Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Patikujek "nigdy nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie":evil_lol:. No wiesz... Ja mam kumpla co nosi od roku czerwone soczewki...:roll:
  2. Apeluję o zbadanie ogrodzenia:cool1:. Patikujek a juz myślałam że ufok jesteś:evil_lol:. Tak na serio to myślałam, ze może nosisz takie "oczojebne" soczewki.
  3. majga wszystkie domki to niewypały:shake:.
  4. To jak będziecie na zlocie to sprawdzcie ogrodzenie:diabloti:. PS: Patikujek to Twoje oko?:-o
  5. Aha. No to "na kogo wypadnie, na tego bęc" skoro jest jeszcze sporo wolnych domków;)
  6. To są jeszcze domki "niezagospodarowane?" I tak założe się, ze będziemy wszyscy siedzieć w jednym jak sie da:evil_lol:.
  7. A my? W którym domku możemy odespać sie czasami?:roll: Ktoś może nas przygarnie?:oops: [IMG]http://film.onet.pl/_i/news/duze/s/shrek_2_2.jpg[/IMG]
  8. KaRa psami Cie poszczujemy i udostępnisz grilla:eviltong:.
  9. KaRa nie bądź wiśnia:mad:! Mnie sie grill nie zmieści do walizki:shake: a Dolar z góry odmawia noszenia plecaka:diabloti:.
  10. Powinno być fajnie. A będzie dało sie skombinować np. grilla?
  11. Podnoszę maleńką!
  12. O kurcze ale sie nas dużo robi:multi:. Super;).
  13. No to proszę nas dopisać: Karilka + dobcio - domek Wpłacę pieniążki w kwietniu, rozumiem, że za psa płaci się na miejscu?
  14. Ojejku! Bannerki!:-o Jakie fajne! DZIĘKUJĘ!!!:multi: Mała ma allegro:loveu::loveu::loveu:: [url]http://www.allegro.pl/item333515136_6mies_cudna_amstaffka_szuka_domku_.html[/url] Tylko chyba nie trafnie napisane "amstaffka" zamiast "amstaff":roll: . Ja nie mam konta na allegro ale i tak bankrutuje na bazarkach:shake:.
  15. Tak jest. Ludzie dorośli mogą pić i mogą nie pić. Nikt nie będzie nikomu dorosłemu niczego zabraniał. Moze podpalać firanek nie będzie wolno8):)
  16. Majga 667 733 538 Dzwoń, dzwoń. Wreszcie ktoś normalny;) Nie szukałam sarkazmu:lol:.
  17. gossia prosimy o inny zestaw pytań.
  18. Oprócz kabli to zjadła japonki. Znaczy przegryzła ten sznureczek "przypalcowy" no i pare razy porozwalała mi po pokoju paiery z kosza takiego pokojowego. Ah. No i raz wyciągnęła z dna szafy na podłoge różnych rózności ale nic nie pogryzła. Co do siusiania: Jeśli wychodzisz o odpowiednich porach - nie siknie., Wiem kiedy jej sie chce. Kręci sie przy drzwiach.
  19. AgaCzips! Wszystkiego najlepsiejszego! :multi:
  20. majga dziękuję za podziwianie:evil_lol:. Kiedy chciałabyś sie spotkać?
  21. No własnie. Ciesze się, ze mogłam przez ten czas choć trochę pomóc psiakom.
  22. kelpie0 2 lata pracuje w nadzieii dobermana - to cieżka praca...Wysyłki psów do niemiec itp. zwłaszcza. Do tego cały czas mam u siebie jakąs bide. Moje możliwośći sie wyczerpały. Finansowe, psychiczne i fizyczne. Domownicy i sasiedzi równiez mają dosć. Także prosze o wyrozumiałość:roll:. Przepraszam za Offa. Juz nie będę:roll:.
  23. kelpie0, moja imienniczko. Nie.
  24. rose dziękuję:loveu:. Przeprasza, ale u mnie aktualnie dziura finansowa jest dosłownie.... Na mBank boje sie wejść, nie chce zobaczyć ile na minusie jadę:roll:. Kończę z DT i z dogo prawdopodobnie również.:roll:
×
×
  • Create New...