Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=Indigo][B]DOGOMANIACY![/B][/COLOR][/SIZE][B] Słodka, piękna....delikatna. Tekilla (Tekla) trafiła do mnie ze schroniska w Sopocie, gdzie zżerała ją depresja.... [IMG]http://images23.fotosik.pl/151/03ead91938e69789.jpg[/IMG][/B] [/FONT] [/CENTER] [RIGHT][FONT=Comic Sans MS][B]Już jako dziecię przeżyła zimny beton, odrzucenie i szok jakim jest SCHRONISKO. [/B] [/FONT] [/RIGHT] [FONT=Comic Sans MS][B] Potem, trafiła do Cioteczki danka1234, gdzie mieszkała 2 tygodnie: [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3788/astekyg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/4906/jgfgfaw4.jpg[/IMG] ....i wreszcie do mnie, gdzie miała 3 "kandydatów" na domki, jednak wszyscy okazali sie nieodpowiedzialni: [IMG]http://images31.fotosik.pl/165/2099dfd7e2e6e950med.jpg[/IMG] .... Sucz nie może zmieniać co chwilke domów, poznawać nowych ludzi jako "włascicieli" szukamy TEGO JEDYNEGO. [COLOR=DarkSlateGray] Sunia kocha ludzi, inne psy, koty, dzieci.... Jest piękna, mądra... przymilna. Nie siusia i nie kupka w domu. Ma MNÓSTWO energii i w razie nie spożycia - wszędobylski pyszczek...[/COLOR] [COLOR=DarkSlateGray] ( zeżarła parę rzeczy, najbardziej lubi kable:mad::cool1:). [/COLOR][/B][/FONT][B]Karina 0 667 733 538 ok. Łodzi [/B] [FONT=Comic Sans MS] [COLOR=DarkSlateGray][I]Dziękuję MARCHEWA za allegro i ale.gratkę!:loveu:[/I][/COLOR][B] [SIZE=3][COLOR=Purple]Bardzo proszę o ogłoszenia. Może ktoś umie zrobić bannerek?:roll: [/COLOR][/SIZE] [/B][/FONT][CENTER][FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=Red][SIZE=5]W NOWYM DOMKU! [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/4120/img0357ua3.jpg[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [/CENTER]
  2. [URL]http://www.allegro.pl/item332161171_oddam_psa_w_dobre_rece_.html[/URL] [IMG]http://photos04.allegro.pl/photos/oryginal/332/16/11/332161171[/IMG] Oddam w dobre ręce psa rasy doberman jest to suczka o imieniu Daisy. Pies ma cztery lata i jest niezwykle inteligentny i dobrze ułożony. Pies jest zdrowy, posiada wszelkie szczepienia i książeczkę zdrowia. Suczka jest wysterylizowana. Otrzymaliśmy go w spadku po zmarłym krewnym, niestety z przyczyn związanych z naszą pracą nie jesteśmy w stanie się nim zająć. Mam nadzieję, że znajdzie się życzliwa osoba która zechce go przyjąć. Aukcja zaczyna się od 1 zł, chodzi nam głównie o znalezienie domu dla psa i nie zależy nam na zysku. A wszystkie ewentualne środki wynikłe w licytacji przeznaczymy na zakupienie karmy. Tak, że nowy właściciel będzie miał komplet karmy, zależnie od wysokości uzyskanej kwoty. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu - 0607219479. Zastrzegam sobie możliwość wcześniejszego zakończenia aukcji.
  3. Zonka fajna babeczka. Znajdzie dom:loveu:
  4. Niie zdziwiłabym się gdyby miał tatuaż. Ma ładną budowe.
  5. O cholera! :angryy::angryy::angryy: ona amstaffowata ciupke jest...
  6. :loveu: Sliczne szczenie hienkowate. A ta sunia to juz starsza, prawda?
  7. Bianka który taki żywotny? Które ledwo zipią?
  8. Mój doberman śpi ze mną, praktycznie zawsze. Tymczasowicze tez spią ze mną. Także obecnie śpią ze mną co noc 3 psy. 2 z jednej strony i klocek z drugiej. Bosko:loveu:. Zwłaszcza jak polecą tzw "podkołderniki" nocne bączki.
  9. Mieszkają z nami: sznupek miniaturowy i dobermaś GRATISY (DT): amstaffka i buldożko - amstaff
  10. Jakim cudem przeskoczyła:-o. No ale co sie dziwić... Mój skakał przez 2,6 mur:cool1: a taki amstaff to skoczny jak kangur.
  11. Ja widzę zagubionego, pzrerażonego i strasznie zabiedzonego dobkowatego psiulka. Widać, że sie boi. Pewnei do ludzi nie podchodzi za bardzo.
  12. Tak jest. Niestety bez zdjęć ani rusz... :shake: PS:Kostek to Ty nie wiesz, że prężnie działa Nadzieja Dobermana?:mad:
  13. Nasze państwo powinno wprowadzić obowiązkowy NAKAZ sterylizacji i kastracji zwierząt niehodowlanych. Bez rodowodów.
  14. U mnie też amstaffka. [IMG]http://images31.fotosik.pl/165/2099dfd7e2e6e950med.jpg[/IMG]
  15. U taki wujek to fajna sprawa:cool3:... Sunia przeładniasta. Młoda a wzrok ma psa z bagazem doświadczeń:roll::shake:
  16. Dobry ten ninja! Haha! Zobaczcie ile uśmiechów na twarzach ludzi, jaka popularność dla psa.:cool1: Psu nie zależy na tym jak wygląda, nic mu się nie dzieje... Jednak ja bym psa nie ufarbowała na różowo czy też niebiesko.... Chyba ze jakoś tak dla żartu, np. końcówki włosów byłabym skłonna małemu walnać:diabloti:.
  17. Gdyby nie to, ze u mnie w domu tłok jest to bym była na niego chętna jak nie wiem co... Niestety są bariery finansowe i mieszkania nie rozciągne:oops:. Taki piękny pies...
  18. Ta.... Dobermany na amstaffy pozamieniane. Do mnie też amstaffka na DT jedzie:diabloti:...
  19. Cholerka znowu mnóstwo dobermanów sie robi...
  20. Nikt tam społeczeństwa jeszcze dogomanią nie zaraził?:shake:
  21. Mój pies położył się kiedyś na pędzelku, którym moja mama farbowała włosy... Była plama na ogonie więc pojechałam mu pręge.. na rhodesiana:diabloti:. Nic mu nie było, włos nie ucierpiał a pies niewystawowy. Tyle ze ludzie odwracali głowy jak widzieli sznaucerka z ruda pręgą i rudym ogonkiem:eviltong:. Ale tak całkowicie na różowo psa strzelic...?
  22. A była dana wiadomość do hodowli, z której pochodzi?
  23. ruda76 ale teraz będzie szczeniaków bullowatych na naszej ulicy:cool3:.
×
×
  • Create New...