Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. MagdaH na czeskim allegro widziałam po 6 - 7zł:cool3:. Od strony 3 wklejam zdjęcia Teodorka. Chłopak bidny, nie może doczekać się gości. :diabloti: Muszę go cały czas pocieszać:shake:... [IMG]http://images43.fotosik.pl/125/7d86ad816dbc3b00med.jpg[/IMG]
  2. Wet ... takie uroki wsi:angryy::angryy::angryy:. Do wody mają stały dostęp (stoi taka wanna wody dla psa) Słuchaj... Tam nikt nie sprzątał od 20 lat!!!
  3. Czyli po prostu nie chce Ci sie:diabloti: :eviltong:
  4. [CENTER]Puk! Puk! [IMG]http://images46.fotosik.pl/125/c40bf4802dd18602med.jpg[/IMG] Dobry wieczór panu!:loveu: [/CENTER] [IMG]http://images49.fotosik.pl/125/555fc508a3ef01e3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/121/96a2b422243fbc55.jpg[/IMG] [CENTER] [/CENTER]
  5. Jak to nikt?:-o My Was kochamy! Zaraz wstawię zdjęcia. Głównie Teodorkowe:loveu:. Oczywiście, coby było weselej wstawiam w moje wcześniejsze "nudne", bezzdjęciowe posty:evil_lol:.
  6. Bo nas wszyscy kochają:loveu: [CENTER] [/CENTER] [CENTER]"W szponach krwiożerczego" [/CENTER] [IMG]http://images44.fotosik.pl/126/24997cb3dabacb10med.jpg[/IMG]
  7. MagdaH kochanie, Ty sie za bardzo znasz:evil_lol:. Niszczysz mi tutaj moje "ambitne" skróty myślowe i urojenia.:mad: Dla mnie pojęcie "biały" = jasny, i nie chodzi mi o samego glutka a raczej o skorupke:diabloti:. achatina iredalei - mały przybysz od Ciebie przybył i jutro go odbieram:loveu:. [CENTER]Tajga vel Gałka (ciekawe skąd takie paskudne imię?:diabloti:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/121/d78836931a225627med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/126/21ece4fd84c6d6bemed.jpg[/IMG] [/CENTER] [IMG]http://images38.fotosik.pl/121/4cfd7faeb1c2c7cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/122/45fb4d4dbe157959med.jpg[/IMG] [CENTER]Uchwyciłam "wielką miłość":eviltong: [IMG]http://images44.fotosik.pl/126/581ab8157a76239dmed.jpg[/IMG] [/CENTER]
  8. A ja chce wygodne szelki na 90cm w klatce piersiowej... Ma ktoś? Mogą być zjechane. Najlepiej skórzane no ale nie koniecznie.
  9. dzodzo pamiętaj, że priorytetem jest pies na tym watku, jeśli chodzi o DT. Przynajmniej moim zdaniem:roll:. Sucza ma większe szanse...
  10. ... no i ja biore łańcuch obowiązkowo, coby Dolar wsiejskiego klimatu doznał. A właśnie... ma ktoś może jakieś zdjęcie Dolara na łańcuchu?:razz:
  11. Diabełkowa... byś Logana zdjęcia wrzuciła:evil_lol:... :diabloti:
  12. Małe czołgi:diabloti: :loveu::loveu::loveu:
  13. dzodzo a Ty nie możesz choćby do kojca wepchnąć?:cool3: Sucza przecież domek w mig znajdzie;).
  14. Przepraszam za jakość zdjęcia, ale telefonem i po cimoku:oops:. [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_iwas.2.jpg[/IMG]
  15. [CENTER]gops Ty to byś mogła tymi swoimi smyczami i obrożami pół dogomani obdzielić:diabloti: [/CENTER]
  16. Wczoraj poszłam do tej pani dowiedzieć się, czy mogę zabrać gołębie - ona na to, ze jej mąż przyjechał, połapał kilka i posprzedawał kolegom od wódki. Do tego powiedziała, ze codziennie znajduje 2 - 3 martwe na podwórku:-o:angryy:. Dopytując, dlaczego - powiedziała, ze z brudu:angryy:. Także sprawa nie aktualna bo to prawdopodobnie jakiś wirus je dopadł i do tego łape na nich trzyma były mąż:angryy: :placz::placz::placz: Pies podobno ma się dobrze. Pokazała mi nawet zdjęcie w telefonie psa na innym podwórku.
  17. Obiecuję dzisiaj zdjęcia małego zoo. Jutro jadę po kolejnego mieszkańca zaliczanego do małego zoo. Biały ślimak afrykański. Fajnie, nie?:loveu: Dostałam od dogomaniaczki:loveu::loveu::loveu: Jak miło, ze się do nas złazicie wszyscy:loveu: [CENTER]:diabloti: [IMG]http://images44.fotosik.pl/126/c311fd11614f6140med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/126/6396baba639f337dmed.jpg[/IMG] [/CENTER]
  18. Krzywus Dolar w Rogzie: [IMG]http://images43.fotosik.pl/124/d5ed1ceaae68e7c1med.jpg[/IMG] Szary, w żółtym: [IMG]http://images38.fotosik.pl/120/f067ce122d1bffa8.jpg[/IMG]
  19. Na wszelkie horrory i podchody już z góry sie zapisujemy (z Dolcem. Tyle, że on po horrorach nie sypia dobrze:evil_lol:) rose :loveu: oki
  20. Zależy bardziej od Twojego psa niż od nas:roll:
  21. evl nie przyznawaj się, że przez przypadek:diabloti::mad: ...powiedz, że oczarowała Cię magia naszej galerii:evil_lol:! evl powiedz mi jak tam Ci się weekend zapowiada?;):loveu: [CENTER]"Przyznaj się! To Twoja sprawka!" [IMG]http://images43.fotosik.pl/125/5b5bf240dd338662med.jpg[/IMG] "...Teodorku.. nie gniewaj się" [IMG]http://images37.fotosik.pl/121/9907f7d7f6d6550amed.jpg[/IMG] [/CENTER]
  22. Może przełożymy to na przyszły tydzień, co? Więcej osób sie zgłosi może? ;)
  23. MagdaH hahahahah! Nie ma to jak dobry interes:evil_lol::evil_lol::evil_lol:! diabelkowa... to nie lepiej było jechać na zlot i po zlocie iść do pracy?:roll: [CENTER]"Halo, halo?" [/CENTER] [IMG]http://images50.fotosik.pl/125/a2f5f0c8f8d5e056med.jpg[/IMG] [CENTER] "Przepraszam barrrdzo!...alee..." [/CENTER] [IMG]http://images44.fotosik.pl/126/444f8db9b2ce4b8bmed.jpg[/IMG] [CENTER] "Mmm...mooże spytam wprost: " [IMG]http://images49.fotosik.pl/126/6ed1651b563e8c5dmed.jpg[/IMG] "Gdzie są moi fani???":-o [IMG]http://images47.fotosik.pl/126/6c19cf4d5301c5c1med.jpg[/IMG] [/CENTER]
  24. To przyjedź bez psa.:evil_lol:
×
×
  • Create New...