-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Stado gołębii do ZADUSZENIA! Nieaktualne - w nowym domu
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Wet ... takie uroki wsi:angryy::angryy::angryy:. Do wody mają stały dostęp (stoi taka wanna wody dla psa) Słuchaj... Tam nikt nie sprzątał od 20 lat!!! -
.~*GaLeRiA AgRoKi*~.powoli zapomnia o schronisku :) Zapraszamy!
Karilka replied to BlackSheWolf's topic in Foto Blogi
Czyli po prostu nie chce Ci sie:diabloti: :eviltong: -
MagdaH kochanie, Ty sie za bardzo znasz:evil_lol:. Niszczysz mi tutaj moje "ambitne" skróty myślowe i urojenia.:mad: Dla mnie pojęcie "biały" = jasny, i nie chodzi mi o samego glutka a raczej o skorupke:diabloti:. achatina iredalei - mały przybysz od Ciebie przybył i jutro go odbieram:loveu:. [CENTER]Tajga vel Gałka (ciekawe skąd takie paskudne imię?:diabloti:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/121/d78836931a225627med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/126/21ece4fd84c6d6bemed.jpg[/IMG] [/CENTER] [IMG]http://images38.fotosik.pl/121/4cfd7faeb1c2c7cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/122/45fb4d4dbe157959med.jpg[/IMG] [CENTER]Uchwyciłam "wielką miłość":eviltong: [IMG]http://images44.fotosik.pl/126/581ab8157a76239dmed.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
A ja chce wygodne szelki na 90cm w klatce piersiowej... Ma ktoś? Mogą być zjechane. Najlepiej skórzane no ale nie koniecznie.
-
Dama zdrowa we Wrocławiu,Dobisiek w Warszawie z rodzinka
Karilka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
dzodzo pamiętaj, że priorytetem jest pies na tym watku, jeśli chodzi o DT. Przynajmniej moim zdaniem:roll:. Sucza ma większe szanse... -
... no i ja biore łańcuch obowiązkowo, coby Dolar wsiejskiego klimatu doznał. A właśnie... ma ktoś może jakieś zdjęcie Dolara na łańcuchu?:razz:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Karilka replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Diabełkowa... byś Logana zdjęcia wrzuciła:evil_lol:... :diabloti: -
Małe czołgi:diabloti: :loveu::loveu::loveu:
-
Dama zdrowa we Wrocławiu,Dobisiek w Warszawie z rodzinka
Karilka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
dzodzo a Ty nie możesz choćby do kojca wepchnąć?:cool3: Sucza przecież domek w mig znajdzie;). -
Przepraszam za jakość zdjęcia, ale telefonem i po cimoku:oops:. [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_iwas.2.jpg[/IMG]
-
[CENTER]gops Ty to byś mogła tymi swoimi smyczami i obrożami pół dogomani obdzielić:diabloti: [/CENTER]
-
Stado gołębii do ZADUSZENIA! Nieaktualne - w nowym domu
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Wczoraj poszłam do tej pani dowiedzieć się, czy mogę zabrać gołębie - ona na to, ze jej mąż przyjechał, połapał kilka i posprzedawał kolegom od wódki. Do tego powiedziała, ze codziennie znajduje 2 - 3 martwe na podwórku:-o:angryy:. Dopytując, dlaczego - powiedziała, ze z brudu:angryy:. Także sprawa nie aktualna bo to prawdopodobnie jakiś wirus je dopadł i do tego łape na nich trzyma były mąż:angryy: :placz::placz::placz: Pies podobno ma się dobrze. Pokazała mi nawet zdjęcie w telefonie psa na innym podwórku. -
Obiecuję dzisiaj zdjęcia małego zoo. Jutro jadę po kolejnego mieszkańca zaliczanego do małego zoo. Biały ślimak afrykański. Fajnie, nie?:loveu: Dostałam od dogomaniaczki:loveu::loveu::loveu: Jak miło, ze się do nas złazicie wszyscy:loveu: [CENTER]:diabloti: [IMG]http://images44.fotosik.pl/126/c311fd11614f6140med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/126/6396baba639f337dmed.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Krzywus Dolar w Rogzie: [IMG]http://images43.fotosik.pl/124/d5ed1ceaae68e7c1med.jpg[/IMG] Szary, w żółtym: [IMG]http://images38.fotosik.pl/120/f067ce122d1bffa8.jpg[/IMG]
-
Na wszelkie horrory i podchody już z góry sie zapisujemy (z Dolcem. Tyle, że on po horrorach nie sypia dobrze:evil_lol:) rose :loveu: oki
-
Zależy bardziej od Twojego psa niż od nas:roll:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Karilka replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Dobry fotomontaż:diabloti: -
evl nie przyznawaj się, że przez przypadek:diabloti::mad: ...powiedz, że oczarowała Cię magia naszej galerii:evil_lol:! evl powiedz mi jak tam Ci się weekend zapowiada?;):loveu: [CENTER]"Przyznaj się! To Twoja sprawka!" [IMG]http://images43.fotosik.pl/125/5b5bf240dd338662med.jpg[/IMG] "...Teodorku.. nie gniewaj się" [IMG]http://images37.fotosik.pl/121/9907f7d7f6d6550amed.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Może przełożymy to na przyszły tydzień, co? Więcej osób sie zgłosi może? ;)
-
MagdaH hahahahah! Nie ma to jak dobry interes:evil_lol::evil_lol::evil_lol:! diabelkowa... to nie lepiej było jechać na zlot i po zlocie iść do pracy?:roll: [CENTER]"Halo, halo?" [/CENTER] [IMG]http://images50.fotosik.pl/125/a2f5f0c8f8d5e056med.jpg[/IMG] [CENTER] "Przepraszam barrrdzo!...alee..." [/CENTER] [IMG]http://images44.fotosik.pl/126/444f8db9b2ce4b8bmed.jpg[/IMG] [CENTER] "Mmm...mooże spytam wprost: " [IMG]http://images49.fotosik.pl/126/6ed1651b563e8c5dmed.jpg[/IMG] "Gdzie są moi fani???":-o [IMG]http://images47.fotosik.pl/126/6c19cf4d5301c5c1med.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
To przyjedź bez psa.:evil_lol: