-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Manixa dawaj foty!:mad: -
[quote name='rita60']Juz wystarczajaco Karolek zmeczy sie przy układaniu puzzli:evil_lol:nie mozna wiec wymagac,zeby jeszcze sprzatał:evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Nie, nie, nie! Mylisz się Antonku! Najpewniej to z moją Gamą:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] Nie! Ona to podpatrzyła u wujka Dolara!:mad:
-
[quote name='rita60']Karilko piekny ten twoj Dolar:multi:zdrowka mu zycze,a ty malenka slicznotka na gore po domek biegnij...[/quote] Dziekuje!:) :):) Ja też uważam, ze to wyjątkowy pies. Sporo przeszedł a i tak jest lepszy:diabloti: od większości psów, które mieszkają z ludźmi od szczeniaka... Inka odkryła w sobie nowy talent - rozpierdziawianie gazet po domu. Dziś wyprałam dywany w domu... :mdleje:
-
[quote name='Antonek']Karilko, poszedł przelew na Dolarka biedaka. Podrap go za uszkiem od ciotki :) Małą naturalnie też :)[/quote] Ojej:oops:. Na Dolarka? O kurcze... Szok! Zaraz padne... ... Dziękuję Ci Antonku z całego serca!!!:oops: Nie spodziewałam się takiej, Waszej reakcji... Dolarek również bardzo Wam dziękuje... Przy takiej pomocy na pewno szybciej wyzdrowieje... Moja dziura finansowa jak na razie nie ma końca:-( a wiadomo, ze jak sie kocha, to spod ziemi pieniądze sie wyciąga... Potem gorzej z oddawaniem:roll:, spłacaniem:oops:... No ale dla mnie przynajmniej, życie i zdrowie zwierzaka (zwłaszcza bliskiego) lub kogokolwiek jest cenniejsze niż kazda suma pieniedzy... Dolar do tego, jest mi szczególnie bliski ze względu na to, co razem przeszliśmy.. U mnie dostał szanse na drugie życie. Razem walczyliśmy o swoje racje. Uczyliśmy sie siebie wzajemnie... Dolar uczył sie żyć wśród ludzi, ja uczyłam sie żyć z nim. ...i rozkwitła ogromna miłość... Każdy chce żyć... [IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2008/8/24/1219572561-3969660.jpg[/IMG] Jesteście kochane.... Nie moge wyjść z podziwu:oops:... [quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Wspaniale :multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=RoyalBlue] Na Dolara niestety Ci nie wpłacę :-( Okazało się, że Gama ma infekcję i muszę wydać ok 150zł na antybiotyki i potem 55zł na kolejne badania krwi...:shake:[/COLOR][/B][/quote] Wyjątku, kochanie jesteśmy z Tobą i Gamą! Będzie dobrze! Miłość, to podobno najlepsze lekarstwo;).
-
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Karilka replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
Olena dawaj fotki psa z Czarnobyla!:mad: -
[quote name='rita60']Tak mi przykro Karilko z powodu Dolara:roll:mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze,trzymam kciuki za tego fruwajacego:cool3:dobka.[/quote] Ciotka zajrzała do galerii dogo:loveu::eviltong: Dolar nie panuje nad tym co robi. Bardzo go boli... [quote name='iskierkaaaa']wiesz co,wyslij mi dane do przelewu,jutro wysle Ci cos, bo wiem jak jest a Dolar potrzebuje opieki.[/quote] Dziękuję:oops:. Dziś mała dostała kolejny antybiotyk i można już uznać, ze jest prawie zdrowa!
-
[quote name='scarlet']woj. łódzkie wpiisywać w ogłoszeniach?[/quote] Wpisuj Łódź;). Dziękuję! [quote name='rita60']Karilka cos nam skapi info:cool3:;)[/quote] Przepraszam:oops:. Jestem od 7 do 15:30 poza domem... Dziś wróciłam i zastałam cały dom we krwi. Po rozpoznaniu które to - pojechałam czym prędzej do weta. Dolar ma rozwalony pęcherz i obite nerki. Rano pierdyknął w płotek bo zapomniał ze jest na smyczy 5 m i chciał przeskoczyć... Myślałam, ze rozejdzie sie po kościach. Niestety. Cierpi jak cholera. Co chwile z niego leci czysta krew pomimo, że jest naćpany lekami.... Biednemu wiatr w oczy...:-( [quote name='Kar0la']Ogłosiłam Ineczkę na: ale.gratka, kupsprzedaj, kupiepsa, lodz.gumtree, gumtree, eoferty, animalia.[/quote] Dziękuję!:loveu: Dzwoniła pani ale chciała małą na podwórko... Wytłumaczyłam, ze to pies z krótką sierścią, do tego z zacięciem do psich sportów... że nie nadaje się. Niestety rozmowa zakończyła sie na tym że "pomyśli" i ja też "pomyśle":diabloti:. Pies to nie zabawka... Zwłaszcza od Karilki.
-
[quote name='scarlet']ja obiecuję, że jutro w necie porobię ogłoszenia - tylko proszę o imię, telefon i najlepiej e-mail osoby, która się tym cudeńkiem opiekuje. :) Może ogłoszenia w necie pomogą znaleźć upragniony i wysniony przez sunię domek :)[/quote] scarlet dziękuję!:loveu::loveu::loveu: Karina 0 667 733 538 [email][email protected][/email] :multi:
-
Było u mnie sporo szczeniaków. Takiego nie było. TO SKARB dla kogoś, kto uprawialby PT czy inny sport psi... Pies w wieku 4 miesięcy szukający kontaktu z właścicielem... Choć skinienia palcem...:crazyeye: Do obcych jest przyjaźnie nastawiona jednak obojętna. Gdy podejdzie do obcego - patrzy na mnie wzrokiem "Czy ja mogę:roll:?" Jeśli gdzieś stanę i np. zacznę rozmawiać - mała zajmuje sie sobą lub siada, kładzie się. Odpoczywa. Ma zacięcie obronne. Tak jak mówiłam: Będzie idealnym psem do włóczenia sie dla młodej osoby. Posłucha, potowarzyszy... obroni w razie potrzeby. SUPER! Toż to istny diament do oszlifowania!:loveu::loveu::loveu: [CENTER][B]UWAGA![/B] Oddam w dobre ręce uciekającego dobermana i warczącego sznaucerka miniaturowego. Razem lub osobno!:cool3: Przy zabraniu dwóch - dorzucam fajnego kota GRATIS! [/CENTER]
-
No właśnie... My byśmy gdzieś poszli w jakiś wekeend
-
Ineczka dziś była z nami na grzybobraniu:cool3:. Bardzo pięknie sie pilnuje. Zeżarła na spółę z Dolarem jakies świństwo... Potem mieli kare i szli na smyczach. Teraz leży padnięta w swoim mieszkanku. No ale sie nie dziwie... 3 godziny cała trójka dokazywała...Moi zmęczeni a co dopiero takie dzieciątko... Wcina wszystko bardzo ładnie. Dostaje makaronik lub ryż z mięsem mielonym, kapką oliwy z oliwek - na sierść i jajkiem. Dodatkowo dostaje wapno dla szczeniąt bo z łapami u niej nie jest za fajnie. Siusia co chwile - ma zaziębiony pęcherz... Pierwsze sukcesy: :multi:Jest mniej więcej spokój w klatce. :multi:Reaguje na imię (żadna Jasia:mad:!) :multi:Mniej dręczy kota!
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Agnisia =)']Ja też chcę film!!! Mogłabym otrzymać go pocztą? ;)[/quote] Ja też, ja teeż:roll:.... Proooszęeee... [quote name='diabelkowa']zeby nie bylo ze nie dalam zadnego zdjecia ;] oto zlotowa wyspa skarbow diabelkowej ;) [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2061/sdc11893jn7.jpg[/IMG][/quote] A to po tym jak było "NA DRUGI BRZEG! NA DRUGI BRZEG!" ?:diabloti: [quote name='Izabela124.'] Bobik na krowim łańcuchu Dolara hihi: [IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Obraz9449.jpg[/IMG] [/quote] On tu pasuje!:cool3::cool3::cool3: [IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Obraz9345.jpg[/IMG] Dolar ma Aureolke!:diabloti: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1713.jpg[/IMG] Super zdjęcie haha:loveu: -
Łódź - Sega ma problemy ze zdroweim,szuka nowego domu z ogrodem!!
Karilka replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Kasia pisała mi wczoraj, że ma problemy z kontem. Wiem, ze pieniądze są dla suni i nie zginęły.