Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. [quote name='Anusia&Saba']A wiecie może jaką Saba ma zmieszaną rase? [IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/9f40648dbfcc559b00dcbe3199a600f1,14,19,0.jpg[/IMG] Trudno odgandąć :lol:[/quote] To to stary typ Owaczrka Niemieckiego jest;). Gdyby żył w 1800r byłby uznawany za rasowego!:cool3: [quote name='Ishimaru']dopiszę się do tego tematu, bo szukam informacji na temat : mixem jakich ras może być moja sunia? Moja mama twierdzi, że to mieszanka skye terriera. Mop obecnie ma krótkie kudły, ale ogólnie włos ma długi. z długim wyglądała tak : (zdjęcie ze schroniska jeszcze) [IMG]http://lavi92.w.interia.pl/mop1.jpg[/IMG] uszy ma oklapnięte, składa je w różę. 27 cm w kłębie. 100 cm długości. Ciemnobrązowe oczy, czarny nos, biała łata na piersi. Na końcu ogona pukiel włosów. [IMG]http://lavi92.w.interia.pl/modelka.JPG[/IMG] [IMG]http://lavi92.w.interia.pl/spacerki.JPG[/IMG][/quote] Dupelek i jamnik szorściak może:loveu: Ma też coś ze sznupa. [quote name='000amanda000'][URL="http://img527.imageshack.us/my.php?image=s2010016pe6.jpg"][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/3695/s2010016pe6.th.jpg[/IMG][/URL] hm... jak myślicie??? może moj piesek z jamniczkiem jest mieszany??? :razz:[/quote] Toż to dobeeeerman!:diabloti: Jamnior, pinczer... [quote name='Malina.']kamila_92, ja myślę, że ma coś z yorka :), a nawet jest baaardzo podobny. A osobnika jakiej rasy przypomina Wam moja sucz? :cool3: W tej chwili ma 2/3 lata, waży 5kg, 30cm w kłębie: [IMG]http://i37.tinypic.com/n2efl3.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/260bi3q.jpg[/IMG] Ja po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że raczej nic mi nie przypomina, ale może Wy coś w niej dostrzegacie? :)[/quote] Spaniel tybetański, papilion troszku może.... [quote name='Kaora']To jest Ida :loveu: Widzicie w niej jakąś rasę? :) [IMG]http://i36.tinypic.com/2dgjlog.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6636/ida1pl8.jpg[/IMG][/quote] Jasne! To jest Szwajcarski pies + pinczerek!:cool3:
  2. Basia nie pij za dużo tej coli bo zdjęcia mylisz:mad:!
  3. [quote name='basia bonnie']W Spale kolo piotrkowa trybunalskiego chyba :P [/quote] 60 km ale tym razem od Łodzi:cool3: 40km od Karilki:loveu: [quote name='Mysia_']no w tym roku bardzo dużo coli na zlocie piliśmy :razz:[/quote] Noo...dużo tego było... Cola rulezz:cool1:
  4. PLATINA:placz: Dzioszek [*] Śnieżek, który był u nas na DT oceniony został na ponad 6 (!) lat.
  5. Magd@ możesz napisać coś więcej? Jakieś zdjęcia? Mam DT dla dobki w Z. G.
  6. Biedactwo... Jutro nie moge pomóc... Przyjeżdżają szczeniaki o 15....:oops:
  7. 10 miesięczna dobermanka odebrana właścicielowi. Sunia jest strasznie żywiołowa, cały czas skacze, na spacerze co chwile gryzie smycz. Potrzebuje masę ruchu. Obawiam się, ze w mieszkaniu ze względu na swą żywotność może coś poniszczyc, wiec chyba lepszy dom z ogrodem. Jest juz po sterylizacji. [IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/Ruda%202/Obraz001.jpg[/IMG] [IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/Ruda%202/Obraz002-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/Ruda%202/Obraz019-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/Ruda%202/Obraz008-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/Ruda%202/Obraz010.jpg[/IMG] Proszę o wrzucenię na stronkę...:roll:
  8. Człowiek też teoretycznie może żyć 120 lat...;)
  9. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-179.gif[/IMG]
  10. Pfff... może wyrosła troszke...:roll: No wiesz. Możesz mieć jednego takiego ale ja miałam JĄ + 2 którym to sie UDZIELIŁO:lying: No i jednego jeszcze takiego::bad-word: To było coś... :roll:
  11. Oj ciotka Danka jest co wspominać... Pamiętam jak wskoczyła mi z rozbiegu do wanny z wielkim, żabim uśmiechem i przeogromną radością. Zaraz potem z radości przewróciła palme (taka piękna palma była:shake:) ze spazmami radości sie w tym wytarzała i "przefarbowana", cud-miód błotem : z czarno -białej na brazowo - podpalaną, wytarła sie w moje świeżo wyschnięte, pranie po czym "przypadkiem" przewróciła chińskie, zabytkowe, piękne, pozłacane figurki (1 nie przeżyła:angryy:) swoim pięknym, błotnistym szabelkiem, po czym znów z wielką radościa wskoczyła mi do wanny... Takich rzeczy sie nie zapomina....:shake:
  12. majqa Ty tej "cudnej Tekilki" to byś nie chciała 10 min gościć w swoim domu! Gdzie był ten szczeniak - tam był CHAOS!:2gunfire:
  13. Ciociu Olgaj dziękujemy za tymczasik dla młodej!:roll:
  14. [quote name='Wisełka']Na to wygląda :roll:[/quote] :siara: A to zasługa Karilki i jej trucia:diabloti:. Trudny test - chrzest przeszła Cioteczka Danka:laugh2_2:... Na pierwszy ogień dostała 6 mies przeciąg:eviltong:. "Amstaffeczke":splat: Wszędzie pełno a niby tylko jedno! :Dog_run: Mnie było ciężko, pomimo, że to nie pierwszy tymczas był... Były u mnie dobermany, charty, były amstaffy malutkie, duże... owczarki i różne, różniaste kundliszcze... ale to to ... to to tak dało w dupe..!:flaming: Jak wreszcie znalazło fajny dom to była jedna wielka radocha...:drink1: PS: Ciociu Daneczko! Tak trzymać! U przeciąga wszystko dobrze! ....Kąpie sie z dziećmi w wannie i na nich śpi!:stupid:
  15. [quote name='danka1234']Oczywiscie że w tej sytuacji wezmę jamnisia na tymczas,Isadorka o tym wie,rozmawiałysmy telefonicznie ale widzisz,ta odległość,trzeba wszystko rozplanować. majga poruszyłas tu istotną kwestie i jakze ważną,wszyscy się zachwycamy że Isadorka wzieła tyle jamnisiów ale zapomnielismy ale to wydatków którym Isadora sama nie podoła,miło by było aby nie została z tym sama,moze zróbmy jakąś zrzutkę aby ją wspomóc. Ja ze swej strony wysyłam narazie 50zl,wiem że to nie duzo ale Isadorka wie ze teraz więcej nie mogę,dlatego zwracam się równiez do Was. Isadora ma w tej chwili 4 psy i jedna obrożę i smycz, bedzie tez potrzebowała pieniedzy na allegra wyróznione bo wiemy że w ten sposób znajduje się najwięcej domków.[/quote] [CENTER]:turn-l: Ciocia Danka wciągnęła sie w tymczasowaniiieee! [CENTER]A wiadomo już skąd tyle tych jamników? Kurcze... w piątek przyjeżdża do mnie jeden szczylek.. Nie ma szans na drugiego podlotka:roll:. Szkoda. Takie fajne parówczaki! [/CENTER] [/CENTER]
  16. Bolek to przecież rządna krwi bestia!
  17. Jaaakie śliczności!:loveu: supergoga on ma 6 tyg jak na moje oko. Miałam podobne szczenie u siebie i dawałam mu 4 - 5 a miał 7. Przewracał sie jeszcze i ogólnie taki był ciapowaty.
  18. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118904"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7084/banermalyfx5.gif[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Kar0la']O Ty niedobra ciotko. Zabieraj szczeniorka, przyjadę po mój pojemniczek to go wymiętolę. Może wszystkie szczeniaki są z jednego moiotu?[/quote] Ta. Zabierzesz razem z pojemniczkiem:diabloti::diabloti::diabloti:
  20. [quote name='malagos']a szczenaiki, to w jakim wieku?[/quote] O tym samym pomyślałyśmy:evil_lol:. Jeśli są jakieś siusiumajtki (do 3mies) to dawajta do mnie jakiegoś parówczaka coby Ciotka Kar0la paliła sie z zazdrości:evil_lol: haha!
  21. Ile mają te szczeniaczki? Isadora jesteś wspaniałym powalonym wariatem!:loveu::loveu::loveu:
  22. Pierwszy raz miałam szczura i żył pojedyńczo ale on nawet w klatce nie siedział tylko (!) bawił sie z psami... Ganiał sie z nimi po domu... Był u mnie od małego. Nawet jadł z jednej miski ze sznaucerkiem:evil_lol:. Uznał chyba że psy to jego stado. Poza tym zawsze chodził z nami na spacery i rzadko zostawał sam w domu. Nawet do znajomych jeździliśmy ze szczurem:evil_lol:. Łaził tam po skalniaku. Później były 2 szczurzyczki.. Właśnie Dziabaka, która odeszła :-( I Muszka, która opuściła nas nieco wcześniej :-( One były zabrane od hodowcy węży. Już jako doroślejsze, bojaźliwe panny. Z Dziabaką doszłyśmy do porozumienia i stała sie towarzyska. Mucha to był typ uciekinierki... W między czasie mój tata znalazł dorosłego, pięknego, OGROMNEGO szczura na ulicy. Po prostu chciał wejść mu na kolana... Tak po prostu. Pod pracą. Był w tragicznym stanie. Odmrożony... Ale bardzo chciał żyć. Wyleczyliśmy i oddaliśmy dziewczynie z forum szczurzego (Aniata). Tam żył kilka miesięcy w dobrobycie i miłości. To podobno był już staruszek. Staruszek o ogromnym sercu i równie ogromnym ciałku. Szczury też teoretycznie mogą żyć i 12 lat ale mają popaprane geny... Nie chcę innego gryzonia.. Dziękuję za rady... Dla mnie, z małych zwierzątek to zostaje chyba tylko żółw... Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie. Trudno jest tracić tak wiernych i wspaniałych przyjaciół jakimi są zwierzęta...:-(
  23. Znów jakieś pseudo... Niech to szlag... Ile jeszcze tego:angryy: Ile te szczeniaki mają?
  24. Coś się kończy. Coś się zaczyna. ...I oto to początek końca, historii, o pewnym, brodatym panu, który - z niechęcią, ale jednak - przekonał się do dwóch "z deczka" zwariowanych kobietek o przeogromnych sercach. Opowieść o miłości do zwierząt, dążeniu do celu, chęci niesienia ogromu pomocy i poświęceniu... PS: Aga... Aniu - Jesteście wspaniałe w tym co robicie. Oby tak dalej.:thumbs:
  25. Super stadko! Niesamowite serce dla zwierząt... Będe stałym gościem:diabloti:
×
×
  • Create New...