Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Dziadkowie wymiatają!:diabloti:
  2. [quote name='Okamia'] Każdego psa łatwo zepsuć... Wystarczy by pies jakikolwiek trafił w nieodpowiednie ręce...[/quote] Z labradora bestii krwiożerczej nie zrobisz.... No i wiadomo, że mniej problemów bedzie z agresywnym yorkiem czy chichuahua niż agresywnym dobermanem. [quote name='Vectra']Był cały reportaż o takich "treserach" z tym , że połowa z tych psów , po parunastu pobiciach bez niczego ... oddała swojemu oprawcy :diabloti: i brawo dla tych psów :p I powiem , że nie tylko dresiarze tak postępują , bo to taka blokowa metoda szkoleniowa , psów tzw trudnych .... a potem w TV oglądamy , gazety czytamy - pies nagle pogryzł :crazyeye: ja tylko podszedłem HA i się rzucił ... mam go od szczeniaczka :cool3: czuł zawsze respekt .... i nagle , niespodziewanie ..... i tu dodam od siebie - pies postanowił uderzyc pierwszy , nieprzewidywalnego pancia , który się zachowuje niezrozumiale i dziwnie ... ja nic nie robię i dostaje ... to jemu też wkroje :evilbat: Są rasy psów , które są na tyle dumne i lubiące jasne reguły .. że nie pozwolą sobą pomiatac :p a żeby nie było , ja jak zasłużą też przywalę swoim świniakom w doope :mad:[/quote] Oj... Znam przypadki, że pies był agresywny sam z siebie. Są różni ludzie - są różne psy. Wiadomo, ze krajcowanie "psów rasowych, bez rodowodu" kończy sie zwitkami genów nie wiadomego pochodzenia... No i wychodzą agresorzy. Dominanci... :roll: ****** Jak uderze Dolara - natychmiast przestaje słuchać. Jego nie wolno uderzyć. Po jednym, głupim klapsie potrafi sie zniszczyć cała moja praca. Znów staje sie nie ufny. Głuchnie na wszystko... To coś w stylu "mama mnie nie kocha, więc ja nie kocham jej" Jednak były 2 albo 3 momenty w których niestety nie było wyjscia i dostał porządniej... Niestety. Uważam, że wszystko trzeba dostosować indywidualnie do psa... Mój doberman to nie klikerowiec. [quote name='Klaudysiaczek']Klaps to jeszcze (po prostu różne metody wychowawcze) ale żeby od razu psa katować? Ja tam wolę słowne skarcenie... :lol: Ale czasem to nie pomaga...[/quote] Żadne karcenie nie działa na mojego psa. Nic na to nie moge poradzić. Dla niego został opracowany indywidualny tok szkolenia. Pozytywno - negatywny :evil_lol: [quote name='Vectra']Klapsa to tam w zadzie mają , gorzej jak pogrożę palcem i powiem debilu co robisz :diabloti: [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='Okamia']Ja czuje respekt do psów ras uznawanych za agresywne choć poznałam Dolara Karilki, który jest miły i kochany :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i jeden Pan ma u nas amstafkę która jest tak świetnie ułożona że podziwiam :p sunia zero agresji w sobie... I to są jedyne przypadki psów ras agresywnych które znam :razz: Psy naprawdę agresywne :evil_lol:[/quote] A psy mrówy?:cool3: Figa Kasi? Mimo tego, że od paru lat zajmuje sie psami, zwłaszcza "ras agresywnych" czyli bullowate i dobermany, widząc takiego psa na ulicy nie pałam do niego zaufaniem. To zalezy od właściciela co ten pies ma we łbie... a jak wiadomo takie psy są bardzo popularne wśród ludzi z niskim ego, dresiarzy, szpanerów itp. Do tego łatwo takiego psa zepsuć nawet o tym nie wiedząc...
  4. [CENTER]:siara: [/CENTER] A ja usłyszałam ostatnio mundrość dziadka: [CENTER]"Ale przecież doberman jest najbardziej agresywny kiedy właścicielka ma okres, wtedy bez kija nie podchodź!":x :diabloti::diabloti::diabloti: Przy czym dziadek stał i blisko i w odpowiedzi usłyszał: To gdzie pan masz tego kija?!?:-o [/CENTER]
  5. Łiii masz zdjęcia tych szczyyylkówww:loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='ruda76']bo nikt ( przynajmniej ja ) nie wiedział , ze bidak tam jest:shake: ale teraz to juz będziemy wiedziały:eviltong: jak tylko jakas zagubiona grzywka trafi na Marmurową;)[/quote] Na stronce długo był. Ja też chce wiedzieć:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='malawaszka']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: :klacz:[/quote] :oops::oops::oops: No ale on został wyciągnięty dla Vika_Bari od dobków. Tam bedzie miał raj.. No ale on jest taki ciepły.. Tak sie przytula.. Tak sie do mnie przywiązał... Ze mną śpi, za mną łazi, non stop patrzy gdzie ide, co robie.. Przy tym jest serdeczny do innych psów, do kota.. (kot dostał spazmów radości jak przyszedł kolejny nie duży puchaty potworek do dręczenia i zaczepiania:diabloti:) i taki wspaniały że to jest jakieś nie porozumienie, ze TAKI psiak trafił do schroniska... I to jego kradnięcie landrynek:evil_lol:... [quote name='Dudek']jeśli dobrze rozumiem to psiak będzie miał domek stały - super:multi: tak na przyszłość... w razie czego mam osobę zainteresowaną adopcją grzywacza pod warunkiem że zwierzak będzie wykastrowany (pies) lub wysterylizowana (suka) więc osoba z własciwym podejściem :multi: na wstępie ma u mnie +[/quote] A ja mam osobe zainteresowanem przyjęciem pod swój dach mercedesa pod warunkiem wypolerowania:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Osoba będzie regularnie zmieniać olej więc na wstępie też ma u mnie + [CENTER]:diabloti::diabloti::diabloti: [/CENTER]
  7. Ten napis jest zajebisty.. Ogólnie cały zlot był super... Trzeba to koniecznie powtórzyć...
  8. Też sie wpraszam, też sie wpraszam:loveu::loveu::loveu:
  9. Rinusiowa teraz wyglądasz mniej grzecznie:cool3:. Ja bym jeszcze bardziej ścianiowała włosy i jakoś tak postrzępiła... Wtedy to już istna agresja:eviltong::diabloti::diabloti::diabloti:
  10. Szkoda że jak mam kundliszcze na Dt to nikt tak nie wypytuje:mad:. Obebrałam 5 PW, 3 maile, 6 telefonów.. Ehh... Ciotki, Ciotki...:eviltong: A podobno jak był w schronisku to nikt nawet nie spytał:roll: ruda76 ale pamiętaj że Ci go nie oddam:shake: ale możemy gdzies sie spotkać jak tak bardzo chcesz:evil_lol:. [SIZE=1]PS: Im bardziej go wszyscy chcecie tym bardziej go nie chce oddać:cool1:[/SIZE]
  11. Są rzeczy na które nie ma sie wpływu... Starałam się. Jednak jak już wcześniej pisałam - są granice:-(.
  12. Nie wiem jaka to grzywaczowa fundacja zabrała tego pieska...:shake: Wiem za to, że właśnie pewien łysolek z Marmurowej, okupuje mi kanapę. [CENTER]:diabloti::diabloti::diabloti: [/CENTER]
  13. Staruszek uliczny nie żyje... Płatny DT - odwołany No i DT aktualnie zajęty... Niestety. Więcej psów sie nie upchnie.. Zwłaszcza młodych, charakternych pod względem innych psów...
  14. [quote name='komar']czy chodzi ci o Franka Kimono i pisenke "W aucie" oraz "King brus lee karate mistrz"??:razz: te piesni być muszą;P[/quote] Niieee... w tym skrócie na youtube taka dresiarska muzyka leci.
  15. Ja bym z chęcią oddała moje kluchy ale my nie z wawy:shake:... Mam sznupka i grzywka łysego ...do wygolenia:cool1:.
  16. Ooo Pati przyszła. Dawaj zdjęcia:mad:.
  17. Albo przynajmniej nie taką dresiarską. Jak z malucha:diabloti::diabloti::diabloti:
  18. [quote name='ocelot']Karlika trzeba poprosić kierownika o kastrację, a chyba pod koniec tyg. Maciek ma wolne. Zadzwonię jutro, albo może Ty zadzwoń?;)[/quote] Ok. Powinnam gdzies mieć nr. P. kierownik mi podawał... Babeczka chce w poniedziałek dobeczka obejrzeć. Myślicie, że nie ma przeciwskazań? Pojade z nią...
  19. [quote name='Estera']A nie burczał? To mi się chyba śniło :roll:[/quote] No śniło najwyraźniej... [quote name='olekg18']No dokałdnie Dolar i Czarek to do rany przyłóż.Tak sie bawiły ładnie z Brudaskiem szkoda tylko ,ze potem wpadl na śledzie on namiotu i łapka mu spuchał i dziura w głowce się zrobiła:( [/quote] w łapeczce.... [quote name='M&T']Nie, on starał się je uspokoić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Rzucając im sie na główki...
  20. Mała nie żyje... Zmarła wczoraj wieczorem:placz:.
  21. On coś zrobił? On tylko dziwnie sie patrzy.
  22. [quote name='Mysia_']Ja tam nie widziałam ani jednego łagodnego psa :evil_lol: No może Djunke :diabloti:[/quote] Dolar jest łagodny!:cool3:
  23. [quote name='diabelkowa']hehe fajnie sie logan na brutusa szczerzyl jak robili te zdjecia:evil_lol:[/quote] Miały jechać tylko psy łagodne!:mad::mad::mad:
  24. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10696288#post10696288[/url] Kolejny.. Staruszek. Ma ktoś pomysły co z tym transportem?
×
×
  • Create New...