Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Przeciąg w nowym domu:loveu:. Majga a będzie dało sie załatwić jakieś fotki? Nie chce za bardzo truć obcym ludziom własciwie ale zadzwonie za pare dni:lol:
  2. Martulcia jak ja się cieszę! Popłakałam się z radości... Jak sie ciesze że to własnie jemu założyłam watek i kazałam wypromować światu! Jest niesamowity! Ty jesteś niesamowita! Dziękuję!!!
  3. Rocky wypiękniał:loveu:. Ale bidziak w tym schronisku:shake:... :-( Aisak co za pytanie? Przecież to Dolaś jest:loveu:.
  4. majga ja podałam już namiary na super extra weta:lol:. Że zastrzyki nie są skuteczniejsze - wszyscy wiemy.:roll:
  5. Oto moja umowa: [CENTER][CENTER]UMOWA ADOPCYJNA[B] Umowa podpisana w dniu: .................. 2008 roku w ok. Łodzi, pomiędzy __________[/B][B]_ a Kariną Kwiatkowską. [/B][B] Umowa dotyczy_________[/B] [/CENTER] [/CENTER] [B]W momencie przekazania, pies ma ____________________, które zostają przekazane wraz z w/w zwierzęciem.[/B][B] Nowy opiekun _________________________________ , zobowiązuje się:[/B][B] -[/B][B] szczepić go raz do roku przeciwko wściekliźnie[/B][B] -[/B][B] regularnie odrobaczać[/B][B] -[/B][B] utrzymywać luzem, bez uwiązywania na łańcuchu[/B][B] -[/B][B] zapewniać wodę i pożywienie w odpowiedniej ilości[/B][B] -[/B][B] zapewniać dach nad głową, ciepło i godne warunki bytu[/B] [B]- nie dopuścić do rozmnożenia (najlepiej kastrując / sterylizując)[/B][B] -[/B][B] nie stosować przemocy, ani innych form dręczenia[/B][B] Nowy opiekun _________________ ________________ , zobowiązuje się:[/B][B] -[/B][B] powiadomić natychmiast Karinę Kwiatkowską o zaginięciu, lub chorobie czy zranieniu w/w zwierzęcia [/B][B]-[/B][B] w przypadku zachorowania lub zranienia, bezzwłocznie zawieźć do weterynarza[/B][B] -[/B][B] powiadomić w ciągu 24 godzin o śmierci w/w zwierzęcia, podając jej przyczyny i ewentualne zaświadczenie od lekarza, w przypadku eutanazji. [/B][B]Nowy opiekun _________________ ________________ , podpisuje oświadczenie, że [/B][B]w przypadku jakichkolwiek kłopotów, lub chęci oddania w/w zwierzęcia, zgłosi się do Kariny Kwiatkowskiej. Jednocześnie przyjmuje do wiadomości, że: [/B][B]-[/B][B] nie może psa sprzedać, ani oddać go osobom trzecim [/B][B] -[/B][B] nie może NIE zawiadomić o jego chorobie, zniknięciu, bądź śmierci [/B][B]-[/B][B] ma obowiązek wpuścić na teren posesji osobę wytypowaną przez Karinę Kwiatkowską, która będzie chciała skontrolować warunki utrzymywania psa.[/B][B] Karina Kwiatkowska zobowiązuje się:[/B][B] -[/B][B] kontrolować warunki utrzymania w/w zwierzęcia [/B][B]-[/B][B] zabrać je z powrotem do siebie i nie wyciągać konsekwencji wobec ____________[/B][B]________________ jeśli oddaje w/w zwierzę z przyczyn obiektywnych i w dobrej kondycji [/B][FONT=Verdana] i dalej dane moje i podpisy. [/FONT] [FONT=Verdana][/FONT]
  6. Rozmawiałam o sterylizacji lecz pani myślała, ze zastrzyki są skuteczniejsze:shake:. Powiedziałam, żeby wysterylizowali małą - nie miała nic przeciwko. Z resztą umowa podpisana więc myślę, że się dostosują:lol:. To fajni ludzie!. Mam nadzieję, [B]majga[/B] że przypilnujesz tej sterylizacji?:cool3:
  7. Właśnie dlatego ciągnie mnie na ten zlocik;).
  8. Patikujek dziękuję za pocieszenie.
  9. Ja będę znała tylko Grażynkę i swojego psiaka. Więcej niet.:lol:
  10. Dziękujmy Majdze:loveu:
  11. Sunieczka pojechała do nowego domku! Fajna kobitka z 3 dzieciaków bodajże ( 10, 13? i 18 lat) blok na wsi (skąd ja to znam:evil_lol:?). Wcześniej mieli psiaka, który żył 13 lat bodajże (sukę owczarkowatą) :loveu::loveu::loveu:. Dz [CENTER][SIZE=4][COLOR=Indigo][B]DZIĘKUJĘ [COLOR=Red]Natalii i MARCHEWIE [COLOR=Indigo]za ogłoszonka i Tobie[/COLOR] MAJGA [/COLOR]ZA ZNALEZIENIE MAŁEJ TAKIEGO SUPER DOMKU!:multi:[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  12. Dzwoniły dzisiaj dwie pańcie:multi:. Mają dać znać po omówieniu sytuacji w domach. Jedna z ogłoszeń a druga - fajniejsza od Majgi:Rose::Rose::Rose:.
  13. Fajne psiurki jadą. Nikt nie proszony nie wejdzie do ośrodka:diabloti:.
  14. No ona chetnie by wlazła do lodówki jakbym jej pozwoliła, pomimo że łasuchem nie jest.
  15. Jakiś dobry pedagog - psycholog na tym wątku jest potrzebny:evil_lol:. taki doradca "na rodziców".
  16. Podnosze maluszki! DT pilnie poszukiwany! Nikt nie moze pomóc?:shake:
  17. Ehhh... Przydałyby się zmiany w prawie tego kraju... Zastanawiam sie nad jakąś petycją dogomaniacką czy jak...:shake:
  18. KaRa Pan z avatara ze mną pojedzie;).
  19. orzech a gotujesz?:diabloti:
  20. [CENTER]:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: [/CENTER]
  21. Była bita z tego co wiem. Jednak co do układania - przebywanie w moim domu jest automatycznie układaniem, musi sie dostosować do różnych zasad (Nie wkładać głowy do lodówki jak pańcia ją otwiera np:diabloti:) itp.:lol:.
  22. [quote name='Asia & Ginger'] I jak ludzie reagują? :-o :cool3: :evil_lol:[/quote] Zazwyczaj po prostu uciekają. Co mają robić?:cool1: Jak dobrze, że mnie problem z "przekonywaniem rodziców" już nie dotyczy:evil_lol:. 60% wątku to "Jak przekonać".
×
×
  • Create New...