Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Już jestem. Ludzie nie mają serca... Będą zdjęcia? Zostałby wrzucony na stronke...
  2. PLATINA dziękuję!!! Dziś nie ma wycieku. Jednak mała marnieje w oczach... Cholera... Jutro dopiero bede mogła kupić to co doradzasz - dziś święto i do tego mieszkam na wsi... Przezyła tyle to i dziś przeżyje. DZIĘKUJĘ!!!
  3. Mój pies sie nie bał. Mój pies chciał zeżreć. Rozszarpać.
  4. Wyjechałam na tydzień. Szczurzyca, pies i kot zostali pod opieką moich rodziców. Telefon. "Karina szczur nie oddycha tylko zipie, jest sztywna... Umiera! " Weterynarz. "Dostała antybiotyk i jeśli w ciągu doby sie poprawi - będzie żyć" W ciągu doby sie nie poprawia... Mój ojciec, który nosił nawet malą na rękach i poił, karmił... był bezradny... Zawiózł do babci. Wracam. Dowiaduje się że szczurzyca u babci odżyła... Babcia non stop poiła strzykawką. Mnóstwo wody co 2 godziny. Szczur podnosi sie, nawet dziubie marcheweczke.... Zabieram do siebie... Dziuba walczy o życie. To widać. Stara sie jeść, stara sie pić, stara sie podnosić.... Myć sie. Jednak przy każdej próbie podniesienia - upada. Karmie ja soczkiem marchwiowym, pomidorkiem, przemielona szyneczka... coś dłubie. Stara sie.... No i dziś, po przebudzeniu chce napoić małą... Podnoszę. Z dupci cieknie kupa... cały czas leci maź ze śluzem... Własnie Dziube umyłam, poje soczkiem i trzymam na kolanach.... CO TO JEST??? Czy ktos miał taką sytuacje ze szczurem? Czy jest sens trzymac ja przy życiu skoro wszystko w środku odmawia posłuszeństwa? Ma 2 latka... To podobno sporo... Wetka jest bezradna... Dobranoc kochanie...
  5. Mam dom dla dobka - może już zabierać psa w poniedziałek...:evil_lol: Kiedy najszybciej można go zabierać? Spytacie p. kierownika?
  6. [url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=2151[/url] [CENTER][B]PILNIE potrzebny transport do Zielonej góry![/B] Pomoże ktoś? Albo chociaż do Poznania....:shake: [/CENTER]
  7. Cholera doberman w Tomazowie to nóż w sercu.:shake: Na razie walcze z 2 dobkami z marmurowej (tam są złe warunki, mają już deprechy) a temu u nas nic sie nie dzieje więc niech poczeka.:roll: Upchchne gdzies te 2 i zajme sie naszym młodym. Nazwałam go Fado, może być?
  8. Słuchajcie potrzebujemy natychmiast transportu Łódź - Zielona Góra Jest DT dla czekoladowej dobeczki z Łodz (tej z deprechą) od zaraz. Ktoś ma jakieś pomysły co do transportu?
  9. Cudo z Łodzi - sunia: [IMG]http://images46.fotosik.pl/1/e8a43ecb99a20635med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/1/e1c0740a4506d447med.jpg[/IMG]
  10. [url]http://images50.fotosik.pl/1/24d0024d819c6b9f.jpg[/url] Cudne zdjęcie:loveu:
  11. Mamy kolejną suńke dobeczke w Łodzi. Jest śliczna, czarna podpalana, ciete uszy. Wygląda jak rasowiec.
  12. Kurcze... śliczny jest....:shake: Gdyby nie to że będzie u mnie na DT grzywek i być może dobka - byłby już u mnie... Eh. Coś za coś.
  13. Czy Psiakowi potrzebny jest DT? Jaka jest jego sytuacja?
  14. ...albo ryżyk, kurczaczek, marcheweczka, pietruszeczka, jajeczko...
  15. A ja? a ja? Ja tez byłam za ławeczką i dostałam nawet łyżke wtedy:diabloti:. Sylwester we Wrocku... Komar organizator? Komar! Organizuj Sylwestra! Twoje miasto!:evil_lol:
  16. Autystyk wrzuć sobie w avatar: [IMG]http://images24.fotosik.pl/266/81edec58d50ba13dmed.jpg[/IMG] [CENTER]Super zdjęcie!:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images28.fotosik.pl/265/bd2a2548c8011ademed.jpg[/IMG] Haha te dzieci są super.... Takie wiejskie warchlaczki. [/CENTER]
  17. Przepraszam za offa ale ostatnio tak smutno na tym naszym watku...:oops::roll: [CENTER][FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=2]Dolarowe wieści ze Zlotu Dogomaniaków 2008 [IMG]http://images6.fotosik.pl/253/8c30a6892bf20d16med.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/n4iko2.jpg[/IMG] [IMG]http://big.photos.nasza-klasa.pl/4950019/4/main/113d673eac.jpeg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/253/f183ae3dc6dbb72fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/rrs9c5.jpg[/IMG] [COLOR=Silver]Jeszcze raz przepraszam za offa[/COLOR]:oops: [/SIZE][/B][/FONT][/CENTER]
  18. [IMG]http://images6.fotosik.pl/253/f183ae3dc6dbb72fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://big.photos.nasza-klasa.pl/4950019/4/main/113d673eac.jpeg[/IMG]
  19. [IMG]http://images6.fotosik.pl/253/8c30a6892bf20d16med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/253/00022df47db5d6a6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/253/07b87ebb1ba54f90med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/253/ec0ac058092f3738med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/253/25928acbf614fff0med.jpg[/IMG]
  20. Karilka

    Budowa

    Jaki spadzisty zad?:-o To tylko wina ustawienia. Pies ze zdj. nr 1 po prostu stoi a ze zdjęcia nr 2 przyjął pozycję wystawową... Doberman nie ma kątowania... przynajmniej z tego co wiem to nie powinien. [COLOR=Gray]Widzę, ze kolejna osoba lubiąca dobki - zapraszam do współpracy z Nadzieją Dobermana;).[/COLOR]
  21. Mój pies lubi dzieci. Wszystkie. On ogólnie lubi ludzi. Lubi inne psy i lubi wszystko i wszystkich. Inna sprawa, że ma mnóstwo energii... Jest silny i dość duży. Nie choruje. Przytula sie 20/24 h:diabloti:
  22. [quote name='malawaszka']i pewnie teraz siedzisz w szafie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja jak byłam młodsza duużo młodsza to często miałam sen, że jakiś złoczyńca :diabloti: goni mnie z nożem po schodach w bloku i ja tak uciekałam i uciekałam i uciekałam i przeskakiwałam po kilka stopni i w końcu unosiłam się w powietrze i leciałam nad schodami i byłam zawsze szybsza od niego :multi::evil_lol:[/quote] No nie gadaj!:-o Ja miałam to samo!!! Identico! A to w takiej klatce schodowej taki już czasem półmrok był...
  23. Z figury to dobciowe chłopaszki będą:loveu::loveu::loveu:
  24. [quote name='Olga132']czemu się z biednego Bąbelka śmiejesz...wszyscy piszą, że śliczny a Ty z jakimś orangutanem wyskakujesz !!! No wiesz co....[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti: Podoba mi się i tak i tak.
×
×
  • Create New...