Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Święte słowa. Ktoś mi kiedyś powiedział.że pomaganie uzależnia. Nie, to nie uzależnia to zobowiązuje.Człowiek byłby szczęśliwy gdyby nie trzeba było pomagać bo wszystkie stworzenia byłyby w dobrych rękach a dzikim nikt by nie dokuczał .....ale tak nie będzie :( Świadomość krzywdy odbiera spokój i powoduje ,że nie da się być obojętnym ,trzeba działać.
  2. Stresuję się czy Foksia już u Koleżanki Poker. Bardzo się zawsze boję tego przekazywania na trasie tfu tfu tfu
  3. Boziu jaka ona jest maleńka.
  4. To ja jeszcze doślę gładkowłose większe.
  5. Sunia w sobotę opuści schronisko i pojedzie do dt. Ufff Udało się :)
  6. Na dodatek wymyśliła kretyński powód...
  7. O matko ale się dzieje:) Frotka kochana , malutka już niedługo u siebie.
  8. Inka jest dorosła ale Pani ją odwiozła z pretensjami ,że została oszukana ponieważ Inka to szczeniak a ona chciała dorosłą sunię!!!! Inka szczeniakiem była 3-4 lata temu. Dziewczyny się zdenerwowały , odebrały Inkę a babsko wyprosiły za bramę schroniska.
  9. Inka ma głowę sporo poniżej kolan osoby o wzroście 165 cm. Jest wysterylizowana , zaszczepiona i zaczipowana. Boi się schroniska ale jest bardzo miła, tuli do człowieka. pokazuje brzusio.
  10. Tą małą bidusię oddano jak sprzęt:(
  11. Dzisiaj się dowiedziałam ,że adoptowana parę dni temu do wydawało się miłej Pani mała sunia o imieniu Inka została zwrócona :( Płakać mi się chce. Babsko przywiozło bidunię pod pachą i zwróciło jak rzecz. Inka jest przesłodka, urocza. Waży może z 8 kg i ma 3-4 lata.
  12. Psiaki otrzymały 200 zł od Figuni i 15 zł od Agnieszki103. Kupiłam dwa razy karmę dla szczeniąt i zapłaciłam za pierwsze szczepienie. Za szczepienie i odrobaczenie 4 bąbli zapłaciłam tylko 80zł. Teraz drugie szczepienie. Podliczę wydatki i wkleję na wątku.
  13. Na konto Dunaja wpłynęło 10 zł od Nesiowatej. Dziękuję:)
  14. Mała już u anecik. Jest bardzo przestraszona. Anecik powiedziała ,że jest maciupeńka
  15. Bardzo Wam dziękuję. Musze zorganizować transport malutkiej.
  16. A dokąd trzeba by ją dowieźć?
  17. Muszę wiedzieć dokąd. Najgorsze jest to ,że ona nie jest w schronisku , w którym można nad nią czuwać:(
  18. Nikt nie zaproponował. Nadal szuka :(
  19. Karme nawet można kupic na wskazany adres. Ta Pani niczego nie musiałaby kupować
  20. Okruszeczek malutki,sunia jest w innym schronisku i bardzo potrzdbuje choćby dt.
  21. Muszę. spytać jak ze schodami . W kwestii zachowania czystości w schronisku jest to niemożliwe do sprawdzenia . Najwyżej. czy załatwia się na spacerze .
×
×
  • Create New...