Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Oris z dogo szuka długowłosego kota....Dałam znać;)
  2. Dla mnie to jest własnie French Spaniel...:oops: No ale wolałam sie nie odzywać, zważyszy na to ze ja bardziej w psach pracujących "siedze":roll:. Zobaczcie: [IMG]http://www.dkimages.com/discover/previews/738/40563.JPG[/IMG]
  3. Tuż po dwunastej, jak zwykle wcięty....
  4. :turn-l:...On mi przypomina orangutanka [CENTER]:diabloti: [/CENTER]
  5. Diabeł wrzuć jakiegoś słitaśnego loganka a nie żrącego jak pitbul bo on nie słitaśny...:shake: [CENTER]:diabloti: [LEFT]Kto ma dużą chate? Przyznawać się!:mad: [/LEFT] [/CENTER]
  6. [quote name='diabelkowa']sweet gdzie caps lock ? :crazyeye:[/quote] [quote name='Mysia_']pewnie się zaciął :evil_lol::evil_lol::evil_lol: wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :diabloti:[/quote] Uła uła!:diabloti:
  7. malagos to sie jeszcze zastanawiasz?:cool3:
  8. "Było ...i nie wróci więcej":placz:
  9. Śliczny pies - powinien szybko znaleźć dom. Trzymam kciuki.
  10. Praca z psem i szkolenie myśle ze dobrej jakości, ceny jak w nie drogim hoteliku i domowe warunki... Odpasienie a przy tym wyrobienie kondycji psa gratis:diabloti::diabloti::diabloti: Kontakt: Karina 0 667 733 538
  11. To jest sala z hotelem:cool3:
  12. Od 3 lat jestem domem tymczasowym, zazwyczaj dla szczeniąt... Przez moje mieszkanko przeszło ponad 40 zwierząt: od szczurków, przez koty do psów (większość to psy) i wszystkie znalazły kochające domki. Pracuję z psami - sama "wyprostowałam" dorosłego dobermana i z bojącego sie dotyku agresora zmienił się w pełnego miłości pieszczocha... Co prawda mieszkam w bloku, jednak na wsi. Jest duży teren do biegania, blisko mam piękne tereny spacerowe. Psy potrzebujące większej ilości ruchu - przyuczam do biegania przy rowerze. Myślę, że psy u mnie mają wszystko co potrzeba. Zwłaszcza rasy pracujące, myśliwskie itp... Wszystkie zwierzęta sa pod kontrolą bardzo dobrego weterynarza (bunia z forum). Dojazd trwa tam ok. 20 min. (ok. 25km). DT dla dużego, młodego psa: 20zł doba lub DT dla dużego, młodego psa, + podstawowe szkolenie: 30zł doba Jeśli pies ma być karmiony innym jedzeniem niż domowe (ryż, warzywa, mięso, witaminy) to dochodzi też ów karma.
  13. Śliczności... U mnie jest wolny tymczas, niestety tylko płatny...:roll:
  14. Może rzeczywiście dogomaniacki Sylwek to nei głupi pomysł?:cool3: Mam znajomą sale ale tam już jest pewnie sylwester zamówiony ze 3 lata temu:roll:...
  15. Rozumiem, ze moja propozycja jest zbędna;)
  16. U mnie wolny DT niestety płatny....:roll:
  17. [quote name='Yakubbo']Nie forum a stronce, taki szczegol ;) [B]@Karilka[/B] gdzie moj kaganiec? :([/quote] W przedpokoju na wieszaczku. Idź se weź:cool1:. Bo Basia to ogólnie jest fajne dziecko. A że bandyckie takie troszke to inna bajka:cool3:. Uła uła
  18. Zlot był fajny tylko trudno mi było podzielić sie między 4 grupki:cool1:. Jednak chyba wszyscy zdążyli jakoś mnie i Dolara poznać. Mam nadzieje... Potraktujmy ten zlot jako szkołę... Następne będą już tylko lepsze!:multi: Tipsy w górę!
  19. :shake::shake::shake:... bidny, ciapowaty piesek... Nabić sie na śledzia:-(
  20. Jak znajdzie sie żarełko, kasa na weta (szczepienie odrobaczenie książeczka + ewentualne leczenie) i transport to moge wziąć jednego maluszka pod opiekę. 667 733 538 - dostępna całą dobę;)
  21. [quote name='Rinuś'][B][I]Nasze psiaki ogólnie są słłłłłłitaśne :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Asia wklejaj swoje foty :diabloti:[/I][/B] [I][B]Karilka 60zł[/B][/I][quote] Już to widze:cool1:. Ktos widział co sie stało z Bruduskiem? Ja widziałam jak on sie nadział na palik od namiotu.... Ktoś to jeszcze widział? Diabelkowa? Olek? Wy widzieliście no nie? :diabloti::diabloti::diabloti:
  22. Jest jeszcze dobek? Wróciłam z wakacji i sie odmeldowuje;).
  23. Jejciu, jejciu. A co sie stało z łapeczką:shake:? [CENTER]:diabloti: [/CENTER]
  24. Teraz umawiamy sie na sylwka:cool1:
×
×
  • Create New...