Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Dzwoniła o Tami przemiła Pani z Kudowy Zdrój. Pani ma 70 lat, Pan 68 lat no i ta odległość:(
  2. Cudownie. Kochana malutka.
  3. Serce mam w kawałkach.
  4. Pani jest znaną osobą , kobietą sukcesu, kręci się w świecie artystów no i ma jak widać wysokie wymagania. Strasznie mi przykro:( Nie mogę w to uwierzyć, że sunia została.
  5. Ja już nie mam siły, ręce mi opadły. Jestem zszokowana, bo wiem jak wyglądała nasza rozmowa. Trudno , szuka,my dalej.
  6. Nie jest wystarczająco ładna ....!!!!!!:( Zdjęcia ją upiększają!!!
  7. Kompletnie się załamałam. Pani z Bielska przyjechala ale nie wzięła Tami bo nie spełniła jej oczekiwań w kwestii wyglądu. Sunia wskoczyła jej na kolana, tuliła się ale to za mało. Pani jest artystka o wrazliwej duszy estetki i Tami nie jest odpowiednia.
  8. Nie radzi sobie, zimne noce a przed nami zima. Dla niego koszmar :(
  9. Dziękuję Elu
  10. Elu dzisiaj dopiero weszłam na ten wątek bo przyznam szczerze bardzo się tego boję. Mam potworna traumę z powodu Rafiego, nie moge się pogodzić z tym że nie żyje, że nie dało się go uratować. Dzisiaj się odważyłam i znowu płaczę. Rozmawiałam nawet z Limonka, nie umiem o nim myśleć spokojnie. Nie wiem czy dam radę. Chyba wolę założyc nowy wątek.
  11. Tak Elu wiem, dziękuję
  12. Dunaj jest w pdt. Ma sie swietnie Jedynie z finansami krucho.
  13. Moze zalozyc mu watek? Ciezko mi to wszystko ogarnąć .
  14. Przypominam deklaracje dla Dunaja Nesiowata 10 zl mdk8 10 zl Pani Agnieszka od elik 40 zl Anna G-R 70 zl limonka80 50 zl Razem 180 zl Dziekuje z całego serca
  15. Ja sie kompletnie pogubilam. Pisze o Dunaju na Malenstwach.
  16. Dunaj w litopadzie otrzymal na moje konto do tej pory 20 zl. Potrzebujemy 300 zl czy ktos moze go wesprzeć bazarkiem? Fanty zapewnie.
  17. No tak, jestem bardzo zmęczona , wybaczcie.
  18. Bardzo, bardzo Wam dziekuje za uratowanie Figi. Tak się cieszę ze kruszynka juz u siebie .
  19. Mnie takie telefony rozwalaja... Nie wiem czemu ktoś dzwoni skoro jeszcze nie chce innego psiaka. Moze jestem niesprawiedliwa, nie wiem.
  20. https://www.olx.pl/oferta/ludwik-piekny-pies-i-wspanialy-przyjaciel-CID103-IDHsAgr.html tu są zdjęcia
×
×
  • Create New...