Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Zdjec jest sporo w ogłoszeniu .Ja z telefonu nie wrzucę .Ludwik to uroczy pies.
  2. Ludwik sięga głową do kolan. osobie o wzroście. 170 cm
  3. Ale wiesci cudownie. Powodzenia sliczna.
  4. O Ludwika dzwonila Pani mialby byc dla Babci, nie podala wieku Babci, w ankiecie tez nie... Wysłałam maila zeby to uzupelnila w ankiecie, zobaczymy...
  5. Dziękuję, oby nasz dziadeczek też znalazł dom i miłość u schyłku życia.
  6. Od rana działamy w sprawie Tami. Nie chcę zapeszac ale wszystko wygląda super tfu tfu tfu :) Trzymajcie kciuki.
  7. Tyśka dziękuję bardzo za pomoc. Kochana malutka nareszcie szczęśliwa.
  8. O Tami dzwoniła bardzo fajna Pani z Bielska. Przysłała ankietę, wszystko wydaje się ok ale trzeba jakoś sprawdzić dom. Panstwo chcą przyjechać z Bielska. Nie wiem tylko jak zrobić wizytę. Zastanawiamy się nad filmem z ogrodu i domu.
  9. Tak, Karolina wolontariuszka bardzo odpowiedzialna i mądra dziewczyna sprawdziła dom i dzisisj mała pojechała do Piekar Śląskich. Nie wiedziałam o tym i bardzo się ucieszyłam.
  10. Muszę poprosić.
  11. Dziękuję bardzo że myślicie o kolejnym biedaku. Najbiedniejsze to dziadzius i Lemon.
  12. Przepraszam za parę dni milczenia ale mam koszmar z adopcjami szczeniąt. Telefon non stop dzwoni, większość to porażka. Dzisiaj cztery jechaly do szczepienia. W sumie jest dziewięć maluchów do adopcji. Ja się dodatkowo denerwuje żeby wszystko pomimo pandemii sprawdzić. Jak dobrze ze u Ptysia tak miło i spokojnie.
  13. Elu i tak robisz ponad miarę
  14. Ludwik ma około 4-5 lat , jest cudownym , wesołym , otwartym psiakiem.Ludwik jest średniej wielkości, jest wykastrowany i zaszczepiony.Taki pies "kumpel"
  15. Elu ja Ci jeszcze wyślę Lemona, Kasia mi go przysłała. To pies bez szans w schronisku:(
  16. Elu bardzo ciężko takiemu ślepemu psiakowi przetrwać w schronisku.
  17. To jest Bertram. Bardzo łagodny. powolny , niewidomy staruszek. Bertram ma ponad 12 lat. Strasznie mi go żal. Człapie na tych biednych , starych łapinkach, słyszy ujadanie psów, nie widzi niczego:(
  18. Sunie są malutkie, dropiatka waży 7,5 kg i jest po sterylizacji.Jest zaszczepiona i zaczipowana. Ma około 6-7 lat , na początku bardzo się boi ale potem się otwiera. Taka bida malutka. Nazwałam ją Tami. Czarnulka to malutka , przemiła sunieczka, ma około 3 lat. Była przygotowana do sterylizacji ale odkryto na jej brzuszku bliznę, która najprawdopodobniej jest śladem po sterylce. Waży 6,5 kg, jest śliczna, pełna energii. Nazwałam ją Emi. Tami i Emi:)
  19. Elu, Gabrysiu dziękuję Wam za pomoc.
  20. U Alfika wspaniale. Panstwo nie mogą się nachwalić, to psi ideał. Nie sprawia najmniejszych problemów, jest cudowny pod każdym względem. Bardzo za niego dziękują. Posłałam elik zdjęcia naszego anioła.
  21. Taki trafił do schroniska, szkielet z ranami na pupie. Obraz nędzy i rozpaczy. A teraz żyje sobie jak pączek w maśle:)
  22. Pewnie nie pamiętacie ale był taki piesek Oreo, strasznie zniszczony. Był leczony w lecznicy Art Wet w Wieliczce. Dostałam właśnie zdjęcia z imprezy urodzinowej Oreo.
  23. Na konto Dunaja wpłynęło 20zl od Pani Agnieszki Znajomej elik. Dziękuję, pieniądze wysłane do dt Dunaja.
×
×
  • Create New...