Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Nie no, wiesz. Mnie cały czas w pamięci siedzi ta zbiorowa zupka chińska:evil_lol:
  2. ważki! Ważki!:multi: A gdzie jakieś małe ważki? :shake: Do towarzystwa dla naszej malawaszki?
  3. Vigo to jest pan mysz.:lol: Jutro postaram się wstawić zdjęcia maluchów, bo jak na razie nie moge dorwać tego kompa, gdzie mam ich zdjęcia.:roll:. [CENTER]"O kurw..! Tu jeszcze 2 dni temu był mój salon!" [IMG]http://images38.fotosik.pl/121/40bcaebac4ab7033med.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. Ania! Witaj! Miło, że do nas wpadłaś:loveu:. Lece obejrzeć Lenkę! [CENTER] "Gdzież to mnie wywiozło?" [/CENTER] [IMG]http://images49.fotosik.pl/125/556c02d24eb13efdmed.jpg[/IMG] [CENTER]"Hmmm..." [IMG]http://images48.fotosik.pl/125/6330819cc3b291a6med.jpg[/IMG] "Czy to tu stało wcześniej?":o [IMG]http://images40.fotosik.pl/121/0adea384beacbaf4med.jpg[/IMG] [/CENTER]
  5. O bosz... jaka ona jest CUDOWNA!!!!
  6. [IMG]http://images44.fotosik.pl/125/478716568093cb42med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/124/d5ed1ceaae68e7c1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/120/41c6e41b72d7bdd7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/124/7c1e96f6c604ea2b.jpg[/IMG]
  7. giselko pamiętam, myślę. Dzisiaj już nie będe zawracać nikomu gitary, jutro pogadam z potencjalnymi, lecz przypchanymi :oops: DT, dobrze?
  8. ja mam wszędzie tak samo daleko:evil_lol:
  9. Wczoraj, nie wiadomo jakim cudem odnalazłam swoją zaginioną smycz w lesie! Słuchajcie, w środku lasu była.... tyle, że mój "las" nie jest duży... dość malutki.:oops: Troszke przyrdzewiały metalowe cześci z wierzchu, ale mi to nie przeszkadza. Nigdzie jeszcze nie spotkałam porządniejszej smyczy, niż ta co mam:shake::roll:.
  10. [quote name='basiapron']to ja wezmę jakieś garnuszki bo gotować lubię:cool3:[/quote] Takiej osoby właśnie nam brakowało!:evil_lol: rose a do Ciebie doszło to 50zł?
  11. No wiesz, co do roboty, to też się w to bawię, tyle, że już od roku im trąbie, że wtedy mnie nie ma :evil_lol:. Jeej...ale Ty jesteś rozbestwiona:shake: [IMG]http://images49.fotosik.pl/124/6b5e809b3794e295med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/124/a77b6a3b9cb8aacdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/125/7b4ea60b37fc0b47.jpg[/IMG]
  12. No to niedzielka.:loveu: Która godzinka i gdzie? Dziewczyny, myślcie.
  13. Może jej ktoś szuka? Typowo dobkowe są 2 fora;). Forum Akagera i ... ups:roll:. Jednak do tych osób od dobków, które mogą pomóc, zaraz pośle wici. Sucza jest cudna. Powinna w mig znaleźć dom. Mała jest w stresie, dlatego nie zwraca uwagi na inne psy. Takie to dobkowe:evil_lol:.
  14. w krakvenie mają bodajże wyprzedaż
  15. giselle ile by kosztowała mniej więcej taka operacja? Czy nie byłoby nawrotów tego badziewia? Jak sucza do innych psów? Pewnie nie zwraca uwagi?;)
  16. Dziewczyno skąd Ty tyle tej kasy bierzesz na te smycze, szelki i obroże:evil_lol:
  17. Nigdzie indziej. Jedyny weterynarz, który nie zamyka przed nami drzwi jak nas zobaczy :roflt:. Zwłaszcza po zalaniu potokiem krwi wszystkiego: łącznie z karmą, ludźmi w poczekalni, ścianami i sufitem:evil_lol:.
  18. :splat: :roflt::roflt::roflt: :stupid: [CENTER]:diabloti: A da sie ten dalatyński wymienić, czy Ci już nie wymienią?:roll: [/CENTER]
  19. Zuza, pewnie! Zapraszamy! Co myślicie o sobocie/niedzieli?;) Ja mam cały weekend do dyspozycji.:evil_lol: Może udałoby się nam wpaść na rowerku.
  20. :splat: Łosz Ty małpo! Nie mówię, kto tu ma zarośniętego psa :turn-l::siara:. Mój tera łysol jest.:cool3: [IMG]http://images49.fotosik.pl/124/9256a8c044d77505med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/124/9b082b4eddeb1e89.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/120/f067ce122d1bffa8.jpg[/IMG] Tutaj Iwan przebity na wylot łodyżką :placz:: [IMG]http://images50.fotosik.pl/124/7b30fda68b9c5bd8.jpg[/IMG] Nie mogę Ci wybaczyć, ze na Zlot nie jedziesz :mad:
  21. gisselko, kochanie a powiedz mi, czy ten guz ma charakter złośliwsiejszy, czy nic na ten temat nie wiadomo? To nie jest tłuszczak, włókniak albo po prostu krwiak? W jakim panienka jest wieku?
  22. A kto będzie jechał, moim "łódzkim" ciapągiem?:cool3: PS: rose "wrednoto" chyba już całość moją masz, hm?:diabloti:
×
×
  • Create New...