Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. [quote name='KaRa_']Dolarek grzeczny chłopiec:loveu: mojego głupka nie udało mu się uszkodzić:evil_lol:[/quote] A powinno:diabloti::diabloti::diabloti: [quote name='Rinuś'][I][B]Ja Dolara uwielbiam :loveu: ale przegiął :diabloti:[/B][/I] [/quote] No co... On tylko sie bawił...po dobermaniemu:evil_lol:. Prawda Olek?:diabloti: [quote name='olekg18']Było zaje....scie;) Umieram ze zmęczenia i niewyspania:)Ale było mega super:) Dolar i Czarek smiechowo przywaliły Brutusowi. [/quote] Ja Tobie też wyśle rachunek za zasadzenie cebulek włosowych:P. Wygląda to teraz jakby Dolar kiedyś siekierą w łeb dostał:mad:
  2. [url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=2151[/url] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/71941171.jpg[/IMG]
  3. [quote name='olekg18']Pewnie że tęsknie :) A najbardziej za Rose ,karą ,Esterą ,komarem,basią bonnie hehe i resztą alkomaniaków:)[/quote] A ja? A ja?:mad: Rinuś :shake::roll::oops: To ja mojego wywioze do lasu i na łańcuch:roll::diabloti:
  4. Słitaśna a gdzie podpisy pod zdjeciami???:mad::mad::mad:
  5. Dolaś nie zachęca do zabawy, ale zachęca BruD uska do odpowiedniego ...ustawienia sie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bo BruD usek to taki uroczy, biszkoptowy rottweiler:loveu: :diabloti:
  6. [quote name='KaRa_']Dolaś powiadasz?:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] TAK! :diabloti: Zdjęcia mówią wszystko!:cool3: [quote name='Asia&gordonisko'] [url]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/zlotdgm165.jpg[/url] [/quote] Paczta jaki nachalniak!:mad::diabloti::cool1:
  7. My już w domciu, czekamy na kolejną porcje fotek:evil_lol:. Zdjęcie pod tytułem: ,, Pranie dupska" jest super... Mówi bardzo wiele... No ale przeciez to Dolaś zawsze był ofiarą!:mad:
  8. Prawdopodobnie Karilka przyjedzie w poniedziałek.... Jeszcze zobaczymy.
  9. U mnie w domu, podobno nikt nie lubi zwierząt.. Natomiast wszyscy je rozpieszczają. Rose znam taką osobe, która psy lubi ale bez bliższego kontaktu:evil_lol:
  10. Dogi przecież nie potrzebują dużej ilości ruchu... Dla mnie jedynym przeciwnikiem doga w bloku są schody... Kiedyś marzyłam bardzo o dogu niemieckim...
  11. Napisałam wyjątkowo melodramatyczny tekst do Grażynki na gadu. Mam nadzieję, że się zlituje... :cool1:
  12. [CENTER]:sadCyber: [/CENTER]
  13. [quote name='Asia & Ginger'] A jeśli chcesz przyjechać w niedzielę, to o 12 jeszcze mnie nie będzie, będzie jedynie Pani Grażyna, może poprosisz ją, żeby po Ciebie podjechała? :cool3:[/quote] Czyli Grażynka już jest w Niedziele o tej ok. 12? Super. [quote name='M&T']czy ktoś ze zlotu będzie w Sierakowie ok. godz. 13 lub wcześniej? Bo ja wtedy mniej więcej tam zawitam :) i żeby nie okazało się, że jestem sama xD[/quote] Ja będę, jak mi sie uda. ....Okamia...???:Rose: [CENTER]:diabloti: [/CENTER]
  14. Klocek wymiata...:loveu::loveu::loveu:
  15. KaRa: Rudy to nie kolor - to charakter!:diabloti:
  16. łe... ja widziałam pare Waszych zdjęć;). No i Grażynkę poznałam osobiście. Kara no tak... Widać podobieństwo... Tylko gdzie ten ogon?;)
  17. Asiu ja bym była w niedziele o 12 lub w poniedziałek o 12... Tylko te Wronki - Sieraków pałają nie ciekawą przyszłością....:shake: [URL]http://i35.tinypic.com/551nh4.jpg[/URL] To zdjęcie mnie rozwaliło:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A nad komarem to tylko kot sie zlitował...:P [SIZE=1]PS: Rawa nie wiem czego sie wstydzisz, przecież jesteś ładną dziewczyną;).[/SIZE]
  18. [quote name='diabelkowa']przeciez z lodzi pociagi normalnie jada [URL]http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=pkp&seqnr=1&ident=ny.03172329.1217588249&OK#focus[/URL] tu z rana :evil_lol:[/quote] No tak ale do Wronek, a z Wronek do Sierakowa jest ...mordercza trasa:placz: Nikt mnie z psem mordercą nie zabierze:shake:...
  19. Wujek google kłamie - nr jest nie prawidłowy:shake:. A to fikus jeden! Cholera jasna... Nie dojde do tego Sierakowa:placz: Moje ulubione zdjęcie: [IMG]http://photos69.nasza-klasa.pl/dev112/0/297/599/0297599143.jpg[/IMG]
  20. Cholera jasna... One są zawirusowane? serce mi sie kraje od samego rana...:-( Gdybym nie wyjeżdżała to bym wzieła od zaraz... Niestety nie moge. Dopiero po 14 moge ewentualnie "coś" brać...:shake:
  21. [IMG]http://www.obraz.com.pl/schronisko/images/photoalbum/pies2_t2.jpg[/IMG] Przypominam - on już bardzo długo czeka! Łódź
  22. Ojcem był zapewne owczarek - widać to po niektórych maluchach:loveu:. Jeden szczenior jest pięknym dobeczkiem;)
×
×
  • Create New...