Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Jak kupka się nie poprawi to warto zbadać czy nie ma lamblii albo innych pasożytów.
  2. To niestety się zdarza psiakom , które nagle mają dom i bronią za wszelką cenę swojej rodziny.
  3. Milo albo już dotarł do dt w Krakowie albo jest w drodze.
  4. Czasem tak jest. Też tego nie rozumiem.
  5. Jejku czy coś źle zrobiłam?
  6. Milo zaprasza
  7. Stary, zgarbiony, przytłoczony smutnym życiem, niewidomy staruszek. Nie znam przeszłości Milo ale wiem ,że w tej chwili bardzo potrzebuje pomocy. Jak ma sobie radzić w schronisku ślepy, zmęczony życiem pies. Słyszy ujadanie towarzyszy niedoli, drepcze w kojcu, czuje miliony zapachów, nie rozumie dlaczego i gdzie jest. Udało się dla biedaka znaleźć dom tymczasowy ale musi być zaopatrzony w karmę i zabezpieczony finansowo w przypadku w konieczności opłacenia weterynarza. Proszę o wsparcie dla dziadeczka, pomóżmy Milo zaznać trochę szczęścia.
  8. Już zakładam:)
  9. Dopiero jadą. Wszystko się opóźniło bo przyjechała sunia potrącona przez samochód. Od razu pojechała do lecznicy w Zabrzu ale sprawa jest poważna więc dziewczyny wiozą ją do dr Korty do Wieliczki.
  10. Już jest:)
  11. Poslalam ankiete Panstwu którzy pisali w sprawie Ludwika
  12. Ojej ja na skarbnika się nie nadaje. Bardzo się ciesze ze będziesz skarbnikiem. Ja w poniedziałek założę wątek. Z telefonu nie umiem.
  13. Świetnie. Inka musi mieć koniecznie szelki guardy i obroże ciasno zapięte do tego podwójna smycz, która musi być zapięta na obroży i szelkach. No i żadnej Flexi. Przepraszam za te rady, wiem, że to wszystko Panie wiedzą i dopilnują ale mam bzika na tym punkcie i umrę jak nie napisze :) Ona może się byle czego wystraszyć.
  14. Elu bez Ciebie w życiu nie ogarnę finansów. Bardzo się cieszę, że to weźmiesz w swoje ręce.
  15. Założę wątek Milo
  16. Czy wspaniały to się okaże. Bardzo się z elik denerwujemy bo Pani nie żadnego doświadczenia ale mamy nadzieję że będzie się kierowac wskazówkami i sercem. Jak długo tam będzie mógł być też trudno powiedzieć. Boję się żeby nie musiał wrócić do schroniska. Tfu tfu tfu. Nie wyobrażam sobie tego ale trzeba chyba zaryzykować. Bardzo to wszystko trudne.
  17. Nie wiem jak dziękować. Piesio za 5 minut ma być u anecik.
  18. On jest malutki, ok 6 kg.
  19. Krytyk i eunuch z jednej są parafii . Każdy wie jak, żaden nie potrafi .....:) To znane powiedzonko ale jak pasuje do tych co ich boli dzialalnosc innych ludzi.
  20. O pomaganiu dzieciom to juz nie moge słuchać. Zawsze po takiej uwadze mowie: "Tak ma Pani ( Pan) racje, proszę pomagać dzieciom!!!!" Zaraz dam namiary na organizacje, ktore się tym zajmuja i bardzo potrzebuja wolontariuszy. Natychmiast się zamykaja:) Organy opiniotworcze...
  21. Elu to Foksia, ta z innego schroniska.
×
×
  • Create New...