Apeluję o zbadanie ogrodzenia:cool1:.
Patikujek a juz myślałam że ufok jesteś:evil_lol:.
Tak na serio to myślałam, ze może nosisz takie "oczojebne" soczewki.
Ojejku! Bannerki!:-o Jakie fajne! DZIĘKUJĘ!!!:multi:
Mała ma allegro:loveu::loveu::loveu:: [url]http://www.allegro.pl/item333515136_6mies_cudna_amstaffka_szuka_domku_.html[/url]
Tylko chyba nie trafnie napisane "amstaffka" zamiast "amstaff":roll: .
Ja nie mam konta na allegro ale i tak bankrutuje na bazarkach:shake:.
Oprócz kabli to zjadła japonki. Znaczy przegryzła ten sznureczek "przypalcowy" no i pare razy porozwalała mi po pokoju paiery z kosza takiego pokojowego. Ah. No i raz wyciągnęła z dna szafy na podłoge różnych rózności ale nic nie pogryzła.
Co do siusiania: Jeśli wychodzisz o odpowiednich porach - nie siknie., Wiem kiedy jej sie chce. Kręci sie przy drzwiach.
kelpie0 2 lata pracuje w nadzieii dobermana - to cieżka praca...Wysyłki psów do niemiec itp. zwłaszcza. Do tego cały czas mam u siebie jakąs bide.
Moje możliwośći sie wyczerpały. Finansowe, psychiczne i fizyczne. Domownicy i sasiedzi równiez mają dosć. Także prosze o wyrozumiałość:roll:.
Przepraszam za Offa.
Juz nie będę:roll:.
rose dziękuję:loveu:.
Przeprasza, ale u mnie aktualnie dziura finansowa jest dosłownie.... Na mBank boje sie wejść, nie chce zobaczyć ile na minusie jadę:roll:.
Kończę z DT i z dogo prawdopodobnie również.:roll: