowa! Olena zawsze coś wymyśli!:evil_lol:
  14. [IMG]http://images28.fotosik.pl/171/efc02f20f8a663f3.jpg[/IMG]
  15. Tutaj ze "strupkami" z fundacji "Niechciane i Zapomniane" [IMG]http://images33.fotosik.pl/168/8766d1034fbbf22a.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2360/bild0440ri4.jpg[/IMG]
  17. Majga, superaśna jest no nie?:cool3: Ma wadę zgryzu, przez co jest podobizna do boksera. Ma przodozgryz.`
  18. [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1102/asekbe3.jpg[/IMG]
  19. To też jeszcze w Sopocie...: [IMG]http://images29.fotosik.pl/164/f880c9430e437bad.jpg[/IMG]
  20. Zalałam książeczke zdrowia małej lakierem do paznokci:cool1:. Mam nadzieję, że da się odtworzyć... Właśnie, zapomniałam dodać: Mała ma wszystkie szczepienia.
  21. Ania a jaak:diabloti::cool1:. Dziewczyny! Dziękuję!:loveu: Wiedziałam, że na Was można liczyć! Domki nie wypaliły i mała rozrabiara daje domownikom w kosć (wszędzie jej pełno i non stop by sie bawiła a przy 3 psach i 4 osobach w 50 mieszkaniu to sie robi zamieszanie i tłok:evil_lol:) ...i tak ją wszyscy pokochali. MARCHEWA! Cudownie! Nie wiem jak dziękować! [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/1536/fdsaz0.jpg[/IMG]
  22. [B]Tymczas u Danki1234[/B] Oto kilka Fotek: [B]Pierwsza kąpiel.[/B] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/1784/bild0375ad7.jpg[/IMG] [B]Odpoczynek po kąpieli.[/B] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2043/bild0377in0.jpg[/IMG] [B]No i wreszcie padła... (i ja też)[/B] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8260/bild0379du4.jpg[/IMG]
  23. Marchewa telefon końcówka 538 nie 530:cool1:- pomyliłam się... No i może to co w nawiasie usuń po "wszedobylskim pyszczku":evil_lol:. Takich jest większość szczeniaków:lol:. Dziękuję!!!:multi::multi::multi: Bardzo śliczna allegratka!:loveu::loveu::loveu:
  24. MARCHEWA dziękuję!:multi::multi::multi: Ale gapa:roll:. Karina 0 667 733 538 ok. Łodzi Ostatni "rzut oka" na Sopot i na schronisko: [IMG]http://images34.fotosik.pl/154/e282c395e1730ade.jpeg[/IMG]
×
×
  • Create New...