-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Łaj. Ja mam taką żółta rogzową smycz dla miniaturki. Superaśne! Mam ją już chyba z 3 lata. Kupowałam w Niemczech bo w Polsce tego nie było.:evil_lol: Sznupka ubrałam wiosenno- wakacyjnie w żółtą, skórzaną obrózkę i tego rogza. Jak dla mnie bajeczka. Zwłaszcza, ze pies po fryzjerze:loveu:.
-
.~*GaLeRiA AgRoKi*~.powoli zapomnia o schronisku :) Zapraszamy!
Karilka replied to BlackSheWolf's topic in Foto Blogi
Jaka piękna ONeczka:evil_lol: :loveu::loveu::loveu: -
[CENTER][B]Kiedy sobie tak spokojnie leżałem...[/B] [IMG]http://images41.fotosik.pl/120/193abc1db97092cb.jpg[/IMG] ...nagłe.. wyskoczył z trawy taki oto szczeniaczek: [IMG]http://images45.fotosik.pl/124/589d04b0eea72ae8med.jpg[/IMG] Po czym wykonał, drodzy Państwo, taki oto SKOK!: [IMG]http://images40.fotosik.pl/120/ab857598988aa3d3.jpg[/IMG] ...ogarnęło mnie potężne zdziwienie... [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=Green][COLOR=Black][SIZE=2][IMG]http://images43.fotosik.pl/124/6a143d90dc93049emed.jpg[/IMG][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] ... widok tej pokraki tak mnie rozbawił... [IMG]http://images40.fotosik.pl/120/ccbc495249badc50med.jpg[/IMG] ...że przyciągnęła mnie siła grawitacyjna Ziemi...:roll: [/CENTER]
-
A ja szukam tej czarnej smyczy skórzanej i szukam. Albo cholernie droga albo czerwona albo nitowana. No litości.
-
[CENTER][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=Green][COLOR=Black][SIZE=2] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://images38.fotosik.pl/115/72d9b2508dfb92d1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/120/f839c7feab11424emed.jpg[/IMG][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=Green][COLOR=Black][SIZE=2] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
-
[CENTER][U][SIZE=5][COLOR=Red] :evilgrin: [FONT=Palatino Linotype]T a j g a[/FONT][/COLOR][/SIZE][/U][U][SIZE=5][COLOR=Red] :evilgrin:[/COLOR][/SIZE][/U] [SIZE=5] [FONT=Palatino Linotype] ... [/FONT][/SIZE][FONT=Palatino Linotype][I][SIZE=3]zwana Gałką[/SIZE][/I][/FONT] J[B][FONT=Palatino Linotype]ako 3 tygodniowe kociątko, przyjechała do mnie na Dom Tymczasowy.[/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype] Maleństwo mieściło się to to na dłoni. [/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype] Śmierdzące, chore, apatyczne lecz uparte.[/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype] Aktywnie od początku szukała domku. [/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype] Było pare ogłoszeń, kilka wątków na forach ale nikt nawet nie zadzwonił. [/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype] Po co komu takie małe, czarne brzydactwo?[/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype] U mnie przeżyła w wieku 6 miesięcy wypadek.[/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype] Podeszła do miski Dolara, który chcąc ją odstraszyć, nie chcący uderzył ją w tył głowy. [/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype] Wypadło jej oko, pękła czaszka i powstał krwiak.[/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype] Dzięki szybkiej reakcji mojej wspaniałej weterynarz [/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype] (której z całego serca bardzo, bardzo dziękuję za wszystko co dla nas robi)[/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype] kotka żyje i ma się dobrze.[/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype] Od tamtego momentu jakakolwiek wizja adopcji odeszła w siną dal.[/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype] ..i bardzo dobrze. Przynajmniej mam chociaż jednego posłusznego "pieska".[/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype] Tajga zachowuje się jak pies, tyle, że sprawniej otwiera drzwi i skacze po meblach.[/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype] Wychodzi na spacery 3 razy dziennie razem z nami w las, czy to lato czy też zima. [/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype] ...przyznam szczerze,że nie wiem po co jej kuweta. [IMG]http://images46.fotosik.pl/132/c8485ec10a0cb9d3med.jpg[/IMG] [/FONT][/B][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=Green]:loveu:Vigo MOHANAH:loveu: [COLOR=Black][SIZE=2]Vigo znalazłam w zoologicznym, do którego trafił mimo rodowodu. Wcześniej marzyłam o jakimś rasowym zwierzaku i śledziłam strony małych zwierzątek rasowych. Obserwowałam między innymi właśnie hodowlę MOHANAH. Tak oto, zupełnie przez przypadek zamieszkał z nami Vigo;-). [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Palatino Linotype] [IMG]http://images44.fotosik.pl/126/24997cb3dabacb10med.jpg[/IMG] [/FONT][/B][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=Green][COLOR=Black][SIZE=2][SIZE=5][COLOR=Sienna]:loveu:Teodorek:loveu: [COLOR=Black][SIZE=2]Otóż, Drogi Czytelniku, Teodorek to ślimak afrykański. Jak na razie jest wielkości dużego winniczka, jednak prawdopodobnie dojdzie do wagi 0,5kg. Niesamowity, jest fakt, że to zwierze bardzo towarzyskie, które można sobie nosić, głaskać i całować:loveu:. Przodkami Teodora są prawdziwi mieszkańcy ZOO! Dostałam go od dogomaniaczki:loveu: [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype] [IMG]http://images47.fotosik.pl/126/6396baba639f337dmed.jpg[/IMG][/FONT][/B][B][FONT=Palatino Linotype] "Jedziemy, jedziemy i.. jedziemyy... " [IMG]http://images45.fotosik.pl/126/e7bfe3f5d0765319med.jpg[/IMG] [/FONT][/B][/CENTER]
-
[CENTER][SIZE=5][COLOR=DarkOrchid][B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=Black]Mam na imię Karina. Moją największą pasją są dobermany. Aktualnie pasją - niegdyś chorobą. Jak się okazało, jedynym lekarstwem na zwidy, omamy, bezsenność, otępienie i pojmowanie tylko jednego celu: DOBERMAN ..był właśnie... doberman. Rodzina wysyłała do psychiatry, a rozwiązanie było takie proste... [SIZE=1]Przepraszam za tą fryzurke ale wiał wiatr no i .. tak wyszło[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=DarkOrchid][B] [COLOR=DimGray][COLOR=Magenta][I]$[/I][/COLOR] [/COLOR][/B][COLOR=DimGray][B][U]D o l a r[/U][/B][B] [COLOR=Magenta][I]$[/I][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [FONT=Georgia][B][SIZE=2]Nasza wspólna historia, rozpoczęła się niespełna 3 lata temu, kiedy to powstawała Nadzieja Dobermana. Znalazłam ogłoszenie o 2,5 letnim "dobermanie", szukającym pilnie domu w moim mieście. Będąc w grupie, wiedziałam, że nie zostanę sama z "problemem". ...miał być DT... :roll:[/SIZE][/B][/FONT][B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3] [IMG]http://images44.fotosik.pl/125/1fa8248a8f92ac08.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/I][/B][IMG]http://images49.fotosik.pl/132/e395e4c2f0be2058med.jpeg[/IMG] :diabloti:[FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=Yellow] I w a n [/COLOR][/SIZE][/FONT]:diabloti: [COLOR=Black][B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3]Ta szara kupka nerwów to Iwan. Iwan Groźny.[/SIZE][/FONT][/I][/B][/COLOR][COLOR=Black][B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3].[/SIZE][/FONT][/I][/B][/COLOR] [COLOR=Black][B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3]pochodzenia prawdopodobnie pseudohodowlanego. [IMG]http://images49.fotosik.pl/124/9b082b4eddeb1e89.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/124/9256a8c044d77505med.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT][/I][/B][/COLOR] [/CENTER]
-
Czy ktoś może jeszcze sie pisze na taki spacer?:lol:
-
Park 3 maja? (Chyba największy jest) Piątek?;)
-
Raaja- mały wilk- nie ma szczescia do swojego człowieka- MA DOM!
Karilka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Szpila.. Dla mnie to belg. Nie wyrośnięta jest i tyle. Za laika sie w dziedzinie psów nie uważam i z czystym sumieniem i ręką na sercu mówię, że Raaja to piękny, młody, niski belg. Koniec kropka. :diabloti::diabloti::diabloti: -
Przepraszam że zdjęcie jest takie malutkie ale inne mi nie wchodzi(:crazyeye:) Widać dokąd sięgają... Mnie sie wydają troszku przykróciutkie:shake: ...Te szelki są za małe?:placz: [IMG]http://images46.fotosik.pl/119/e37aca88f40c2e5em.jpg[/IMG]
-
U nas w Łodzi można nawet na rynku dostać smalec z psa...:angryy::angryy::angryy:
-
W zeszłym tygodniu dres lał smyczą pitbulla ... jak dostał "kazanko" to mi na następny dzień pięknie "dzień dobry" powiedział a psu kolczatke na obroże zamienił.;)
-
Jupi! Jupi! Walki psów! Walki psów!:multi:
-
[CENTER]:crazyeye: [/CENTER] To w Łodzi mamy taką duszę wędrowną i nic o tym nie wiem?:diabloti:;)
-
Ty nie wiesz Figa? ;)
-
A tak na "marginesie" ... dziewczyny, kiedy spacer?:diabloti::cool3:
-
Natychmiastowe, trafne diagnozy (uczulenia, złamania, korzonki, krwiaki), udana operacja wypadniętego oka, sterylizacja z [U]2cm szwem[/U], poszarpane, odgryzione ucho - super opieka i pomoc (szycie, opatrunki itd). Jesteśmy wszyscy całym sercem za panią Ewą! Nigdy, nigdzie indziej...
-
Co do hiltonów to moje psy noszą na codzień te szmaciaki w kwiatki właśnie. Smycz od Dolara gdzieś zgubiłam natomiast obroża żyje, ma sie dobrze. Sznaucerek też nosił dopóki komplet nie stał sie ciemniejszy od niego samego. Aktualnie "przesiadł sie" na żółtą skórzaną obróżke z ćwiekami (z Niemiec) i rogzową smycz - żółtą w kwiatki. Czarny łazęga obłańcuchowany chodzi.
-
Mój sznaucerek boi sie własnych bąków od szczeniaka. Przez to śpi na siedzaco i cały czas zatyka tyłek jak tylko może. Jednak już nie ucieka... No ale to spanie na siedząco...:shake: