Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Dziękuję za pomoc. Wg Dziewczyn ze schroniska Kaiko to wspaniały pies. Ma cudowny charakter.
  2. Ojej ja tego nie zauważyłam ale mam prośbę jakbyś mogła usunąć tą informację z ogłoszeń bo ludzie kłamią , właśnie się teraz zorientowałam, przygotowują odpowiedzi. Złapałam już dwa domy na kłamstwie.
  3. Na konto Dunaja wpłynęło 10zl od mdk8 Dziekuje, juz przelalam do dt.
  4. Dziekuje. O Belle urywa sie telefon.
  5. Dziękuję za pomoc. To jest Mango ma ok 7 miesięcy. Cudowny, słodki dzieciak, który bardzo źle znosi życie w ciasnym kojcu. Bardzo się o niego martwię.
  6. No tak słusznie , koniecznie trzeba go przebadać i wtedy się okaże.
  7. Koniecznie trzeba go przebadać jeśli myślimy o kastracji. Byłabym ostrożna z tą kastracją, to dziadek.
  8. Deklaracje dla Dunaja Nesiowata 10 zl mdk8 10 zl Pani Agnieszka od elik 40 zl Anna G-R 70 zl limonka80 50 zl Razem 180 zl Dziekuje z całego serca
  9. Dziękuję Wszystkim za wsparcie dla Dunaja :)
  10. Dziękuję bardzo.
  11. Dziękuję z całego serca.
  12. To tylko jedno oczko. Nie wiem jest pod opieką dr Olender i ma mieć konsultacje u okulisty. Dopytam o to ciśnienie.
  13. Bardzo proszę o wsparcie dla dt Dunaja.
  14. Dziękuję, wysyłam na Whatsappa.
  15. A czy mogę prosić o zamieszczenie filmiku, głupio mi ciagle nękać elik.
  16. On właśnie od dr Olender dostał krople z osocza i potem kolejne leki. Niestey nie pomogły.
  17. Tak Elu ale z pracy, jutro. Dziękuję.
  18. Dziękuję, jasne. Potem wyślę.
  19. Jak zrobić zeby się Wam otwierało?
  20. Dunaj w listopadzie będzie miał konsultację u okulisty. Oczko zrobiło się białe ,dostawał krople z osocza, maści ale nie pomogły.
  21. Chciałam zamieścić zdjęcia cudnej młodej suni ale za nic się nie udaje:(
  22. Elu dziękuję:)
×
×
  • Create New...