Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Karma to nie problem. Na weta tez wg mnie jakos sie zbierze.
  2. Ponoć najlepszy sprzęt mają koło Skoczowa.
  3. Elu dopytam, dam znać. Dziękuję
  4. Jagnaa gdzie w Orzeszu przyjmuje?
  5. Trzeba go dobrze przebadać bo coś się zaczęło niedobrego dziać.
  6. Przepraszam że dopiero teraz ale miałam potworny dzień. Na koniec dwie wizyty, na szczęście pozytywne. Wszystkie sugestie przekażę. Dunaj będzie miał rezonans głowy.
  7. Frotka -bardzo ladne imie:)
  8. Wczoraj troche popiskiwała ale to z pewnością ze stresu .Boi sie schodów . Ma apetyt, tuli si do Państwa .
  9. Bardzo dobrze, dostaje leki, Państwo dbają o niego.
  10. Tami już w domu. Państwo przekazali dla psiaków ze schroniska 140 zl. Przekaze do Stowarzyszenia. Anecik i Arek dziękuję za dostarczenie małej do domu.
  11. Patrzę na Lemonka i oczom własnym nie wierzę. Siedzi na kanapie, uszka do góry, cudnie:)
  12. mdk8 wpłaciła 10 zł dla Dunaja Dziękuję:)
  13. Tak , uderzające podobieństwo.
  14. Poker dziękuję:)
  15. Sunia już wyjeżdża do anecik.
  16. Nie wiem, ale może niech dostanie nowe.
×
×
  • Create New...