Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. pixie przydałoby sie jeszcze troche ogłoszeń a zwłaszcza allegro... Telefony były 2 ale oba: "pies do budy":shake:. Jak na razie z sunią wszystko jest ok i jedzonko jest od Antonka i Rity60, więc kasa nie potrzebna dla niej;).
  2. Sunia jest bardzo czujna. Będzie idealnym psem obronno - towarzyszącym.... SUPER JEST!!!
  3. Manixa dawaj foty!:mad:
  4. [quote name='ocelot']Karlika, ale czy ktoś uzgadniał to z kierownikiem?[/quote] Napisałam tu na wątku, ze jest taka probozycja i nikt sie nie zainteresował...
  5. [quote name='rita60']Juz wystarczajaco Karolek zmeczy sie przy układaniu puzzli:evil_lol:nie mozna wiec wymagac,zeby jeszcze sprzatał:evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Nie, nie, nie! Mylisz się Antonku! Najpewniej to z moją Gamą:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] Nie! Ona to podpatrzyła u wujka Dolara!:mad:
  6. [quote name='rita60']Karilko piekny ten twoj Dolar:multi:zdrowka mu zycze,a ty malenka slicznotka na gore po domek biegnij...[/quote] Dziekuje!:) :):) Ja też uważam, ze to wyjątkowy pies. Sporo przeszedł a i tak jest lepszy:diabloti: od większości psów, które mieszkają z ludźmi od szczeniaka... Inka odkryła w sobie nowy talent - rozpierdziawianie gazet po domu. Dziś wyprałam dywany w domu... :mdleje:
  7. [quote name='Antonek']Karilko, poszedł przelew na Dolarka biedaka. Podrap go za uszkiem od ciotki :) Małą naturalnie też :)[/quote] Ojej:oops:. Na Dolarka? O kurcze... Szok! Zaraz padne... ... Dziękuję Ci Antonku z całego serca!!!:oops: Nie spodziewałam się takiej, Waszej reakcji... Dolarek również bardzo Wam dziękuje... Przy takiej pomocy na pewno szybciej wyzdrowieje... Moja dziura finansowa jak na razie nie ma końca:-( a wiadomo, ze jak sie kocha, to spod ziemi pieniądze sie wyciąga... Potem gorzej z oddawaniem:roll:, spłacaniem:oops:... No ale dla mnie przynajmniej, życie i zdrowie zwierzaka (zwłaszcza bliskiego) lub kogokolwiek jest cenniejsze niż kazda suma pieniedzy... Dolar do tego, jest mi szczególnie bliski ze względu na to, co razem przeszliśmy.. U mnie dostał szanse na drugie życie. Razem walczyliśmy o swoje racje. Uczyliśmy sie siebie wzajemnie... Dolar uczył sie żyć wśród ludzi, ja uczyłam sie żyć z nim. ...i rozkwitła ogromna miłość... Każdy chce żyć... [IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2008/8/24/1219572561-3969660.jpg[/IMG] Jesteście kochane.... Nie moge wyjść z podziwu:oops:... [quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Wspaniale :multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=RoyalBlue] Na Dolara niestety Ci nie wpłacę :-( Okazało się, że Gama ma infekcję i muszę wydać ok 150zł na antybiotyki i potem 55zł na kolejne badania krwi...:shake:[/COLOR][/B][/quote] Wyjątku, kochanie jesteśmy z Tobą i Gamą! Będzie dobrze! Miłość, to podobno najlepsze lekarstwo;).
  8. [quote name='ocelot']Tzn? Budy zostały przywiezione z Opola i są wstawiane do boksu, ewentualnie gdzieś tam przybita jest nowa decha.[/quote] Pisałam, ze były oferowane budy ze schroniska w Tychach... Miały być zabrane razem z tymi z Opola...:oops:
  9. Olena dawaj fotki psa z Czarnobyla!:mad:
  10. [quote name='rita60']Tak mi przykro Karilko z powodu Dolara:roll:mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze,trzymam kciuki za tego fruwajacego:cool3:dobka.[/quote] Ciotka zajrzała do galerii dogo:loveu::eviltong: Dolar nie panuje nad tym co robi. Bardzo go boli... [quote name='iskierkaaaa']wiesz co,wyslij mi dane do przelewu,jutro wysle Ci cos, bo wiem jak jest a Dolar potrzebuje opieki.[/quote] Dziękuję:oops:. Dziś mała dostała kolejny antybiotyk i można już uznać, ze jest prawie zdrowa!
  11. [quote name='scarlet']woj. łódzkie wpiisywać w ogłoszeniach?[/quote] Wpisuj Łódź;). Dziękuję! [quote name='rita60']Karilka cos nam skapi info:cool3:;)[/quote] Przepraszam:oops:. Jestem od 7 do 15:30 poza domem... Dziś wróciłam i zastałam cały dom we krwi. Po rozpoznaniu które to - pojechałam czym prędzej do weta. Dolar ma rozwalony pęcherz i obite nerki. Rano pierdyknął w płotek bo zapomniał ze jest na smyczy 5 m i chciał przeskoczyć... Myślałam, ze rozejdzie sie po kościach. Niestety. Cierpi jak cholera. Co chwile z niego leci czysta krew pomimo, że jest naćpany lekami.... Biednemu wiatr w oczy...:-( [quote name='Kar0la']Ogłosiłam Ineczkę na: ale.gratka, kupsprzedaj, kupiepsa, lodz.gumtree, gumtree, eoferty, animalia.[/quote] Dziękuję!:loveu: Dzwoniła pani ale chciała małą na podwórko... Wytłumaczyłam, ze to pies z krótką sierścią, do tego z zacięciem do psich sportów... że nie nadaje się. Niestety rozmowa zakończyła sie na tym że "pomyśli" i ja też "pomyśle":diabloti:. Pies to nie zabawka... Zwłaszcza od Karilki.
  12. Ludzie oczu nie mają? To przecież sama uroda i wdzięk!
  13. Mała dostala karme od Antonek i Rita60 - DZIĘKUJĘ:loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='ocelot']O to dziekujemy;) Pewnie kierownik liczył na wizytę, jutro zadzwonię i się dowiem czy już zainstalowane;)[/quote] Czyli budy, które miały być odebrane przy okazji są do zniszczenia,tak?
  15. [quote name='scarlet']ja obiecuję, że jutro w necie porobię ogłoszenia - tylko proszę o imię, telefon i najlepiej e-mail osoby, która się tym cudeńkiem opiekuje. :) Może ogłoszenia w necie pomogą znaleźć upragniony i wysniony przez sunię domek :)[/quote] scarlet dziękuję!:loveu::loveu::loveu: Karina 0 667 733 538 [email][email protected][/email] :multi:
  16. Było u mnie sporo szczeniaków. Takiego nie było. TO SKARB dla kogoś, kto uprawialby PT czy inny sport psi... Pies w wieku 4 miesięcy szukający kontaktu z właścicielem... Choć skinienia palcem...:crazyeye: Do obcych jest przyjaźnie nastawiona jednak obojętna. Gdy podejdzie do obcego - patrzy na mnie wzrokiem "Czy ja mogę:roll:?" Jeśli gdzieś stanę i np. zacznę rozmawiać - mała zajmuje sie sobą lub siada, kładzie się. Odpoczywa. Ma zacięcie obronne. Tak jak mówiłam: Będzie idealnym psem do włóczenia sie dla młodej osoby. Posłucha, potowarzyszy... obroni w razie potrzeby. SUPER! Toż to istny diament do oszlifowania!:loveu::loveu::loveu: [CENTER][B]UWAGA![/B] Oddam w dobre ręce uciekającego dobermana i warczącego sznaucerka miniaturowego. Razem lub osobno!:cool3: Przy zabraniu dwóch - dorzucam fajnego kota GRATIS! [/CENTER]
  17. Rita 60 i Antonek - dziękuję Wam za wpłate na małą:loveu::loveu::loveu: Aktualne rozliczenie będzie na str. 1:lol:. Jutro wydrukowane będą ogłoszenia "szukam domu" i porozwieszam po okolicy. Postaram sie spłodzić jakiś tekst dla małej np. na allegro. Dziękuję Wam kochani!
  18. No właśnie... My byśmy gdzieś poszli w jakiś wekeend
  19. Ineczka dziś była z nami na grzybobraniu:cool3:. Bardzo pięknie sie pilnuje. Zeżarła na spółę z Dolarem jakies świństwo... Potem mieli kare i szli na smyczach. Teraz leży padnięta w swoim mieszkanku. No ale sie nie dziwie... 3 godziny cała trójka dokazywała...Moi zmęczeni a co dopiero takie dzieciątko... Wcina wszystko bardzo ładnie. Dostaje makaronik lub ryż z mięsem mielonym, kapką oliwy z oliwek - na sierść i jajkiem. Dodatkowo dostaje wapno dla szczeniąt bo z łapami u niej nie jest za fajnie. Siusia co chwile - ma zaziębiony pęcherz... Pierwsze sukcesy: :multi:Jest mniej więcej spokój w klatce. :multi:Reaguje na imię (żadna Jasia:mad:!) :multi:Mniej dręczy kota!
  20. [CENTER][IMG]http://images50.fotosik.pl/6/3419cfc68abe5b66.jpg[/IMG] Czy może jakaś cioteczka umiałaby zrobić bannerek?:roll: Może allegro...? PS: Czy to możliwe, że mbank zgubił pieniądze? Czy one idą już 2 dzień i może tak być? Ktoś ma konto w mbanku? [/CENTER]
  21. [quote name='Agnisia =)']Ja też chcę film!!! Mogłabym otrzymać go pocztą? ;)[/quote] Ja też, ja teeż:roll:.... Proooszęeee... [quote name='diabelkowa']zeby nie bylo ze nie dalam zadnego zdjecia ;] oto zlotowa wyspa skarbow diabelkowej ;) [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2061/sdc11893jn7.jpg[/IMG][/quote] A to po tym jak było "NA DRUGI BRZEG! NA DRUGI BRZEG!" ?:diabloti: [quote name='Izabela124.'] Bobik na krowim łańcuchu Dolara hihi: [IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Obraz9449.jpg[/IMG] [/quote] On tu pasuje!:cool3::cool3::cool3: [IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Obraz9345.jpg[/IMG] Dolar ma Aureolke!:diabloti: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1713.jpg[/IMG] Super zdjęcie haha:loveu:
  22. Kasia pisała mi wczoraj, że ma problemy z kontem. Wiem, ze pieniądze są dla suni i nie zginęły.
  23. [quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Powinnam mies szmpon dla szczeniaków. Owadobójczy. Poszukać?[/B][/COLOR][/quote] Szampon delikatny, psi mam a pchły wytępione.;)[IMG]http://images36.fotosik.pl/6/f3e0c559c7ad6c27med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...