Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Katica albo był po prostu odpowiedzialny...:roll:
  2. Nie lepszym rozwiązaniem jest pokrowiec na tył auta, specjalny do przewożenia psów? [url=http://www.allegro.pl/item600699426_wodoodporny_pokrowiec_mata_dla_psa_hit_skoro.html#gallery]WODOODPORNY POKROWIEC MATA DLA PSA HIT !!! SKÓRO- (600699426) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item601362455_pokrowiec_mata_do_przewozu_psa.html#gallery]POKROWIEC MATA DO PRZEWOZU PSA (601362455) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item602209270_wodoodporny_rozpinany_pokrowiec_mata_dla_psa_wroc.html#gallery]WODOODPORNY ROZPINANY POKROWIEC MATA dla psa WROC (602209270) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  3. Bardzo chętnie kupie tą oczojebną różową klatke na stelażu z rurek. Ma sie w niej spokojnie zmieścić dorosły dobek. Ktoś może ma na sprzedaż?
  4. cssiak co chcesz zrobić? O co Ci chodzi? Nie rozumiem czego oczekujesz od nas.
  5. Rose podzielimy domek 8os. na 2 x 4os bez prysznica :diabloti:
  6. xxx52 ja karmie albo samym mięsem albo suchą karmą. Zawsze dzień głodówki jest przy przestawianiu na mięso czy też karme. Ziemniora możesz wetrzeć do żarcia, surowego - nawet zdrowszy jest;)
  7. Yosii doberman!:multi:
  8. [quote name='KaRa_']Wtedy też wiele osob sie dobrze znało;) nikt wtedy nie patrzył jakie masz psy czy cuś. Maiło to swoje plusy no i minusy ( sauna :evil_lol:)[/quote] No w sumie racja. Mnie tam wisi jakie kto ma psy, byleby pilnował, zeby mojego nie zjadły:evil_lol:
  9. drzalka dzięki:loveu: jednak przejrzałam dawno ich oferte.:evil_lol: Idealna smycz do IPO wg Karilki: 1.Skórzana 2. 200cm + 3. Przepinana 4. Lekkie karabińczyki 5. Czarna Taśmowe testowane. Albo obciarają ręce albo po ugryzieniu przez psa po prostu zrywają się. Przy skórzanej widać, gdzie jest ewentualnie osłabiona, przy parcianej rzadko. Miałam 3 parciane smycze i średnio po pół roku zdychały. Skórzaną miałam 2 lata, dopóki nie zgubiłam w lesie:oops:
  10. KaRa może przez to, ze teraz większość Zlotowiczów sie już zna?;)
  11. Mnie tam wszystko pasuje, byleby być z Lorien i Glorią;)
  12. xxx52 mieszanie gotowanego jedzenia z suchą karmą nie rozmoczoną jest nie zdrowe ze względu na to, ze układ pokarmowy, który pracuje na suchej karmie, pracuje więcej. Karma rozmiekcza sie dopiero w żołądku i nie do końca. Gotowane jedzenie nie wymaga rozmiękczania. Wystarczy zaobserwować jak suche rozmiękcza sie pod wplywem wody... To nie zdrowe połączenie. Ziemniaki wręczam moim psom w razie rozwolnienia - zbijają stolec w jelitach.
  13. Kasia dziewczyny nie tworzą skórzanych, a taka byłaby naj, naj:roll:;)
  14. Z czystym sumieniem moge polecić Bento Kronen Sport dla psów pracujących - u mnie dwa psy na tym jadą i wszystko jest jak najbardziej ok. Karme bym porównała z tańszą wersją royala (była/jest swojego czasu karma po 10zł kg z RC) bo tak samo "działa" na moje psiury. Po dog chow, brit, bosh było średnio.
  15. Mając obrożę Rogza ( 75zł:crazyeye:) i porównując ze skórkowymi stwierdzam, że ... Rogz jest badziewny. Po 2tyg używania obroża jest pozaciągana i brudna:roll:. Wydając tyle kasy i czytając wcześniej opinie o rogzie oczekiwałam, że będzie niezniszczalna i ciężka do zabrudzenia... Kupiłam najdroższego, najbardziej wypasionego i jak dla mnie porażka...:shake: Już nigdy Rogza! Za tą cene mam wypasioną obroże, skórzaną, nabijaną ćwiekami, jaką tylko chce... [SIZE=1]gops... eee tam. Bardziej bym sie bała psa nic nie trenującego:evil_lol:[/SIZE]
  16. gops karabińczyki Chaby są ciężkie, moja smycz musi mieć jak najlżejsze, żeby nie uderzały psa. Niestety starą zgubiłam w lesie:oops:. [SIZE=1]Czego tu sie bać?:diabloti:[/SIZE]
  17. Chaba ma badziewne karabińczyki z tego co wiem... Ja potrzebuje smyczy do IPO
  18. Możecie polecić jakąś smycz przepinaną 2m, które nie obciera rąk, jest nie do zerwania i ma stosunkowo niewielkie ale mocna karabińczyki? Oczywiście dla dobka.... 45kg. Kolor czarny lub coś w tym stylu (do czarnych, szelek [obciążeniówki] i szarej obroży XXL moro [rogza] )
  19. rose, uważam, że fajnie by było, widzieć na zlocie jak najwięcej osób. Im więcej tym lepiej. :cool3: Przecież, przynajmniej pierwotnym zadaniem Zlotu Dogomaniaków było poznanie się w realnym świecie i spędzenie razem, miło czasu. Co do osób które "musiały" wpłacić zaliczkę wcześniej - na ich miejscu nie czułabym sie oszukana, kiedy na Zlot chciałoby dopisać sie w późniejszym terminie jeszcze pare osób... ...no ale może niech sami sie wypowiedzą. rose nie wiem co w tym złego:roll:
  20. Anashar dziękuję za odzew.:loveu: Jutro zadzwonie do związku hodowców w Łodzi i popytam kto by mógł pomóc. To bardzo ładne gołąbki i ozdobią niesamowicie każde podwórko!
  21. Asia & Ginger bardzo ładnie wymyśliła moim zdaniem.
  22. [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/4950019/45/main/772b98e3fd.jpeg[/IMG]
  23. gops nie trudno wywnioskowac kto ma jakie psy;).
  24. [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red][U][I][SIZE=5][COLOR=red]UWAGA!!![/COLOR][/SIZE][/I][/U][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [SIZE=4][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][LEFT][B][COLOR=black]Pani, która sie wyprowadza ze starego domku na wsi:[/COLOR][/B][/LEFT] [CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]"Nie wiem co mam z tymi gołębiami robić. [/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=red]Po kolei będę je łapać do worka, dusić a potem sie w polu zakopie"[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [B]Około 200szt. gołębi do bardzo pilnej adopcji![/B] [B]Gołębie różne, bardzo piękne![/B] [B]Widziałam, ze są pocztowe, czerwonopióre jakieś [/B] [B]i różne, białe, srokate piękne![/B] [CENTER][SIZE=3][COLOR=magenta][B]Czy damy rade je uratować przed workiem i dziurą w lesie?[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] To ptaszki byłego męża, który sie wyprowadził i je zostawił. Kontakt do mnie 691 185 448 [IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/bannerki%20bajerki/anashar.gif[/IMG]
  25. Karilka

    włos się jeży

    Wybiegać psa przed treningiem agility? Przecież pies ma być pełen zapału i energii w tym sporcie... Rozumiem, że trzeba wybiegać psa przed PT czy OB no ale agility? W PT czy OB pies ma ładnie wykonywać polecenia i myśleć a przy tym potrzebny jest wybiegany pies ;)
×
×
  • Create New...