-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
[quote name='pixie']dla mnie ta łapa znaczy tu znalazlam swoje miejsce a usmiech , ze jest jej przedobrze! Karilko dziekujemy ! [B]Kota [/B]tez trzeba zaklepac na szczepienia! nie zapominaj o przyjacielu mniejszym! nie jest gorszy od Inki-Łapki Ile mają kosztowac? zrzućmy sie tez - proponuje - i na szczepienia DeTeKota czyli Kota na DT troche przydlugawym... pogrzebie w szufladach..[/quote] Oj pixie a chcesz tego kota albo masz jakiś chętny super domek?:cool3: Mokra kicia. "Wykąpana" w psiej misce z wodą... i obślinona. W rzeczywistości jest piękniejsza. [IMG]http://images26.fotosik.pl/271/4b2b9189d4dd1f59med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/353/82e0450c04c477f0med.jpg[/IMG] [quote name='pixie']Kar-Inko czy jest wstępna diagnoza?[/quote] Sunia jest przeziębiona:multi::multi::multi:. I miała bardzo złą diete...:roll: Dostała antybiotyk w zastrzyku, została odrobacona. Mamy pojawić sie w poniedziałek [quote name='pixie']dlaczego jeszcze nie ma Karilki? czy ktos cos wie?[/quote] Bo była u weta i zabrała małą do parku w mieście. To SUPER zadatek na psa towarzyszącego! Jest psem jednego pana. Do innych podejdzie czasem, przywita ale jest we mnie bardzo wpatrzona. Łaziła krok w krok. Leci do każdego papierka i śmiecia na trawniku. Widać, ze to było jej jedyne wyżywienie przez jakiś czas. Będzie umiała obronić właściciela. Przewidywana wielkość - ok. 55cm Będzie wymarzonym psem dla młodej osoby. Takiej kochającej włóczęgostwo;). Bardzo za mną wyje... Nie wiem co to bedzie jak bede musiała wyjsć na dłużej.... Jutro będziemy się uczyć, że zawsze wracam.
-
Jaaaaki paskudek!:diabloti::diabloti::diabloti: Oryginalna uroda, nie powiem:evil_lol:. Ma Dt,tak? Jest bezpieczny? Wszystko dobrze?
-
[CENTER][CENTER][CENTER][I]Jak ktoś by mógł ...- do skopiowania i wydrukowania plakacik: [/I][COLOR=Red][B][U]U W A G A ![/U][/B][/COLOR][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Sunia, mieszaniec charta i owczarka niemieckiego szuka kochającego, wspaniałego domu![/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Inka, będzie psem średnio – dużym.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Posiada charakter idealny do szkolenia na psa towarzyszącego.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][B][I]Jeśli jesteś młoda osobą, kochającą psy, lubiącą długie spacery, wycieczki rowerowe i szukasz przyjaciela na dobra i na złe[/I][/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][B][I] – Inka będzie idealnym kompanem![/I][/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Sunia ma 4 miesiące. Przebywa w Domu Tymczasowym. [IMG]http://images39.fotosik.pl/6/be43cd5ec399c301.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][I]Kontakt:[/I][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][I]0-667-733-538[/I][/CENTER] [/CENTER]
-
[CENTER][SIZE=5][COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS]UWAGA![/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=3][B][FONT=Comic Sans MS]Sprawa staje sie pilna bardziej niż przewidywałam...[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Niestety jestem zmuszona sie wyprowadzić. Muszę wynajmować mieszkanie...[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Właścicieli ledwo ubłagałam na [U]JEDNEGO[/U] psa [/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS](jeden będzie musiał zamieszkać z moją mamą, nie wiem czy nie bede musiała szukać mu domu:placz:)[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Inka MUSI znaleźć [U]Nowy dom do poniedziałku[/U] lub chociażby [U]nowy DT..[/U].[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Niestety, tak czasem układa sie w życiu. Nie mam na to wpływu... [/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Jest mi cholernie głupio i bardzo nie przyjemnie... ale taka prawda - albo Inki [/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]"jakoś sie pozbede" albo zamieszkamy wszyscy razem pod mostem:roll: [/FONT][/B][/SIZE] [/CENTER] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Nie sądziłam, że tak będzie:-(... Nawet nie przypuszczałam...[/SIZE] [/FONT][/B][FONT=Garamond][SIZE=3][B]Narodziłam się by istnieć, całkiem bez powodu... Zaistniałam, aby dawać radość, chociaż... nie wiem komu. Jestem po to, aby cieszyć się, jednak nie mam z czego. Jestem tutaj, musząc płakać, gdyż brak mi ...wszystkiego. Opuszczona i samotna, a samotność rani. Skrajnie zła, skrajnie zepsuta, zepsuta do granic... Narodziłam się odmienna, by zniszczyć pozory Teraz jestem już gdzieś indziej, to szalenie boli... Narodziłam się kimś innym, niż urodzić miałam. Po kryjomu i bezwiednie, tu istnieć nie chciałam! [U]Narodziłam się wśród ludzi, aby czynić miłość[/U] [U]Obudziłam się wśród diabłów, by zobaczyć nicość.[/U] [/B][/SIZE][/FONT][RIGHT][RIGHT][FONT=Garamond][SIZE=3][B]Twoja INKA[/B][/SIZE][/FONT] [/RIGHT] [/RIGHT] [CENTER][IMG]http://images31.fotosik.pl/353/088ac7d09b18e0a0med.jpg[/IMG] [LEFT]Mam na imię Inka. Mieszkałam na ulicy. Nikt mnie nie chciał, nie szukał.. Nie kochał... [CENTER][B][IMG]http://images39.fotosik.pl/6/be43cd5ec399c301.jpg[/IMG][/B] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER]
-
Łódź - Sega ma problemy ze zdroweim,szuka nowego domu z ogrodem!!
Karilka replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
[quote name='olgaj']Kontakt na mnie 665-219-777 olga Kaja w swoich dwóch ulubionych miejscach - moj ulubiony fotel i moje kochane łózko!!! Dzis rano chcialam sie umalowac i usiadlam tam gdzie zawsze, to znaczy na " moim fotelu ", błagała łapkami zebym zeszła, tak długo az zeszlam :) i tak nie moglam sie umalowac bo pakowala sie na ten fotel tak jakby mnie tam wcale nie było :) A w nocy obudzilam sie " w scianie " i ku mojemu zdumieniu, znalazłam w łózku Kubę i Kaje, Nie myslcie jednak ,ze tak zostało - rozgoniłam z krzykiem towarzystwo! Albo oni tacy sprytni, albo ja taka zmeczona :) ze sie im udało zakwaterowac. :)[/quote] To już nie jest Twój fotel:diabloti:. -
[quote name='GrubbaRybba']Karilka, otworzyłaś mi oczy... Emir to mix manchester terrier. Popatrzcie: to jest manchester terrier: [IMG]http://www.nextdaypets.com/directory/breeds/images/1100168.jpg[/IMG] to jest jagdterrier [IMG]http://www.texastrackers.com/Breeds/Jagd/Jagd%20showing.jpg[/IMG] bardzo podobny, tylko one są szorstkowłose, a nietrymowane wyglądają, jak szczotki. Nie ma wersji krótkowłosej. A to Emir: [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i763163.jpg[/IMG] i co? Gdyby jagdterrier był krótkowłosy, to wypisz, wymaluj. Ale nie jest. Więc może manchester terrier?[/quote] To jagdterrier. Ja bym się nie zdziwiła jakby miał tatuaż. Manchester terrier jest zupełnie inny. Inny ma charakter, jest często bojaźliwy. Szczupły, delikatniejszy... Emir to RASOWY lub prawie rasowy jagdterrier Aga. A tak sie dziwiłam, że pisałaś ciągle, ze to mix. Sierść Ci sie nie zgadzała:evil_lol:. Już tłumacze co do sierści: Jagdterrier występuje w dwóch odmianach - szorstkowłosej i krótkowłosej. Szorstkowłosa odmiana jest popularniejsza. Aga! Jagdterrier nie będzie nigdy wyglądał jak szczotka! Ma inną sierść. EDIT: Znalazłam z resztą teraz takie cóś;): [B][FONT=Comic Sans MS],,[COLOR=Red]Szata:[/COLOR] prosta gęsta i szorstka lub [COLOR=Red]gładka i ścisła[/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=#111111] Umaszczenie: [COLOR=Red]jest czarne, [COLOR=Black]ciemnobrązowe[/COLOR][/COLOR] lub szaroczarny melanż [COLOR=Red]ze złoto-rudymi wyraźnie ograniczonymi,[COLOR=Black] czystej barwy znaczeniami nad oczami, na kufie i piersi, także na kończynach i wokół odbytu[/COLOR][/COLOR][COLOR=Black]. [/COLOR][COLOR=Black]Ciemna lub jasna maska jest tak samo traktowana[/COLOR], małe białe znaczenia na piersi i na palcach toleruje się. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]'' Maść ma troszku spierniczoną ale to sie zdarza. To widocznie pies z typowo myśliwskiego miotu "rasowych ale bez rodowodu".
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Karilka replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Haha ja na noc do domu będę wracać :P [quote name='Manixsa'][B][I]Nie ważne jak daleko i tak jest zaje..............[/I][/B][/quote] Czemu nie masz Lufki w avie?:mad: [quote name='Izabela124.']W końcu wróciłam do domu:evil_lol: Jutro i ja zacznę wrzucac fotki, a mam ich baaaardzo dużo. Na zlocie było super, fajnych ludzi poznałam:lol:[/quote] Super! Wszyscy Ci zazdrościmy poznania fajnych ludzi!:cool3: Też byśmy tak chcieli:roll:... [CENTER]:diabloti::diabloti::diabloti: [/CENTER] -
Łódź - Sega ma problemy ze zdroweim,szuka nowego domu z ogrodem!!
Karilka replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Piękna sunia! Chorowitek kochany.... Niestety. Nie moge pomóc... Jedynie w weekendy:-(. -
Też sie nie spotkałam z taką nietolerancją spacerową... Mojemu psu za to zawsze najlepiej bawi sie z byle kundlem skorym do zabawy niż z jakimś "rasowcem" trzymanym krótko na smyczy... Ostatnio jednak szczena mi do pasa opadła.. Pani szła z pieskiem takim owczarkowatym i mój Dolar, poleciał natychmiast zaproponować wspólną zabawę. No i sie ganiali, uciekali, skakali. Szaleństwa. W jakimś momencie Dolar położył w zabawie łapy na suczce... Babka w krzyk: " AaAAAa!!! PUNIA!!!! Nie baw sie z NIM! ON CIE POBRUUUDZIII!!!" I pędzi z chusteczkami na ratunek swojej "pobrudzonej" Puni... [CENTER][CENTER]:diabloti::diabloti::diabloti: KaRa i tak najlepiej na zlocie bawili sie razem Duke i Dolar:cool3: [/CENTER] [/CENTER]
-
[CENTER] Dobermania delikatność rulezz... [/CENTER]
-
Co jest złego w psach nierodowodych?
Karilka replied to Rumcajsowa's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
Błagam nie mówmy, ze pseudohodowla to miejsce gdzie jest dużo zła. W większości przypadków to po prostu ukochana suczka zostaje dopuszczona z ukochanym psem sąsiada i wychodzą "sznaucerki". Tam jest często dużo miłości, dobra opieka. Nie mówimy, że pseudohodowla to złe miejsca bo ludzie rozmnażający np. sznaucerki "rasowe ale bez rodowodu" są pewni, że nie prowadzą pseudohodowli... Trzeba mówić prosto i otwarcie. KAŻDY pies bez rodowodu = nie rasowy [SIZE=1]PS:Chociaż i tak twierdze, ze mam sznaucerka.:diabloti:[/SIZE]