Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Czekoladka nie mogła zostać dotransportowana... Podobno nie mieszka na ulicy ale na podwórku tych ludzi - pilnie szuka domu!
  2. ocelot wszystko jest załatwione - nie martw się. Pesymistko:evil_lol:. Reno2001 jest w trasie;). Właśnie wróciłyśmy ze schroniska z ruda76. Wszystko jest jak najbardziej ok.
  3. Koperek mamy w schronisku sliczną Heidi.
  4. rose to powiedz, że tam na ziemii rośnie roślina iglasta i ma takie 30cm kolce które wbijają się..w du...e no i jest pod ochroną. Roście wszedzie tam, gdzie mogą stać namioty;).
  5. Chyba wszystko jest dogadane. Dzięki!
  6. Reno2001 nie odbiera telefonu:placz:. Reno! Gdzie jesteś? Daj znać! Jak będziesz tutaj Reno2001 to dzwoń: 0 667 733 538 o każdej godzinie! Tylko dzwoń!
  7. Jednego musisz ustalić z Reno2001 a tą czekoladkę najlepiej ok. 12 pod schronisko jakoś jak by się dało...:roll: Zabierzemy ją do mnie.
  8. ocelot no ale w sumie tego jednego mogłaby ewentualnie Bazyliah wziać i jeden by wylądował na łańcuchu albo jakoś tak... :shake: Nie wiem. Może mam chwile załamania jakieś czy co... W sumie to masz racje. Jedno życie to jest BARDZO dużo...
  9. Jestem załamana:placz::placz::placz: [CENTER] [B] Wypada wszystko odwołać[/B] bo przecież dwóch szczeniaków łącznie taki kawał wieźć nie będziemy. To nie ma sensu:placz:. Sznaucerek zaraz trafi na łańcuch do jakiegoś sąsiedniego podwórka... Dzisiaj wydali na łańcuch jednego szczeniaka dwa chcą zostawić [/CENTER] [FONT=Comic Sans MS][I],,bo dzieci nie oddadzą. Co ja na to poradze? Ja bym oddała ale dzieci nie chcą oddać"[/I][/FONT] dla sprostowania: dzieci mają 3; 4 i 6 lat Cóż za bezmyślna, tępa rodzina!:angryy::angryy::angryy: :placz::placz::placz:Dopóki małe - dzieci sie pobawią, pobawią i za jakiś czas zaraz każdy będzie miał własną budę i własny łańcuch:placz::placz::placz: Niestety trzeba wyprawę do Bytomia odwołać:-(. [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=Indigo]Drodzy dogomaniacy! Edukujmy prymitywów! Trzeba edukować, edukować i jeszcze raz edukować! "Szczeniak fajny - potem do budy lub do lasu" Trzeba chociaż młodym pokoleniom wpoić, że Zwierzę to nie zabawka i nalezy traktować je jak człowieka![/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]
  10. GrubbaRybba którego p. kierownik oddał? Oj tam. Nie jest tak źle. Niektóre psy wolą mieszkać na dworze w budzie. Założyłam jakiś bazarek na ten transport: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10153772#post10153772[/url]
  11. "wkroczyć w dorosłość":diabloti: Fajnie. Polewając napoje wyskokowe idealnie wkracza sie w dorosłość:evil_lol:
  12. Czekoladke mogę wziąć i będe szukać domu. Ruda76 jeśli mi sie nie uda pojechać do schroniska - zabierze ją. Dzisiaj z ruda76 postaram sie wszystko dogadać.
  13. ocelot! Ty pesymistko!:mad: Tutaj wszystko ładnie sie dogrywa a Ty marudzisz:diabloti::diabloti::diabloti:
  14. Karilka weźmie czekoladkę. Nie zmienia zdania. Jeśli jest potrzeba - zaoopiekuję się nią. Nie zmianiałam zdania. Napisałam tylko, ze u wandul by miała lepiej a i ja bym uniknęła "wymiany zdań w domu. Damy radę.;) Dzodzo to czy możesz poinformować kogoś innego z Pabianic, czy da rade przetestować tych ludzi? Tylko proszę, żeby to była osoba konkretna i znająca sie na ludziach;)
  15. Reno2001 uważam osobiście, że jeśli mogłabyś jechać w niedzielę - byłoby dla wszystkich lepiej;). Ale to od Ciebie zależy:lol:
  16. Reno2001 własnie. Wtedy byłoby wszystko chyba dograne na tip top.:roll:
  17. Cholerka, jak byłam ostatnio to zapomniałam mu cyknąć...:shake: Przepraszam.:roll::oops:
  18. No to jedzie malutka jasna szczeniaczka z mamuśką i albo dwa albo trzy: [IMG]http://images31.fotosik.pl/254/bf0df6543add2539med.jpg[/IMG] :diabloti::diabloti::diabloti:
  19. [quote name='ocelot']czyli ewentulnie martę umówię na 12 +- na Dworcu PKS np.?[/quote] [quote name='GrubbaRybba']Karlika, musimy coś ustalić, bo się zrobiło zamieszanie. 1. Czy możesz zabrać czekoladkę na dt? 2. Jeśli domek w pabianicach okaże się OK, to ona tam pojedzie, ale jeśli nie, to czy możesz ją przechować? 3. Czy w razie czego mogłabyś dowieźć czekoladkę do Pabianic?[/quote] Dobra wysyłaj dzodzo na wizyte przedadopcyjna i ma iść - jak sie będzie migać to mi powiedz to do niej zadzwonie i jej dupsko skopie przez telefon. Tutaj napisałam co i jak uważam: [I]No to tak: My z ruda76 chciałyśmy przy okazji zabrać maluchy do tej naszej Woli Rakowej wracajac ze schroniska o jakiejś 12 i już wszystko przygotować mniej więcej na 13, ale jeśli Reno2001 to nie pasi... to kombinuję inaczej. [B]Reno2001[/B] Wola Rakowa jest na trasie Łódź - Tomaszów właściwie, chyba, że wybrałabyś taką przez Kurowicę - wtedy ok. 5km musiałabyś sie cofnąć trasą "na Pabianice". Sama miejscowość Wola Rakowa jest charakterystyczna. No to tak: [B]Reno2001[/B] by musiała zabrać od nas szczeniaki (dzisiaj dowiem się dokładnie ile i które) i pojechać po te w Tomaszowie. [B]Ktoś musiałby je dowieźć na dworzec o godzinie 8.30 - 9.00[/B] (tutaj niech się Reno2001 wypowie) No i w trasę na Bytom... [B]wandul 66 [/B]czy u Ciebie będzie ktoś w domu po tej 18? Może sie przypadkiem "wkradniemy" i zamkniemy szczeniaki w jakimś garażu czy cóś?:roll: Proszę o opinie i sugestie. ------------------------------------------------------------------------------------- [/I]No jeśli czekoladka ma nie jechać to niech na ten dworzec przyjedzie tylko ta jasna sunieczka. ruda76 może tą czekoladke by zabrała o 12+ wracajac ze schroniska do naszej wiochy.
  20. No to tak: My z ruda76 chciałyśmy przy okazji zabrać maluchy do tej naszej Woli Rakowej wracajac ze schroniska o jakiejś 12 i już wszystko przygotować mniej więcej na 13, ale jeśli Reno2001 to nie pasi... to kombinuję inaczej. [B]Reno2001[/B] Wola Rakowa jest na trasie Łódź - Tomaszów właściwie, chyba, że wybrałabyś taką przez Kurowicę - wtedy ok. 5km musiałabyś sie cofnąć trasą "na Pabianice". Sama miejscowość Wola Rakowa jest charakterystyczna. No to tak: [B]Reno2001[/B] by musiała zabrać od nas szczeniaki (dzisiaj dowiem się dokładnie ile i które) i pojechać po te w Tomaszowie. [B]Ktoś musiałby je dowieźć na dworzec o godzinie 8.30 - 9.00[/B] (tutaj niech się Reno2001 wypowie) No i w trasę na Bytom... [B]wandul 66 [/B]czy u Ciebie będzie ktoś w domu po tej 18? Może sie przypadkiem "wkradniemy" i zamkniemy szczeniaki w jakimś garażu czy cóś?:roll: Proszę o opinie i sugestie.
  21. Niektórych psów nie mamy;). Pit bullka, chudzinka amstaffka i Świerzb są chyba nowi na tym wątku. Różnica wielkości zdjęcia matki ze szczeniętami jest wada aparatu w telefonie. Zbliżam - zmniejszam format. Bardzo zmniejszam format.
  22. [IMG]http://images32.fotosik.pl/253/11914be073d4180amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/253/1d450905a4595ecbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/214/98272139dbd3c8b4.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/214/1e16acb3eee270c7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/254/420a56d0b8b7fbbamed.jpg[/IMG]
  23. Mam zdjęcia, które oddaję do Waszej dyspozycji;): [IMG]http://images31.fotosik.pl/253/3d2aea3653595cf4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/254/5d10164e03285190med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/253/2d78ef16f5c59de2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/213/f790bdc3b04c195fmed.jpg[/IMG] Tak a propos - to jest chyba pitbullka [IMG]http://images33.fotosik.pl/254/60f27614cdc38e32.jpg[/IMG]
  24. Zuza i Noddy są w miejscowości Wola Rakowa. Dowóz do samej Łodzi jest. Prawdopodobnie będą 3 szczeniaki 4 miesieczne i jeden 6 tygodniowy. Znalazł się transport płatny ale to koszt 110zł i cały dzień w trasie. Zamęczymy dziewczynę i szkoda tylu pieniędzy, skoro ktoś mógłby zabrać maluszki przy okazji.
×
×
  • Create New...