-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Śliczna haszczaczka....:loveu: Potwierdzam... Husky to już taka uciekinierska rasa... Na zaniedbaną nie wygląda - musicie przyznać...;)
-
Łódź - Sega ma problemy ze zdroweim,szuka nowego domu z ogrodem!!
Karilka replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
[quote name='olgaj']Nie wiem ile, narazie [B]nie mamy ani złotówki[/B]. wszystko bedzie potrzebne opatrunki i rece do pomocy. Suka po operacji bedzie u mnie, o innej opcji nie ma, bede wiec potrzebowla kogos kto pomoze w opiece nad nia, trzeba bedzie z nia siedziec, jak ja bede w pracy, zeby nie dłubala przy szwach.[/quote] Myślę że może moglibyśmy pomóc chociaż w kwestii finansowej... -
Łódź - Sega ma problemy ze zdroweim,szuka nowego domu z ogrodem!!
Karilka replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
[quote name='olgaj']Słuchajcie, nie czas na spekulacje czy dom tymczasowy sie wycofał czy nie. Dom tymczasowy nie miał czasu napisać. Rozumiem Karlinka, ze ci sie spieszy z pomoca, ale to nie jest malutki piesek, tylko doberman, a ja mam w domu asta i pracuje zawodowo. Najpierw musze poznac Kube z Dobka, a nie na gwałt wyciagac a potem ... co... jesli bedzie problem? [B]A teraz dla zainteresowanych niesieniem pomocy naprawde ;)[/B] Dobcia dzis albo jutro zostanie zabrana ze schronu, narazie zamieszka w boksie z buda, bedzie sie spotykac z kuba i nie wykluczone ze bardzo szybko zabiore ja do domu. Wszystko zalezy od jej zachowania w stosunku do kuby. Dlatego potrzebuje jakiejs starej kołdry albo koców i rak ktore chca ponmoc w sprzataniu boksu. Ja niestery juz nie mam nic co mogłabym jej tam dac, wszystko zostało zasrane przez mopsa i wyrzucone, mam jeszcze tylko swoja kołdrę, ale wybaczcie na razie nie oddam :)[/quote] Dziękuję za odsunięcie mnie od sprawy olgaj... Bardzo miło z Twojej strony... :roll: Niestety (lub stety) los suni bardzo mnie interesuje i zależy mi na tym, żeby wszystko było ok... Słyszałam, ze z jej chorobą nie jest najgorzej... Super, ze są już wyniki... PS: Jest osoba zainteresowana jej adopcją jednak nie na 100%. -
Łódź - Sega ma problemy ze zdroweim,szuka nowego domu z ogrodem!!
Karilka replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Dla niej pewnie dużo znaczy... -
Łódź - Sega ma problemy ze zdroweim,szuka nowego domu z ogrodem!!
Karilka replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Nie, ale sunia nadal w schronisku... -
Łódź - Sega ma problemy ze zdroweim,szuka nowego domu z ogrodem!!
Karilka replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
To DT sie wycofał? -
11 psów zagryzło 57.letnią grudziądzankę -"GW" 22.08.08
Karilka replied to lewkonia's topic in Rasy 'agresywne'
Amstaffa wykreślili? Asta wykreślili? Bandoga nie ma? DOBERMANY od teraz są jak labradorki!:multi::multi::multi: Precz z kagańcem!:loveu::loveu::loveu: -
Manu i mam nowa tapete na kompie:cool1:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Basiaaa?:cool3: Łódź moze też przypadkiem sie zahaczy?:roll: Tak bliiisko sląska:diabloti:. -
Łódź - Sega ma problemy ze zdroweim,szuka nowego domu z ogrodem!!
Karilka replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
[quote name='olgaj']Pregus w domu dawno, teraz na tymaczasie mops, tez jedzie do domu, czas na dobermanke[/quote] Ojoooj. SUPER!!! -
Młody biszkoptowy labrador- WRACA Z ADOPCJI- MAMY 2 DNI NA ZABRANIE GO!!
Karilka replied to paros's topic in Już w nowym domu
Jaki śliczny... Jest w DT tak?;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Asiu śliiiczne zdjęcia! Dziękuję!:loveu::loveu::loveu: [quote name='olekg18']BruDas szerszy od Dolcia i Czarka razem wziętych :P :P[/quote] Ale i tak Dolar najpiękniejszy:diabloti::diabloti::diabloti: Ja teeż chce fiiilmiik:roll::shake:....:-( I jestem ZA przekazaniem choć jakiejś części pieniędzy ze zlotu na sunieczke - czekoladke... -
[quote name='majqa']Karilko, to jest diabeł wcielony nie sunia. :evil_lol: Muszę się, może po powrocie z wyjazdu, wybrać do mojej koleżanki na kawę, bo mam już "zależane" zaproszenie i na własne oczy przekonać, co w trawie piszczy. Widziałam sunię w autku pod moją pracą. Całe szczęście, że mi nie wtargnęli do gabinetu. Przysiadłam się do niej na moment ale ona by mnie rozniosła w pył. W dooopsku cała armia owsików, a po pycholu widać, że komputer w łepetynie pracuje na okrągło. Kierunek działań? - Co by tu zmalować jeszcze???:evil_lol: Szczęście w oczach, sierść błyszcząca, skoki i rozdawanie buziaków do zatracenia. :loveu: Ja już zwątpiłam, czy te zdjęcia, na których widać Teklę wyciągniętą i śpiącą nie są podmienione ;). Ona sprawia wrażenie, jakby w ogóle nie chodziła spać, bo po co tracić czas.[/quote] Dlatego tak mało zdjeć ode mnie z domu:diabloti:. Jej sie nie dało uchwycić! [quote name='brazowa1']Ale to super,ze suczka tak lubi ludzi :loveu: wiercipietki sa najlepsze![/quote] A phi! 3 za jednym razem w jednym małym mieszkaniu dały nieźle w dupsko...:roll: Spróbuj a zmienisz zdanie:mad:
-
Ni widu ni słychu... za to nowa bida sie szwenda... :shake:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Asia & Ginger'] Nie ma za co, szkoda tylko, że takie rozmazane wyszło. :cool1: Ale mam jeszcze trochę fotek Dolara i wkrótce wstawię. :cool3:[/quote] :loveu: Wrzucaj, wrzucaj. Co do buszu... Aniu zaczynamy sie Twojej ciekawości obawiać:diabloti: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[url]http://i34.tinypic.com/n4iko2.jpg[/url] Ale fajne zdjęcie:loveu::loveu::loveu: Dziękuję Asiu:loveu: Komar filmik super;). Wnusia de beściara. -
Słuchajcie ta pani nie mogła pojechać bo coś jej wypadło ważnego... Jednak wiem, ze to jest raczej konkretna osoba i bardzo chce zobaczyć tego psa. Straciła rok temu swojego dobermana (też bide) i opłakuje go na każde wspomnienie o dobermanach... Dom super. No i mam ważną informacje - w Tyskim schronisku jest dużo bud do oddania... Oni chcieli je tam roztrzaskać bo im zawalały teren... Dowiem sie tylko ile jest tego i trzeba kombinować transport... Może sie uda...