-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
[quote name='nataleczka']Karilka mogłabyś wyciągnąć od tego weta historię choroby Paca? Nie możemy się doprosić tej babki o to a bardzo by nam to pomogło przy jego leczeniu.[/quote] [quote name='szachus']Karilka - o normalnie spadłaś nam z nieba ty znasz tego weta!? prosimyyy ładnieee :cool3::cool3:[/quote] Tak, to mój znajomy weterynarz. Z tego co wiem, Paco nie był leczony.
-
Haha citeczko zimą musisz sobie łyżwy kupić:diabloti:. Będzie zabawa:eviltong:
-
Mama jakiej jest wielkosci? Raczej to są kundelki w typie pinczerka średniego:loveu:
-
My mamy nowe miski:loveu:.
-
[quote name='BBeta'][URL]http://i25.tinypic.com/2ecg27d.jpg[/URL] Bałabym się trzymać podhalana na takiej rączce... :diabloti:[/quote] To miał być golden!:mad::eviltong: :diabloti:
-
Mówię, sierść to istny poemat. Mięciutka, puchata i mocna. To nie ten pies!
-
łaaa.. Miniunie, malunie kochaniunie perełeczki!:loveu:
-
[quote name='majqa']A ja pozbieram siły w kupkę i solidny wpis zrobię późniejszym wieczorem. Wrzucę wtedy również fotencję, mam nadzieję, że wyszły fajnie. Teraz natomiast składam [B][COLOR=blue]Karillce[/COLOR][/B] gorące podziękowania za pomoc karmową - w postaci puszek z karmą, mięska i worka karmy. Nie spodziewałam się, że aż tak się Karillka przejmie. :-( Choć mam to jedzonko, wciąż jestem faktem przyjęcia tej pomocy solidnie zażenowana :oops: :oops: :oops: ale upór Karillki to było COŚ!!! :roll: [CENTER][COLOR=blue][B]Kochana Dziewczyno, serdecznie dzięki!!![/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6371/raaaniebieskawsercu.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] :mad::mad::mad: :oops: Dłooobiaskkk. :roll: Jakby było za co dziękować:shake:.
-
ja daje czasem galaretke z gotowanych kurzych łapek. Po samych kurzych łapkach mam zarzygane mieszkanie:roll:.
-
...albo zacznie rozmawiać:cool3:. Widziałam dzisiaj Remiczka i Maniutke. Remiczek to aktualnie dziarski, piekny psiaczek. Teraz jestem w 90% pewna, że to mix z powder puffem. Ma włos, nie sierść, do tego w wersji grzywaczowej - miękko-szorstki, typowy dla grzywków:cool3:. Wygląda CUDOWNIE!:loveu::loveu::loveu: Zakochany w pańci ze wzajemnoscią:loveu::loveu::loveu:
-
Dzisiaj będe widziała Remiczka:loveu:
-
Niestety z punktu widzenia polskiego prawa nic z nimi nie możemy zrobić...:shake:
-
W Australii jak masz kolczatkę to możesz jej używać. Problem, żeby ją dostać:evil_lol:.
-
[quote name='marta23t'] troszkę odbiegając od tematu ludzie często zabierają psy w miejsca gdzie nie powinni : spotkałam się już z psami na koncertach i na zawodach żużlowych:diabloti: ludziom wyobraźni brak i chyba myślą, że takie siedzenie w hałasie i w tłumie to dla psa super spacerek i rozrywka:mad:[/quote] Byłam z psem i na koncertach i na zawodach żużlowych.
-
[quote name='olekg89']Kika -jak myślisz ,że na zlocie są same wyszkolone pieski które chodzą jak w zegarku to sie mylisz:lol:Nie ma co się szczypać jedź zobacz jak ci się nie spodoba to za rok nie przyjedziesz i tyle.;)[/quote] No jak Ty tak możesz mówić:diabloti::eviltong:. My też sie piszemy na Zlot;). Rzecz jasna i oczywista:cool3:
-
Niektórzy muszą kogoś zgnoić żeby samemu poczuć się o wiele lepiej. To jest straszne.:shake: Najlepiej jest zniszczyć kogoś przez internet. Taka fajna zabawa najwyraźniej, a co gorsza - coraz bardziej powszechna.:shake: PS: Według regulaminu dogomanii pod wszelkimi oskarżeniami należy podpisywać się imieniem i nazwiskiem.
-
jola ale ja takiego czegoś po prostu nie akceptuję. To jest takie na siłe szukanie dziur w całym.:angryy: Motłoch to ludzie którzy po przeczytaniu artykułu w ekspresie stwierdzają: "przecież Burek ma teraz lepszy kojec i ładniejszy łańcuch! Dobrze, że go ukradliśmy". Schronisko jest otwarte na odwiedzających, nie wiem jakim sposobem ktoś kradnie psy ale musi robić to bardzo podstępnie. Jako osoba, która schronisko odwiedziła pare razy - nie wyobrazam sobie choćby możliwości zwinięcia psa. Schronisko jest ogrodzone, wolontariusze i pracownicy wiecznie chodzą między boksami, znają większość psów, jak nie wszystkie. Wiem, że z tym się walczy, inaczej nikt by nawet sie nie dowiedział o takich zajściach. Cała ta sprawa byłaby ukryta, zatajona, poprzewlekana ciszą.
-
Przecież cały buldożek jest jak głowa boksera. Kaganiec na boksera jest w wersji pies i suka. Nie ma nic mniejszego Olek. Ja bym poszukała czegoś z rzemieni dla BF. Rozmiar na spaniela, jak mu będzie odstawało na mordce to chyba żadna męka. Albo kantarek. Kantarek dla BF jest jak kaganiec i nikt tu nie będzie sie sprzeczał:diabloti:. My kupiliśmy Dingo w wersji "podhalan" (coś nas prześladuje baca w te wakacje:diabloti:) - czyli model maszera: doberman, pies, tyle, że tańszy, skórzane paski i jeszcze lżejszy. :cool3:
-
Można pogłaskać? ... i inne pytania i zachowania przechodniów ...
Karilka replied to Wiza's topic in Wszystko o psach
puli to nie wiedziałaś, że psy z papierami sr*ją pieniędzmi?!?:crazyeye: -
Łoj tam, dobrze będzie. Cioteczko chcesz grosza, karmy, mięska dla psów? Pisz śmiało!
-
majqa przecie Ciebie jak nawet by chcieli to nei mają z czego wykastrować, więc czego sie cykasz?:eviltong::evil_lol:
-
Aj, to moim zdaniem troszke inaczej. :roll: P. S. to osoba która ponad wszystko DZIAŁA. Uważam, ze wypowiedź dyrektorki miała na celu, to co doskonale zrobiła - przestraszyć motłoch, nie godny pracy z psami. Kradzież sprzętu czy uprowadzenie psów, to nie temat tabu w Łódzkim schronie. Myślę, że takie rzeczy dzieją się w nie jednym schronisku czy przytulisku, tyle, że są zatajane.