-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Pewnie robaki:shake: mała dopadły co do tego saneczkowania. Ja pierwiastuje... jaka ona jest śliczna!:loveu:
-
Gossia nie ma już miejsc:diabloti:
-
Dama zdrowa we Wrocławiu,Dobisiek w Warszawie z rodzinka
Karilka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
dzodzo ja doskonale wiem jakie mamy DT :diabloti:. Wiem doskonale jakie szanse ma Dobi. Dobi jeśli trafi do domu to zaraz zostanie zwrócony, chyba, ze trafi na kogoś kto o psach pojęcie ma (ale niestety takich ludzi jest niewiele). Ten pies może być, mówiąc szczerze wszystkim. Może być już zawsze bojaźliwy a nawet agresywny. Tego stwierdzić się nie da w tym schronisku na ten moment. Apeluję o znalezienie czegoś dla dobka na pierwszy rzut. Dla dobki szybko coś się znajdzie bo jest piękna. -
Magda nikt w Polsce nie ma albinosów?:-o Słuchaj, właśnie odebrałam bananka. Jest cudny! Dzięki za taaaki kaaawał sepii:loveu: bo ja kupuje to dla żółwi i ona sie rozmięka:oops: Nazwałam małego Tolek. Tolek Banan:cool3:. Dziękujemy za liścik. Bardzo poprawił mi humor:loveu: evl ja ostatnio byłam na koncercie hoho.. No i to był.. Samokhin Band:oops:. Tzn. Bluesowy:cool1:. Chadza. Ona wychodzi jak pies na dwór. Do kuwety sie nawet nie załatwia tylko w krzaki leci... Jak jej się chce siusiu albo "coś" to wyje pod drzwiami i skacze na klamke. Ot, taki piesek. Silke a dziekujemy bardzo, bardzo. Miło nam będzie bardzo, bardzo:loveu: BlackSheWolf no, paskudna:evil_lol:. Onomato-peja ja się nie znam:eviltong:. Podoba mi sie jakość tych akcesoriów. Mamy te szelki ze 2 lata a wyglądają jak nowe:loveu:, mimo, że w deszcz czy śnieg są uzywane średnio 3 razy w tygodniu;)
-
[*] Pamiętamy :placz::placz::placz:
-
Dama zdrowa we Wrocławiu,Dobisiek w Warszawie z rodzinka
Karilka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Czy nie uważacie, że pies jest w pilniejszej potrzebie?:oops: -
[CENTER][B]Iwan Zdobywca [IMG]http://images41.fotosik.pl/122/0be8b762f95f6bffmed.jpg[/IMG] [/B][/CENTER] [CENTER][B]Iwan Paczyciel[/B] [/CENTER] [IMG]http://images50.fotosik.pl/126/df6dcd3f01086bf8.jpg[/IMG] [CENTER][B] Gałka Pierzchałka[/B] [/CENTER] [IMG]http://images46.fotosik.pl/126/737eab6132364f06.jpg[/IMG] [CENTER][B]Dolar Rozmemłany[/B] [/CENTER] [IMG]http://images44.fotosik.pl/126/0b431bbd23d28965med.jpg[/IMG]
-
Dobermania do nas wpadła:loveu:. Teodor jest gwiazdą od 3 strony. Dolara wszędzie musze zabierać ze sobą, bo on jest problematyczny od tej strony. Nikogo nie słucha:roll:. Tajga i szary zajec - do mamy, ślimaka i pana Misha:loveu: zawsze gdzieś sie "upchnie":evil_lol:. evl na T. Love?:-o I jak?? Fajnie? Nie fajnie?:loveu:
-
taa.. kopa na ten rozpęd Izowy...:evil_lol:
-
Ja to bym go najchętniej depilatorem na łyso pojechała. Na chińskiego grzywacza:evil_lol:. W sumie jak go strzygłam, to zabrałam groomerce maszynke i sama mu te łapy pojechałam... a ona bidna tyle się męczyła z tymi łapkami:eviltong:. Potem tylnymi drzwiami musieliśmy z salonu wychodzić hahaha Teodor w piórkach... MagdaH - masz bujną wyobraźnie:cool3:
-
Stado gołębii do ZADUSZENIA! Nieaktualne - w nowym domu
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Znaczy tam już jest tylko pies i te gołębie. Kiedyś były świnie itd. ale przerobiła to na szwalnie. Ona sama nie lubi zwierząt gospodarskich. Jest czystą kobietą ale w sumie to chyba sie boi zwierzaków. Gołębiami, kurami zajmował się ten mąż, który jak widać ma to wszystko gdzieś. Kury oddała po sąsiadach i kilkanaście gołębi podobno też. reszta w jakim stanie jest - w takim jest:shake::placz: -
W sumie nie wiadomo, czy to przystojniak... On sam nie wie tego nawet:diabloti:.. Świeżo po treningu: [IMG]http://images38.fotosik.pl/121/6d47f96d3c80bf2dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/122/6fd115cafdc9dc64.jpg[/IMG] Biedny, przetyrany piesek:loveu: [CENTER]*** "Jadę, jadę, jadę...:shake:" [IMG]http://images48.fotosik.pl/126/c6b2733d0f174307.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[IMG]http://images44.fotosik.pl/126/cbdecf8ecbd4dcbd.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/122/c88d9cb6f0a45234.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/121/e00bc452ab76c260med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/121/32fdea8da5802e2e.jpg[/IMG] [CENTER] "Zdjęcie dowodowe":evil_lol: [/CENTER] [IMG]http://images44.fotosik.pl/126/e950f9b078ab011e.jpg[/IMG]
-
Oj ciotki nie rozpijajta sie tak:shake:. Latające prosiaczki!:multi:
- 78403 replies
-
Rudolf [*] :-(