-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Już jestem. Ludzie nie mają serca... Będą zdjęcia? Zostałby wrzucony na stronke...
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Mój pies sie nie bał. Mój pies chciał zeżreć. Rozszarpać. -
Wyjechałam na tydzień. Szczurzyca, pies i kot zostali pod opieką moich rodziców. Telefon. "Karina szczur nie oddycha tylko zipie, jest sztywna... Umiera! " Weterynarz. "Dostała antybiotyk i jeśli w ciągu doby sie poprawi - będzie żyć" W ciągu doby sie nie poprawia... Mój ojciec, który nosił nawet malą na rękach i poił, karmił... był bezradny... Zawiózł do babci. Wracam. Dowiaduje się że szczurzyca u babci odżyła... Babcia non stop poiła strzykawką. Mnóstwo wody co 2 godziny. Szczur podnosi sie, nawet dziubie marcheweczke.... Zabieram do siebie... Dziuba walczy o życie. To widać. Stara sie jeść, stara sie pić, stara sie podnosić.... Myć sie. Jednak przy każdej próbie podniesienia - upada. Karmie ja soczkiem marchwiowym, pomidorkiem, przemielona szyneczka... coś dłubie. Stara sie.... No i dziś, po przebudzeniu chce napoić małą... Podnoszę. Z dupci cieknie kupa... cały czas leci maź ze śluzem... Własnie Dziube umyłam, poje soczkiem i trzymam na kolanach.... CO TO JEST??? Czy ktos miał taką sytuacje ze szczurem? Czy jest sens trzymac ja przy życiu skoro wszystko w środku odmawia posłuszeństwa? Ma 2 latka... To podobno sporo... Wetka jest bezradna... Dobranoc kochanie...
-
[url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=2151[/url] [CENTER][B]PILNIE potrzebny transport do Zielonej góry![/B] Pomoże ktoś? Albo chociaż do Poznania....:shake: [/CENTER]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[url]http://images50.fotosik.pl/1/24d0024d819c6b9f.jpg[/url] Cudne zdjęcie:loveu: -
POMOCY!! Potrzebny dom natychmiast dla setera. MA DOM :))
Karilka replied to joaaa's topic in Już w nowym domu
A on nie ma tatoo? -
...albo ryżyk, kurczaczek, marcheweczka, pietruszeczka, jajeczko...
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
A ja? a ja? Ja tez byłam za ławeczką i dostałam nawet łyżke wtedy:diabloti:. Sylwester we Wrocku... Komar organizator? Komar! Organizuj Sylwestra! Twoje miasto!:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Autystyk wrzuć sobie w avatar: [IMG]http://images24.fotosik.pl/266/81edec58d50ba13dmed.jpg[/IMG] [CENTER]Super zdjęcie!:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images28.fotosik.pl/265/bd2a2548c8011ademed.jpg[/IMG] Haha te dzieci są super.... Takie wiejskie warchlaczki. [/CENTER] -
Przepraszam za offa ale ostatnio tak smutno na tym naszym watku...:oops::roll: [CENTER][FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=2]Dolarowe wieści ze Zlotu Dogomaniaków 2008 [IMG]http://images6.fotosik.pl/253/8c30a6892bf20d16med.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/n4iko2.jpg[/IMG] [IMG]http://big.photos.nasza-klasa.pl/4950019/4/main/113d673eac.jpeg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/253/f183ae3dc6dbb72fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/rrs9c5.jpg[/IMG] [COLOR=Silver]Jeszcze raz przepraszam za offa[/COLOR]:oops: [/SIZE][/B][/FONT][/CENTER]
-
[IMG]http://images6.fotosik.pl/253/f183ae3dc6dbb72fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://big.photos.nasza-klasa.pl/4950019/4/main/113d673eac.jpeg[/IMG]
-
[IMG]http://images6.fotosik.pl/253/8c30a6892bf20d16med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/253/00022df47db5d6a6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/253/07b87ebb1ba54f90med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/253/ec0ac058092f3738med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/253/25928acbf614fff0med.jpg[/IMG]
-
Jaki spadzisty zad?:-o To tylko wina ustawienia. Pies ze zdj. nr 1 po prostu stoi a ze zdjęcia nr 2 przyjął pozycję wystawową... Doberman nie ma kątowania... przynajmniej z tego co wiem to nie powinien. [COLOR=Gray]Widzę, ze kolejna osoba lubiąca dobki - zapraszam do współpracy z Nadzieją Dobermana;).[/COLOR]
-
Mój pies lubi dzieci. Wszystkie. On ogólnie lubi ludzi. Lubi inne psy i lubi wszystko i wszystkich. Inna sprawa, że ma mnóstwo energii... Jest silny i dość duży. Nie choruje. Przytula sie 20/24 h:diabloti:
-
[quote name='malawaszka']i pewnie teraz siedzisz w szafie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja jak byłam młodsza duużo młodsza to często miałam sen, że jakiś złoczyńca :diabloti: goni mnie z nożem po schodach w bloku i ja tak uciekałam i uciekałam i uciekałam i przeskakiwałam po kilka stopni i w końcu unosiłam się w powietrze i leciałam nad schodami i byłam zawsze szybsza od niego :multi::evil_lol:[/quote] No nie gadaj!:-o Ja miałam to samo!!! Identico! A to w takiej klatce schodowej taki już czasem półmrok był...
-
[quote name='Olga132']czemu się z biednego Bąbelka śmiejesz...wszyscy piszą, że śliczny a Ty z jakimś orangutanem wyskakujesz !!! No wiesz co....[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti: Podoba mi się i tak i tak.