Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Super, że bulwy uratowane.:) Co z yorkami? Jak będe mogła pomóc z DT dla jakiegoś szczyla to nie ma problemu.:roll: Tylko wracam w piątek wieczorkiem z 'urlopu'.
  2. Maupa4 to niezły masz... mechanizm:evil_lol::eviltong:.
  3. Ponawiam pytanie: czy w ten weekend będzie ktoś w schronisku? Co do wolontariatu osób niepełnoletnich, to zalezy od schroniska... W łódzkim schronisku osoby niepełnoletnie nie mogą być wolontariuszami, natomiast w Łęczycy są kilkunastoletni wolontariusze... Kinga pogadaj z p. kierownikiem.;)
  4. Biedrona mnie zauroczyła:loveu::loveu::loveu:
  5. Cholera jasna... O ilu takich miejscach nie wiemy...:angryy:
  6. Tęskni... ehh... Nie wie, że jej pan za nią nie tęskni ani troche.
  7. Suczka yorka mnie martwi... Nie wiesz ile oni by za nią chcieli ?
  8. "wchodziły do domu tylko do zdjęć ze szczeniakami"... Buldożek w kojcu....:shake: To york też w kojcu?:-(
  9. Chodzi mi o te przedmioty, które pan kierownik chomikuje w szafie. Szkoda, żeby tam leżały tak ot, po prostu... Myslę, że trzeba by pogadać z p. kierownikiem i przekonać go, że te rzeczy, które uznał za nieprzydatne mogą pójść na sprzedaż - a kasa na dechy. Tak samo zabawki można by podarować Halbinie, GameBoy i innym DT. Co o tym sądzicie?
  10. Trzeba pogadać z p. kierownikiem na ten temat. Jeśli zabawki się nie przydadzą - niech idą ze szczeniakami w ramach wyprawki... Gryzaczki chyba psom, które są same w boksach można dawać.... Zawsze jakaś rozrywka na pare minut, bo przecież taki jeden, sam jak palec nawet "otworzyć geby" do kogo nie ma:roll:. Co do smyczy i obroży... Myslę, że te nówki mogłybyśmy zakosić na bazarki. Przecież dużo pieniedzy sie z tego zbiera bo chodliwe na bazarku są, a dechy potrzebne....
  11. papudraczku wiem o tym psiulu ale mam teraz kociaka i 4 papugi na DT no i 2 lub 3 wyjeżdżam... Nie da rady...:shake: Cholerka... z p. kierownikiem trzeba pogadać na temat tej jego szafy... Czy te obróżki i smycze od taks nadal tam lezą? Chomik jeden, no!
  12. jack russell terrier 70% i już. Umaszczenie to samo, sierść ta sama, głowa podobna i nie wielki. Może być przecież JRT z domieszką jamniora:eviltong:. Ogłaszać jak już że to pies podobny do JRT i koniec, kropka. Co do zabawek... hmm niewiele ich jest ale w większości piłeczki. Jeśli nikt nie ma nic przeciwko to czy moge je zostawić u siebie? Nie zmarnują się bo u mnie często jakiś tymczasowicz - szczeniak jest. Są dla schroniska takie gryzaczki suszone, myślę, że byłyby fajne dla szczeniąt i psów w szpitaliku, prawda?
  13. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i712361.jpg[/IMG] To jest mix jack russell terriera .
  14. Jak dawno mnie tu nie było.... Prześliczna strona internetowa. Czy jest jeszcze ta biała amstaffka? Kto będzie w ten weekend w schronisku? Muszę wreszcie dać te rzeczy podarowane od dogomaniaków... Jest pudełko dla schroniska (gryzaczki, witaminki i ściuchrańce) pudełko mniej więcej nowych rzeczy na bazarki, pudełko jakiś bibelotów ode mnie, no i zbiera sie jeszcze jedno pudełko na bazarki... Założyłam Toli wątek - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10375125#post10375125[/URL] Papudraczku jest taki mniejszy dog niemiecki w schronisku w Łęczycy. Napisz może do BlackSheWolf
  15. Ktoś wspomniał o jakimś miejscu gdzie sucz może ewentualnie koczować. Czy to miejsce może jest jakoś ogrodzone? Zastwione? Może by ją zagonić w jakiś róg i złapać tak na chama?:roll:
  16. No tak ale ten usypiacz to nie jest fajna sprawa.... Może klatka - łapka? Ona przecież taka duża nie jest.... Kar0la ma chyba coś w tym stylu bo łapala wiejską sunie....
  17. iu martulciu! Melanż zakwitł! Jest cudowny! Wiedziałam, ze on coś w sobie ma... wierzyłam, ze ktos go pokocha...liczyłam na to, zakładając ten watek... Nie wiedziałam, że ten smutny pies z depresją zmieni się nie do poznania! To wszystko dzięki Tobie i Twojej mamie! Obie jesteście CUDOWNE! PS: Równiez Cię poleciłam;).
  18. katya ona podchodzi. To jest dużo. Oswajałam 3 albo 4 psy takie jak ona .... Jeśli podchodzi, nawet na taką odległość (do jedzenia) to jeśli ktoś poświęciłby jej duużo czasu - da sie złapać. Wiadomo, że chyba nikt nie ma tego "duuużo czasu"...:shake:
  19. :-oJaka ona jest śliczna... cholerka... Często bywam w tym rejonie a nie widziałam jej ani razu.... Czy jakas pomoc fizyczna byłaby potrzebna? Niestety finansowo leżę. DT tez nie moge zaoferować bo mam 2 swoje psy, kociaka i 4 papugi na DT w 50m mieszkaniu...no i ludzkich domowników.:shake: Finansowo także gleba totalna....:-(
  20. Prześliczniaste piesisko!:loveu: Z moim psem już żaden labcio w okolicy nie chce sie bawić ze względu na Dolara głupkowatość i jakieś ADHD gdy zobaczy psa pozytywnie nastawionego i chcącego sie bawić... Nie wiem co to będzie na tym zlocie jak tam będą same takie psy:shake:.:diabloti:
  21. Napiszcie w temacie że to szczeniaczek AST - dog niemiecki;)
  22. Mosii jesteś super, że nie pozwoliłaś mu tam umrzeć... jest cudowny...:oops:
  23. My jedziemy pod namiot z 2 psami i zapowiada sie fajna zabawa;).
  24. Decyzja należy do Was. Jeśli nie potrzeba DT tym lepiej dla zoo Olenki;)
×
×
  • Create New...