-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
50cm to dużo:diabloti:? Mój ma ponad 70:roll:.. nie uwazam go za dużego;)
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
mój szczur miał łape złamana i nie było co z tym zrobić. wisiała własciwie bezwładnie. Jadł i chciał żyć - zrosła sie i jest dobrze. -
Są przykre sytuacje, spotkałam się kilka razy. Ostatnio z Fuksem i ewadr.... ale to nie główny powód. Poświęcam, 89% życia na bidy i nie mam czasu na nic:shake:. Dogo to cały mój świat... Tak nie może być. Wrócę za pare lat... Jeżeli będzie jakaś pomoc potrzebna - zostawiam namiary ale raczej postaram się odciąć od dogo.
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Komar. Czytasz mi w myślach chyba:evil_lol:. Grażynko no tak. Wydaje mi się, ze i tak masz bardzo pojemne autko w porównaniu do gabarytów:diabloti::cool1:. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Nie mam pojęcia KTO. Nie pisałam 2 razy tej samej wiadomości:roll: Dianeczko śliczne zdjecie Tyskiej mafii. Brakuje tylko Grażynki. Pewnie jak zawsze uciekła od zdjęcia. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
baffi to nie ja:oops: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Dubler.... -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
ze mną doberman 45kg i możliwe, że sznaucerek ok. 8kg:lol: -
Danka1234 to dzięki majdze i Tobie mała znalazła ten dom! Andzia nie mogę pomóc. U mnie koniec z DT i za jakiś tydzień pożegnam się z dogo...:shake:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Dianeczko nie zapasionych ale ZA[B]PSIO[/B]NYCH -
Jaka sznaucusia fajniasta:loveu:. Jedziesz z nią na zlot:lol:? A co do wymiany zdań: borderek aussie i inne na poczatku galerii to ja jestem rzecz jasna za DOBERMANEM:evil_lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='KaRa_'] 20. Wszystkie psy na zlocie muszą być odrobaczone oraz posiadać aktualne szczepienie przeciw wściekliźnie [COLOR=Red][B]A WŁASCICIELE?:roll:[/B][/COLOR] 22. Nad wodę aby popływać chodzimy w większych grupach i pilnujemy aby nikt się nie utopił [B][COLOR=Red]najlepiej używając smyczek i obróżek:diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] Uważam, że to jest ZLOT i każdy jest odpowiedzialny za swoje skaleczenia, wyczynki i uczynki. Kultura wymaga np: [quote name='KaRa_'] 6. Nie prowokujemy psów do agresywnych zachowań 7. Wszyscy szanujemy każdego w koło, nie kłócimy się ani nie wyzywamy się nawzajem 9. My sami nie wyrządzamy szkód w ośrodku oraz innym osobom 18. Nie krzyczymy, starajmy się utrzymać ciszę w ośrodku 21. Szanujemy prywatność innych zlotowiczów 23. Nie robimy sobie głupich żartów nad wodą [U]nie topimy[/U] nikogo ani nie zmuszamy pływać na głęboką wodę[/quote] [CENTER][SIZE=3][B]ZAPRASZAMY WSZYSTKIE OSOBY KULTURALNE I ODPOWIEDZIALNE wraz z umiejącymi funkcjonować w społeczeństwie czworonogami;). [/B][/SIZE][LEFT]Czy tak?:roll: [/LEFT] [/CENTER] -
szczeniki ---------3 tygodnie zamknięte bez jedzenia------mają domy
Karilka replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Jakie ślicznosci! Proponuję zmienić troszku temat;). -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Karilka replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9822526#post9822526[/URL] -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Karilka replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
O cholera:-o! Jaki Barik opiekuńczy jest! Założe wątek o tym zajączku, mam nadzieję, że dziewczyny pomogą! -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Karilka replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
10 psów...ładne rzeczy:cool1:... Olenko schronisko zaraz stworzysz:cool3:. Tyle ze takie "wychuchane" schronisko;):loveu:. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Możliwe, że wezmę jeszcze ze soba 2 psa - sznaucerka miniaturkę ale to jest pod znakiem zapytania.:roll: -
majga co wiesz?:cool3::cool1: Mam zdjęcia:multi:. Wstawiam te wyraźniejsze i najfajniejsze... [B][I],,Myśle,że świetnmie sie czuje u nas bardzo przepada za córka wszedzie sie siwtnie z nia bawi świetna jest Tekilla:)" [IMG]http://images34.fotosik.pl/196/5f3d56f58fb4193bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/196/0b2ded710049f930med.jpg[/IMG] [/I][/B] :loveu::loveu::loveu: PS: widać jak wszyscy sie gapią na tą małą w lustrze:evil_lol:. I zobaczcie ile jest w tle psich gryzaczków:cool3:.:multi:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
o matko...:-o Nie było człowieka dwa dni bodajże a tu prawie 10 stron. Pozwólcie, że nie będe nadrabiać. Patikujek ja też sie nie moge doczekać;). -
majga dawaj te fotki!:evil_lol::mad: Zrobiłam kompletną przepytywankę tych ludzi także ja byłam spokojna już od samej rozmowy telefonicznej:cool1:. Wszystkie wady amstaffów wyrzuciłam jak surowe mięso:eviltong: a pani przemyślała, pogadała z dzieciakami i przyjechali - wtedy już byłam zupełnie pewna. Pani odpowiedzialna i zapatrzona w małej jak w obrazek. Chciała mi przy okazji zabrać Dolara:mad: "bo tak smutno sie patrzy":cool1:. Taaak.... Nikt nie chciał mu wyrwać zaślinionej zabawki z mordy to sie smutno patrzył:roll: