-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Nie no, wiesz. Mnie cały czas w pamięci siedzi ta zbiorowa zupka chińska:evil_lol:
-
ważki! Ważki!:multi: A gdzie jakieś małe ważki? :shake: Do towarzystwa dla naszej malawaszki?
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Karilka replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Ja też chce takie widoki:placz: -
Ania! Witaj! Miło, że do nas wpadłaś:loveu:. Lece obejrzeć Lenkę! [CENTER] "Gdzież to mnie wywiozło?" [/CENTER] [IMG]http://images49.fotosik.pl/125/556c02d24eb13efdmed.jpg[/IMG] [CENTER]"Hmmm..." [IMG]http://images48.fotosik.pl/125/6330819cc3b291a6med.jpg[/IMG] "Czy to tu stało wcześniej?":o [IMG]http://images40.fotosik.pl/121/0adea384beacbaf4med.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Karilka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ne bo lisów u mnie niet:cool3:. ...no...ale by sie przydało:oops:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
.~*GaLeRiA AgRoKi*~.powoli zapomnia o schronisku :) Zapraszamy!
Karilka replied to BlackSheWolf's topic in Foto Blogi
O bosz... jaka ona jest CUDOWNA!!!! -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Karilka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Tasiemiec pożyteczny. Zwłaszcza przy nadwadze:cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Dama zdrowa we Wrocławiu,Dobisiek w Warszawie z rodzinka
Karilka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
giselko pamiętam, myślę. Dzisiaj już nie będe zawracać nikomu gitary, jutro pogadam z potencjalnymi, lecz przypchanymi :oops: DT, dobrze? -
ja mam wszędzie tak samo daleko:evil_lol:
-
Wczoraj, nie wiadomo jakim cudem odnalazłam swoją zaginioną smycz w lesie! Słuchajcie, w środku lasu była.... tyle, że mój "las" nie jest duży... dość malutki.:oops: Troszke przyrdzewiały metalowe cześci z wierzchu, ale mi to nie przeszkadza. Nigdzie jeszcze nie spotkałam porządniejszej smyczy, niż ta co mam:shake::roll:.
-
[quote name='basiapron']to ja wezmę jakieś garnuszki bo gotować lubię:cool3:[/quote] Takiej osoby właśnie nam brakowało!:evil_lol: rose a do Ciebie doszło to 50zł?
-
No wiesz, co do roboty, to też się w to bawię, tyle, że już od roku im trąbie, że wtedy mnie nie ma :evil_lol:. Jeej...ale Ty jesteś rozbestwiona:shake: [IMG]http://images49.fotosik.pl/124/6b5e809b3794e295med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/124/a77b6a3b9cb8aacdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/125/7b4ea60b37fc0b47.jpg[/IMG]
-
No to niedzielka.:loveu: Która godzinka i gdzie? Dziewczyny, myślcie.
-
Dama zdrowa we Wrocławiu,Dobisiek w Warszawie z rodzinka
Karilka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Może jej ktoś szuka? Typowo dobkowe są 2 fora;). Forum Akagera i ... ups:roll:. Jednak do tych osób od dobków, które mogą pomóc, zaraz pośle wici. Sucza jest cudna. Powinna w mig znaleźć dom. Mała jest w stresie, dlatego nie zwraca uwagi na inne psy. Takie to dobkowe:evil_lol:. -
w krakvenie mają bodajże wyprzedaż
-
Dama zdrowa we Wrocławiu,Dobisiek w Warszawie z rodzinka
Karilka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
giselle ile by kosztowała mniej więcej taka operacja? Czy nie byłoby nawrotów tego badziewia? Jak sucza do innych psów? Pewnie nie zwraca uwagi?;) -
Dziewczyno skąd Ty tyle tej kasy bierzesz na te smycze, szelki i obroże:evil_lol:
-
Nigdzie indziej. Jedyny weterynarz, który nie zamyka przed nami drzwi jak nas zobaczy :roflt:. Zwłaszcza po zalaniu potokiem krwi wszystkiego: łącznie z karmą, ludźmi w poczekalni, ścianami i sufitem:evil_lol:.
-
:splat: :roflt::roflt::roflt: :stupid: [CENTER]:diabloti: A da sie ten dalatyński wymienić, czy Ci już nie wymienią?:roll: [/CENTER]
-
Zuza, pewnie! Zapraszamy! Co myślicie o sobocie/niedzieli?;) Ja mam cały weekend do dyspozycji.:evil_lol: Może udałoby się nam wpaść na rowerku.
-
:splat: Łosz Ty małpo! Nie mówię, kto tu ma zarośniętego psa :turn-l::siara:. Mój tera łysol jest.:cool3: [IMG]http://images49.fotosik.pl/124/9256a8c044d77505med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/124/9b082b4eddeb1e89.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/120/f067ce122d1bffa8.jpg[/IMG] Tutaj Iwan przebity na wylot łodyżką :placz:: [IMG]http://images50.fotosik.pl/124/7b30fda68b9c5bd8.jpg[/IMG] Nie mogę Ci wybaczyć, ze na Zlot nie jedziesz :mad:
-
Dama zdrowa we Wrocławiu,Dobisiek w Warszawie z rodzinka
Karilka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
gisselko, kochanie a powiedz mi, czy ten guz ma charakter złośliwsiejszy, czy nic na ten temat nie wiadomo? To nie jest tłuszczak, włókniak albo po prostu krwiak? W jakim panienka jest wieku? -
A kto będzie jechał, moim "łódzkim" ciapągiem?:cool3: PS: rose "wrednoto" chyba już całość moją masz, hm?:diabloti: