Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Czyli psiaczek ma dom, tak?:loveu:
  2. Ja to bym na obroże coś po łacinie czy hebrajsku siekneła. Makabra. Nie mam ochoty na kupowanie obroży czy też smyczy. To jakaś makabra. Czyżby koniec choroby?:evil_lol:
  3. Może ktoś bliżej mógłby pomóc dzieciakowi? Maleństwo przecież na smalec sie nie nadaje:shake: :angryy:
  4. Ufff... jest tymczas! Dzięki! :loveu: Transport na upartego zawsze sie znajdzie, jeśli wchodzi w paradę sprawa życia czy śmierci. Małe podobno miało iść na smalec...
  5. O matko. Wkleiłam ale nie wyświetla. Już dodaję z innego serwera.
  6. [quote name='Isadora7']Witaj Iwan..... uppssss.... Remigruszu Groźny:loveu:[/QUOTE] :mad: :mad::mad: To imię jest zarezerwowane. Ja mam Iwana Groźnego. Oficjalnie!:cool3: Izuś, zobaczysz jaka to będzie puchata kulka:loveu:
  7. [CENTER][B] Mamy tydzień na znalezienie innego lokum, inaczej maluch trafi do schroniska.[/B] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/3338/44151100.jpg[/IMG] [/CENTER] [B]Aktualnie przebywa u dziewczyny, która go uratowała jednak rodzina jest przeciwna nawet DT..[COLOR=Red] Mamy tylko TYDZIEŃ![/COLOR][/B] [B]Małe, czarne, pozytywne dziecko. Będzie średnie. [/B] [B]Rasy: W[COLOR=DarkGreen]ielokwiatowiec [COLOR=Black]N[/COLOR]adpospolity.[/COLOR][/B] [B]Wiek: 2 miesiące[/B] Psiuń jest w Łodzi. [CENTER][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8193/25858107.jpg[/IMG] [/CENTER] Kontakt: 0 691 185 448
  8. W skrócie: doberman to pies trudny, z charakterem NAKAZUJĄCYM zajmowanie się nim. Z łatwością owinie sobie wokół łapki pokornego właściciela. Pies kochający rywalizację z właścicielem. Typowy pies jednego pana. Połączenie poczucia humoru, wulkanu energii, egoizmu i za razem chęci do pracy. Każdy właściciel dobka ma chociaż lekkiego jobla:evil_lol:
  9. [quote name='sunshine']to wpadnijcie obie do Wrześni ja mam dużo terenów i parę psów :evil_lol:[/QUOTE] Ręcze głową za tereny. Zadupie zadupiem zadupie popędza:evil_lol:. [quote name='Estera']To raczej Ty Karolciu powinnaś uważać na swoją/swoje, skoro pilnują jedzenia :cool1: Na zlot mają jechać [B]psy grzeczne,[/B] [B]nad którymi właściciel panuje[/B], o tym chyba przypominać nie muszę :eviltong:[/QUOTE] NO WŁAŚNIE! Takie jak Dolar:loveu:!
  10. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Jejku jak sie cieszę! :loveu::loveu::loveu: NIE MOGE SIE ZDJĘĆ DOCZEKAĆ!:mad::multi:
  11. Cioteczka jak tam z żarłem stoisz? Chcesz worek bytówki? Mięsko sie spisało? Chcesz więcej?
  12. [quote name='lolka']jest niestety kolejny doberman na wydaniu........bardzo piękny, 5letni, zdrowy i wyjątkowo mocnej budowy niestety jego wadą jest notoryczne polowanie i zagryzanie kotów jak i nieposłuszeństwo.....ucieka notorycznie i straszy ludzi(praktycznie co tydzień jest u nich policja )...........dzisiaj zagryzł kolejnego kota i ludzie powiedzieli....dość:-( widziałam go nie raz i powiem szczerze że jest strasznie rozpuszczony, jak szłam na spacer z sunią i trzymałam ją na rekach z obawy przed nim to przez pól drogi wisiał mi na plecach i gwałcił......wogóle nie jest karny i nie słucha właścicieli, choć prawdą jest, że jego wychowanie po prostu ich przerosło, nie sprostali wyzwaniu i jest tragedia pies jest wychowany z dzieciakiem, do ludzi łagodny......nie mieszka w domu tylko w ogrzewanej przybudówce przy stajni tak ,że nie wiem czy umie zachować się w mieszkaniu pies jest wykastrowany i trzy lata temu miał połamaną łapę, była śrubowana.....nie utyka jednak na dniach będę miała fotki powiedzcie mi proszę czy taki pies ma szanse na szybkie znalezienie domu???:oops:[/QUOTE] Oj ja mam własnie takiego psa tyle że do tego prosto z meliny. Kompletny egoista lekceważący wszystkich ludzi. Po roku ostrego treningu posłuszeństwa, wymuszonej nie rozłączności i 40km wycieczek rowerowych - pies jest do życia. Mnóstwo pracy jest nad takim psem, za to ogrom satyfakcji gdy słyszy sie za plecami "o matko, jaki piękny, mądry pies!";) ...albo dostanie go jakaś osoba z joblem, znająca sie na szkoleniu albo pies będzie zmieniał ciągle właścicieli, zgłupieje, trafi do schroniska i prędzej czy później uśpią go. Doberman umie bez skrupułów wykorzystać człowieka aby jemu było dobrze. Drastyczne połączenie inteligencji, pewności siebie, braku szacunku. Na szczęście nie jest dużo takich egzemplarzy... już. Rasowe rzadko sie zdarzą - kiedyś 50% dobermanów to własnie takie psy:evil_lol: Jedyne co mi przychodzi do głowy to ...Niemcy. Jest tam pan, który lubi wyzwania:evil_lol:. Jeżeli pies jest ładny to... może?:roll: Dzodzo co o tym myślisz?
  13. szachus dziękuję Ci z całego serca! Dziewczyny jesteście niesamowite! Dzięki, dzięki, dzięki!!!:loveu::loveu::loveu: Dużo szczęścia Pacuś:loveu::multi:
  14. Dziewczyny co z bullterrierami? Co z resztą psiaków? Cholerka warunki makabryczne...:angryy: a w psach tyle radości... ten bullek - świnka z taką nadzieją patrzy na Was.. Yorki rozwalają boksik z radości.. No makabra.:angryy::placz:
  15. :crazyeye:nika co z tymi maluszkami?:crazyeye:
  16. Nee, my sie przeprowadziliśmy drogie cioteczki, Vigo dostał nową klatko - villę i ma się dobrze. Nikomu go nie oddam:mad:. Przepraszam za brak informacji przez tak długi okres czasu ale nie było odzewu i nie uznałam wchodzenia na wątek za tak bardzo ważne, jeżeli udało mi sie dostać sie do internetu.. jakoś.:oops: Dzięki Wam wszystkim!:loveu:
  17. Mojemu też zakładam kaganiec, nawet na spacery do lasu - nosi kamienie i szuka wszędzie kości ->szczątek zwierząt...:oops: Jak jest w kagańcu - mam moment, żeby zareabować przy tych szczątkach i problem kamieni - odpada.
  18. Fajny ten woofstock:loveu:. Chciałabym takie coś koło 2cm, kolorowe, nie rogz. Coś mocnego w miare. W stylu wooftocka
  19. Nie lubie owczarków niemieckich. Są miłe ale nie lubie tego typu pracy.
  20. Olek, oczywiście! Po co będe tachać ze sobą 5kg zbędnego balastu jadąc w drugi koniec Polski. Surowe mięso jest trudno dostępne w miejscach przystosowanych do turystyki, a jak już jest - to bardzo drogie. Nie byłoby też czasu, zeby przygotować. Po co sie babrać. Psu nic sie nie stanie jak będzie jadł przez tydzień czy dwa nawet i puszki z biedronki. Ludzie jedzą różne świństwa to pies też może, od czasu do czasu. [SIZE=1]Dodając do tego, ze Dolarowi nie sprawia problemu przetrawienie nadgnitych szprotek w reklamówce czy kilograma obierków po warzywach w siatce - Puffi to pikuś:evil_lol: [/SIZE]
  21. szachus Pako to piękny psiak i jak zostaną opanowane choroby - ludzie będą w kolejce stali po małego.
  22. [quote name='szachus']Już mamy historię choroby.[/quote] Otóż to. Pani była u weterynarza, ale weterynarz niestety nic nie powiedział ....
  23. Karilka

    Chappi

    Wiuecie co, jest różnica lekka w tym co jest w składzie. Producenci pisząc 4% mają na "mysli" mięso odwodnione. Jak wiadomo mięso to 70% wody. ...możliwe, że 25% jest właśnie zwykłym mięsem = 70% wody. Taką sztuczkę stosuje brit:cool1::oops:
  24. Jedzenie czegoś takiego na dłuższą mete spowoduje, ze psy zaczną świecić. Człowiek niech robi ze sobą co chce, jednak niech biedny, zmuszony do jedzenia "co mi rzucą" pies, powinien jeść mniej więcej zdrowo. Samo to, ze puszki mogą stać na półkach po 5 - 6 lat dużo znaczy... Zachowują swoją konystencje, aromat... Hmm... wolę nie dowiadywać się co jest głównym składnikiem puszek, skoro mięso to 4%:roll:
  25. pinczer wygląda właśnie jak miniatura dobermana;).
×
×
  • Create New...