Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Gia super! Dziewczyny gratuluję! Jackdaw - bardzo miło było popatrzeć i posłuchać.;)
  2. Ta XXL Rogza jest od 50cm;).
  3. jackdaw załapałam się na końcówke pokazu, niestety aparat został przy dobkach. :roll:
  4. Onomato-peja :diabloti: A jaki wzór? Ja mam taki: [IMG]http://www.jarek.lupus.strefa.pl/dogz/fancy%20dress/n.jpg[/IMG]
  5. ...a ja poradzę: przejdź się do schroniska;)
  6. moon ja mam XXL na klips
  7. Psiurku... On nie jest agresywny, prawda?
  8. Agility będzie też w niedziele?
  9. dzodzo ale zauważ, ze to już starszy pies i nie jest takim huraganem jak dobek w wieku kilku lat. Może ta pani ma pojęcie co to znaczy taki a nie inny pies? Może Budrysek polubi dzieci?
  10. dzodzo natomiast mój pies, mimo, ze po potężnych przejściach, bez wcześniejszego kontaktu z maluchami - w stosunku do dzieci jest niesamowity. ;) Także chyba nie ma reguły.
  11. A jaki on do innych piesów?:cool3:
  12. W sobote będe wczesnie rano, z prawdopodobnie jedynym dobkiem na wystawie, także zaczepiać - nie gryzę ani ja ani mój pies. Jutro nie ma dobermaniarzy to będe po prostu łazęgować.:lol: Pozdrawiam! Karina
  13. Ja niestety jestem za wymaganiem komendy, nie żadnym ugłaskiwaniem. JA jestem przewodnikiem i to JA decyduje kiedy i czy atakować.
  14. Koperek... no wiesz.. jak ma sie w domu kota jak rysia to ... no... troszke sie zagina perspektywa:diabloti:
  15. [B]Koperek[/B]:saint1: IPO to fajny sport... Zawsze na listonoszu można potrenować... Byle tylko nie ze sznaucerkiem miniaturowym:scared:
  16. jackdaw a skąd jesteście? Z Łodzi?
  17. Po prostu pies ma mieś poświadczone szczepienie p. wściekliźnie.
  18. Słuchajcie, sprawa zawieszona. Nie wiadomo jak to prawnie ma wyglądać, ze względu na podział majątku. Może ten facet te ptasiory gdzieś zabierze? Jak na razie wytłumaczyłam babce [U]łopatologicznie, [/U]ze ptaki sa nie jej, więc nie moze ich zabić i musi karmić.:angryy: Inaczej sprawa będzie rozegrana w sądzie.
  19. Hy. Mojego psa non stop atakują jakieś maluchy i gryzą po kostkach... Opanował technike - i jak widzi małego pieska podnosi wysoko łapy, żeby natręt nie dosięgnął i spitala:evil_lol:.
  20. Pati jakie ar(Ł)tystyczne zdjęcia:loveu:
  21. Agnes ja też Ci moge wyciągnąć kilka ujęć, w których mój sznaucerek wygląda jak sznaucerek ale to nie to samo co w realu. Oglądając zdjęcia suki w Twojej galerii, mogę stwierdzić że jedynie maść ma taką jak ogar. Niestety. Z resztą... chcesz psa rasowego to kup rasowego.
  22. ... dlatego sznaucerów miniaturowych, startujących w IPO nie ma - wszyscy pozoranci wymiękają:shake:. Jeszcze jak chłop mniej niż 100kg waży to tylko usłyszy "sznaucer miniaturowy" - już gacie ma pełne:roll:
  23. Otóż to. Gdybym miała domek z ogrodem, wątpie w to, że moje psy chciałyby siedzieć w domu.. Z resztą sama bym je wywalała:diabloti:
  24. [IMG]http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/DSCF2570.jpg[/IMG] Agnes, z całym szacunkiem ale ta sucz nawet nie przypomina ogara...:oops: Co do plastikowych kagańczyków... 2 rozłupane - jakim cudem? Nie wiem. Pies mi nie chciał powiedzieć, ale też dziwnym trafem nie chciał zjeść kolacji:diabloti:
  25. Wiesz, pies który teoretycznie był w kagańcu odgryzł mojemu 1/4 ucha w parku... Tak po prostu... Szkoda, ze tej kobitki nie moge upolować, bo tym razem wiedziałabym co mam zrobić.:angryy: Aktualnie, mieszkam na wsi.. Na większość psów działa "DO BUDY!" jednak te, którym jest to obojetne, są okropne. wtedy po prostu luzuje smycz i daje psom "wolną wole". Ostatnio taki mały gżdyl uwiesił sie na podgardlu mojego a ten bidok, mimo, ze niby doberman sie nazywa, łapą chciał go strącić i coś mu nie wychodziło. Wtedy pierwszy raz sprzedałam jakiemuś psu kopa:oops::shake:
×
×
  • Create New...