-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Beka, informacja na temat np. dysplazji jest potrzebna... Pies z dysplazją nie nadawałby się dla osoby aktywnej fizycznie i do tego mieszkającej w mieście (schody). Lepiej się dowiedz... Ja skrobie maila do pana.
-
Piszę o 10 godzinach jako absolutnym maximum... a babcia nie jest aż taką babcią. Ma 65 lat bodajże i potrafi zadbać o psa;). Uważam że to fajny dom. Sama bym oddała swojego psa takiemu człowiekowi. Jednak nie będe namawiać.
-
Mam fajny dom... tyle że w Łodzi. Chłopak 26 lat, sportowiec. Szuka psa dla siebie, na długie spacery, bieganie...zabawę. Mieszka co prawda w mieście ale przy dużym, fajnym parku. Ze względu na to, że pracuje a pod jego nieobecność psem zajmowałaby się babcia (max. 10 godzin) - szuka psa sprawdzonego, nie agresywnego i nie typu 'jednego pana'. Od dzieciństwa marzy o owczarku niemieckim lecz dopiero teraz może sobie pozwolić na przyjaciela. Ręczę za domek... To na prawdę odpowiedzialna, fajna osoba.
-
kielce-2 sunieczki, 2 miesięczne onkowate/ już w nowych domach!
Karilka replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Napisz że to onki. Są bardzo onkowate a ktoś znajacy sie (...szukający rasowca) zobaczy różnicę. -
kielce-2 sunieczki, 2 miesięczne onkowate/ już w nowych domach!
Karilka replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Niemowlaki mają inną budowe...te zdążyły już sie zabiedzić:shake:. Mają 2 - 2,5 miesiąca jak na moje oko... Jednak po zdjęciach nie da sie określić dokładnie.:roll: -
kielce-2 sunieczki, 2 miesięczne onkowate/ już w nowych domach!
Karilka replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Gdyby miały ok. miesiąca to byłyby szersze niż wyższe:cool3:. Stawiam na minimum 8 tygodni po zdjęciach. -
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
Karilka replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
Oddają psa bo zjadł coś ze stołu... Jejku... To mój doberman dawno powinien zostać uśpiony:cool1:. -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Karilka replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Super! Niech Kubuś pojedzie na te 3 tygodnie na DT. Sprawa bedzie jaśniejsza co do jego choroby, troche sie podleczy... I będziemy szukać dalej. To jakaś SZANSA. Przecież w ciągu kilku dni, stary psiak w takim stanie szybko zejdzie:shake:. Co do usypiania: Nie da sie pomóc wszystkim psom.... Za dużo jest CIERPIENIA, BÓLU, samotności... Chorują młode psy, rasowe... Cholerna rzeczywistość.:placz: -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Karilka replied to Hund's topic in Już w nowym domu
pies sie potwornie męczy.... -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Karilka replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Jestem przerażona poczuciem ogromnej niemocy:placz:. Psiak chory, choroba nie wybiera...choremu trzeba pomóc, opiekować się. Chyba lepiej jak nie można pomóc - uśpić.:placz::placz::placz: -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Karilka replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Ojej...Nie wierzę, ze nikt nie ma choćby wolnej łazienki! Gdybym mieszkała bliżj, pomimo, że mam 2 swoje psy (w tym ponad 40kg, problemowego dobermana), małe, 52m mieszkanie w którym mieszkają 4 dorosłe osoby to mam chociaż łazienkę, w której psiak miałby kocyk miskę z wodą i jedzenie! Pies przecież nie patrzy na ściany, kafelki czy panele, jemu nie potrzebne są marmury...tylko ciepło i poczucie bycia potrzebnym, kochanym! Jeżeli już wchodzi w gre nawet zorganizowanie kasy na hotelik, który czesto nie mieści sie w 600zł na miesiac ( co jest OGROMNĄ sumą) to czemu nikt nie może dać kawałka kąta?:shake: Nawet żeby był uwiazany przy kaloryferze jak komuś przeszkadza. Nie zajmie nawet 1metra kwadratowego! Miłość wymaga poświeceń, a wnioskuję, ze wszyscy dogomaniacy sa tutaj, bo kochają psy. -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Karilka replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
Ehh... Olenka jak zawsze jakąś bide ma... Szkoda, ze tak mało jest takich ludzi.:shake: -
sunia bullmastiff w schronisku w Radomiu!!!nareszcie ma DOM!!!!
Karilka replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Ojejku... ROK? I nikt jej nie wypatrzył:-(. Cudna moloska... -
GameBoy jestem takiego samego zdania... Magda K nie wierzę, że nikt nie ma u Was na forum choćby wolnej łazienki:roll:. Pies znajdzie fajny dom niedługo jednak schroisko wiadomo jaki ma wpływ na psychike i zdrowie psa, zwłaszcza takiego jak basset.
-
GameBoy. Zgadzam się. Jednak zobacz, że Rybcia, pomimo wszystkiego co możemy o niej myśleć, pisać, mówić... pomaga psom na bardzo dużą skalę. To się liczy bardziej niż jej wiek.
-
Tak mam radę: Zabierzcie psa na DT bo zgnije w schronisku i trafi w ręce rozmnażacza. Przepraszam za błędne stwierdzenie, dotyczące basseta z dogo.