Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. O rety, przepraszam, kompletnie mi to uciekło. Pedro ma dom
  2. Bardzo proszę. On ma okolo 7 lat, tak go dzisiaj oceniono. Jest zaszczepiony ,ostatnio odrobaczony, zaczipowany. To mały ,drobny. psiak . Alfik lubi inne psy, kocha ludzi.
  3. Elu dziękuję bardzo za pomoc .Alfik dzisiaj był u gromera. Jest wykąpany, ostrzyżony ,pachnący . Siedzi teraz w schoniskowej kuchni ale nie może tam zostać na dłużej . To psi ideał , był bardzo grzeczny ,zna komendy,pięknie chodzim na smyczy, w aucie bez problemu . Fryzjerka twierdzi że wylysienia są skutkiem zaniedbania ale krew i tak trzeba zbadać . Czy mogę prosić o ogłoszenia dla biedaka ?
  4. Przekażemy Pani z Mikołowa informacje i badania Wiary. Alfik to ewidentnie domowy pies. Schronisko go przerasta, nie ma szans na wyzdrowienie dopóki tu będzie. Wg mnie to tak jak pisze Jagna stres albo tarczyca.
  5. Aż tak się nie lysieje od pcheł. Wg mnie to może być tarczyca albo stres.
  6. Dziękuję bardzo za pomoc. Dzisiaj dostałam zdjęcia Alfika. Nagle zaczął łysieć. To przekochany, cudowny psiak. Mały biedak jakoś sobie radził ale nagle zaczął tracic sierść. Alfik ma około 7lat, jest zaszczepiony na wirusówki, nie wiem czy jest wykastrowany. Biedak przyjechał aż z Polkowic.
  7. Nie gniewajcie się że pisze chaotycznie.
  8. Ona miała zrobione, miała pęknięta miednicę. Wtedy nie chodziła, teraz chodzi ale są pewne pozostałości i to trzeba dokładnie zdiagnozować.
  9. Jagna dziękuję za pomoc. Wiara to cudowna sunia, ma problem z tylnymi łapkami, była przebadana i lekarz wstępnie stwierdził że to chyba neurologiczne, byc może pourazowe. Wiara duuuuuzo lepiej chodzi bo na początku praktycznie nie chodziła. Czasem zarzuci dooopka albo siadzie bo łapki na moment odmówią, posłuszeństwa. Suczka bardzo potrzebuje diagnostyki i choćby dt. Będę zbierała na leczenie Wiary.
  10. Lea pojedzie do anecik. Na razie trzeba ją poznać a dopiero potem ogłaszać.
  11. Tak wróciła.
  12. Dziękuję Elu. Ja jej zmienilam imię na Lea. Młodziutka, urocza sunia.
  13. Z Dunaja strasznie zaczęła się sypać sierść. Będzie miał znowu robione badana krwi. Chyba zrobimy też tomografię bo czasem dziwnie traci orientację. tak to wygląda jakby miał zawroty głowy. Nie wiemy też na ile on widzi. Musi go zbadać okulista.
  14. Toczka jest cudna, powinna stać kolejka.
  15. Nie wiem już co myśleć o ludziach. Takie cudo i cisza:(
  16. Elu już wysyłam na Whatsappa.
  17. Tak mam, już wysyłam elik.
  18. Dzisiaj się załamałam. Tydzień temu pojechała do domu młoda, śliczna sunia. Nie wiem czemu ma na imię Kluska, kluski nie przypomina. Kluska pojechała do wydawało się bardzo fajnej rodziny- dom z ogrodem, Pani w domu , zachwyceni Kluską. Nagle dzisiaj zadzwoniła Pani ,że odwiozą Kluskę do schroniska bo pogryzła klocki LEGO i mąż wpadł w furię. Nie dyskutowałyśmy tylko w nerwach czekały na powrót Kluski. Wróciła, odetchnęłam z ulgą bo nie wyobrażam sobie co by było gdyby np pogryzła panu telefon.... Nie wiem już jak sprawdzać domy, jak rozmawiać, jak trafiać do rozumu. Ja bym w takiej sytuacji umierała czy pies nie połknął klocka i czy mu nie zaszkodzi. No cóż co tam suczka klocki z plastiku ważniejsze. Fajnie wychowują dzieci ....:( Zmieniłam jej imię na LEA, czy mogę prosić o pomoc w zamieszczeniu fotek i ogłoszenia?
  19. Półtora miesiąca ptysiowego szczęścia:)
  20. Normalka, chłopaki tak mają:) Mój Meffi woli oblać futryny niż wyjść na dwór jak pada deszcz:)
  21. Na konto Dunaja wplynelo 50 zl od limonki80. Dziekuje bardzo
  22. Mango i Bella dzisiaj pojechaly do swoich domów. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok.
×
×
  • Create New...