Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Czyli do końca kwietnia trzeba wpłacić całość, prawda? To mogę się do końca tego miesiąca wstrzymać z wpłatą?:roll:
  2. Koniec świata!:mad: Czy w lesie, nie ma miejsca, zeby przywiązać gdzieś psa?:roll:
  3. majga my bysmy byli barrdzo szczęśliwi gdybyś Ty ją chciała:roll:
  4. Do kiedy mam wpłacić i ile?
  5. KaRa czyli mam rozumieć, ze domki są wolne? Jeżeli tak to: Karilka + pies - domek kelpie0 .... bez przesadyzmu. Atkaaa ;)
  6. Atkaaa pojedziesz. Spokojnie. Damy rade. Jak Twoja mama będzie nie do ugięcia to sie zmówimy i pojedziemy po Ciebie.:cool1:
  7. KaRa my byśmy byli chętni na domek ale namiotem sie nie pogardzi:lol:. PS: Przełożyłam prace z tego terminu na wczesniejszy. Mogę pojechać;). Prawda, że się cieszycie?:multi:
  8. Powiedz, ze ciotki Cie tam przypilnują czy nosisz ciepłe skarpety czy nie:cool3:.
  9. No ale przygarniecie nas też na zlot?:roll: A teraz wierszyk: [I]Ciotka Karilka głupieje na starość:diabloti: i prosi o wyrozumiałość.:roll: [/I]
  10. KaRa jakiego offa? My tu na poważne tematy rozprawiamy. Wniosków dogomaniackich dużo. Zlotowych zwłaszcza. M.IN: 1. kelpie0 łazi po krzakach w nocy 2. KaRa jest krwiożercza 3. Atkaaa boi sie kelpie0 4. Musze wziąć łańcuch:diabloti:... a nawet kilka... m. in: żeby kelpie0 nie straszyła Dolara w krzakach w nocy, dla KaRy i pewnie jeszcze troszke dzikich dogomaniaków będzie;).
  11. KaRa nie musisz oddawać.... Sam sobie weźmie:shake:.
  12. Ojej. To ja jakiś łańcuch musze wziąć czy cuś!:diabloti: Kangurek zeżre wszystkie soczki , herbatki i ciasteczka jakie tylko będą:roll:.
  13. Łee... Nikt nie chce Kangurka na Zlocie??:roll: A taki fajny..
  14. kelpie0 on chyba z tych krzaków będzie wystawał. A Ty po nocach też łazisz po krzakach?:lol::evil_lol:
  15. Ośrodek jest ogrodzony, prawda? Będzie można wywalać na dwór psiaki luzem? Mam typowego psa stróża i uwielbia po nocach czaić sie po krzakach:cool3:.
  16. gossia wydaje mi sie, ze nie musisz nic brać. Będziemy sie bawić w ludzi lasu. I psa nie będzie do czego przywiązać bo... przeciez to jest las!:shake: (:diabloti:)
  17. Chciałabym pojechać na zlot ale cholera jasna nie wiem czy w tym czasie będe mogła sie ruszyć... Rozumiem, ze mam 6 dni na namyślenie się:cool3:?
  18. Nikt nas nie odwiedza?:placz:
  19. majga ja zajmuję się adopcją suni, ze mną bedzie podpisywana umowa.;) Kot jest u mojej babci, którą odwiedzamy razem (byliśmy koło 5 - 6 razy) - kota uważa za fajnego kumpla do zabaw. Wycałuje go zawsze na przywitanie a potem zachęca do zabawy. Myślę, ze jakby kot uciekał, to by go goniła ale to tylko w ramach zabawy (wg. niej:evil_lol:.) Co do szczekliwości: W domu praktycznie nie szczeka. Tylko i wyłącznie podczas zabawy z Dolarem. Na dworze szczeka, ale też na Dolara. Myślę, że tam, gdzie nie będzie takiego "bydlęcia zabawowego" - nie będzie szczekać praktycznie w ogóle. Zostaje chętnie sama zamknięta w pokoju, nie wyła nigdy. Jak ją sie zamknie - walnie sie gdzieś i śpi. Chyba ze jest nie wybiegana i jej sie nudzi, to chwilę podrapie w drzwi a potem. znajduje sobie jakiegoś "gryzaka" i go meczy:evil_lol:. Lepiej uważać, bo bardzo lubi męczyć kable:diabloti:. Jest karna, na spacerach trzyma sie raczej blisko i przychodzi na zawołanie. Jak jej sie coś powie, że źle robi - to przestaje i sie cieszy:roll: . Ktoś musiał ja bić bo jak nasika i mnie zobaczy - zniża głowe, majta ogonem jak najlepiej umie i czesto pada do podłogi:roll:.
  20. Nie ma:shake:. Nikt nie chce panieneczki a ona sie przyzwyczaja do nas coraz bardziej:-(.
  21. Majga mówie serio - nie powinnaś żałować:lol:. :diabloti:
  22. majga zabrać do siebie:cool3:.
  23. Nikt do nas nie zagląda?:-o
  24. Natalia:-o! Dziękuję! U mnie urywanie głowy:shake:. Non stop ktoś chory... Dziękuję jeszcze raz:loveu::loveu::loveu:!
×
×
  • Create New...