Święte słowa. Ktoś mi kiedyś powiedział.że pomaganie uzależnia. Nie, to nie uzależnia to zobowiązuje.Człowiek byłby szczęśliwy gdyby nie trzeba było pomagać bo wszystkie stworzenia byłyby w dobrych rękach a dzikim nikt by nie dokuczał .....ale tak nie będzie :(
Świadomość krzywdy odbiera spokój i powoduje ,że nie da się być obojętnym ,trzeba działać.