-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Komar... Jasne, jasne...:evil_lol: Mokrej ziemi.. Chyba ziemia zrobiła sie mokra:diabloti::diabloti::diabloti: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Taaak! Taaaak! Dogomaniacki sylwester! Jestem za! Jestem Za! Byleby gdzieś w Centrum :cool1:. PS: Dogomaniacki kulig:diabloti::diabloti::diabloti: -
Cavalier King Charles Spaniel - 10 m-czna sunia już w NOWYM DOMU!
Karilka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia & Ginger']Karilko droga, cavalierki to nie są psy myśliwskie a pieski do towarzystwa. ;) Owszem są dość żywiołowe, ale nie potrzebują tak długich spacerów jak psy ras pracujących. Wspaniale by było, jesteś słit kochana. :loveu: Tylko poczekajmy jeszcze co napisze hodowczyni z forum spanielowego, czy jej znajoma jest jeszcze zainteresowana sunią. ;)[/quote] Hmm... Racja.:oops: Jednak na pewno mają myśliwskich przodków, prawda? Mnie sie one tak zawsze kojarzą ze względu na ich obecność w psich sportach... Wiem, ze są nie do końca kanapowcami i ruch nie zaszkodzi. Czy mam rację spanielowa Asiu?;):loveu: Jeśli jest cokolwiek, co ratuje jej psychike - mojej propozycji nie było:diabloti:. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Oooo! Solówowa!:multi: -
5 szczeniaków i 3 psy w krzakach przy modlińskiej maja juz domy
Karilka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Czyli czekoladowy golden! -
5 szczeniaków i 3 psy w krzakach przy modlińskiej maja juz domy
Karilka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
To też jest labek:diabloti: -
Cavalier King Charles Spaniel - 10 m-czna sunia już w NOWYM DOMU!
Karilka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
4 - 5 godzin to nie dużo pod warunkiem, ze psiak jest wybiegany. -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
Karilka replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
ruda76 u mnie sie rogzy zamawia:diabloti:. Pituś prześliczny... Jeśli on jest zabawowy do innych psów to ja go znam... Młody chłopak takiego miał, dostał. Powiedział, ze mu szuka domu... Taki z tych debilnych, ten chłopak. Nóż sie w kieszeni otwiera... [COLOR=Silver]PS: Ruda76 Ty jeździsz na tą giełde zwierzęca na św.Teresy czy gdzies przy Matce Polce czy jakoś tak?[/COLOR] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Buuu... Tylko tyyyleee?:mad: [SIZE=1]PS:Żebrzący chyba sie pisze:cool1:.[/SIZE] -
Oj Eska ale Ci sie podpis pod nickiem nagle zmienił:diabloti::diabloti::diabloti:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Bardo i Drakulec pasują do siebie. Gdyby gdzies wcisnąć jeszcze Dolara i Czarka to byłoby cudne zdjęcie:diabloti: -
Cavalier King Charles Spaniel - 10 m-czna sunia już w NOWYM DOMU!
Karilka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Trudny przypadek. Spaniele potrzebują ruchu - to podstawa. Myślę, że w wieku, kiedy szczenie poznawało świat i przeżywało okres nadmiernej bojaźliwości (między 3 a 5 mies życia bodajże) - nie otrzymało socjalizacji... Poparcia, zrozumienia. To da sie naprawić. Przede wszystkim trzeba nauczyć małą rozładowywania swojego nadmiaru energii poprzez spacery (tego nie umie i robi to w domu). Potrzeba jej innych psów, aby zrozumiała co to znaczy być psem, kto i czemu jest panem, jak sie żyje w stadzie... Za przeproszeniem jej dotychczasowe życie jest pomieszane z poplątanym. Nie wie kim jest i co ma robić, nikt jej niczego nie nauczył, niczego nie pokazywał, niczego od niej własciwie nie oczekiwał.. Właściwie sunia nie wie nic. Potem może sie to zamienić w agresję. Szkoda jej zmarnować. To będzie jeszcze fajny pies. Jest młodziutka, ma potencjał... Boję się, że jeśli mała trafi znowu na nie odpowiednich ludzi - zostanie skazana na dożywotnią tułaczke od domu - do domu... Trzeba walczyć o nią dopóki jest młoda... Do 14 miesięcy jest jeszcze szczenięciem... Po długim namyśle stwierdzam, że mogę zaoferować DT i wyprowadzić małą na prostą. Niestety w takim wypadku tylko i wyłącznie może to być DT płatny. Tu potrzeba dużo pracy i dużo poświęcenia... EDIT: nie wpędzajmy w błąd głupotami. Dziękuję za sprostowanie. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Okamia']Asiu piszę się Kelly nie Keli :D Jestem na to uczulona ;)[/quote] Jaka amerykańska haska:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Czemu mojego Douleyra wszyscy focą jak on kogoś gryzie? Przecież on tylko 2 razy przetrzepał dupsko... Raz za gwałcenie tego Bardo i raz Diuka za łażenie i podgryzanie... BruDus sie nie liczy:P -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1050700.jpg[/IMG] On nie skacze... On podjechał na spanielu - nie widać?:cool1: [IMG]http://images34.fotosik.pl/342/79254e8b2ff40b78med.jpg[/IMG] To najbardziej agresywny pies Zlotu - Lufka, vel Pacyfa vel Hannibal -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[IMG]http://images33.fotosik.pl/350/940944feb101d716.jpg[/IMG] Ada właśnie dostała zamaszystego kopa... nic dziwnego, ze wpatrzona:shake: [CENTER]:diabloti::diabloti::diabloti: [/CENTER] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Dla mnie Tyszanie są fajni i mają rację że są super dogomaniakami. Mają też rację, że tak nie powinno być, zwłaszcza patrząc z punktu widzenia rodziców... Inna sprawa, że to był Zlot. Jeśliby np. mama Basi poprosiła choćby mnie, o opiekę nad nią, to takiej sytuacji by nie było. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Booooskie zdjęcie.:diabloti: -
6 z Kruszewa, po wirusówce, wreszcie w nowych domach
Karilka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Gdzie one są? Są bezpieczne, prawda?:loveu::loveu::loveu: -
[url]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1050635.jpg[/url] [CENTER]:mad::mad::mad:[/CENTER]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Tyszanie gdzie jesteście? Pati? Luca? Dawajta zdjęcia!:mad: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Diunka jak zawsze w czarnych pantofelkach łazi... Niutosia ktoś ma? On ma takie cudowne oczy...:loveu: Nowinka... Dywanik... :loveu::loveu::loveu: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ananas zmień nika na Autystyk:diabloti::diabloti::diabloti::mad: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Nieeee.... Teraz będzie Spała. Organizuje KOMAR, Prawda?:diabloti: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Słit. Aż chce sie wracać. Teraz, już, natychmiast...