Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. W niedzielę pojechała jedna sunia - Lunka, druga Pani przełożyła termin i nie wiem co mam myśleć:( Wczoraj byłam na pa dla Figi, myślę ,że domek naprawdę fajny.Muszę tylko jakoś ją dowieźć bo ds bez auta. Koko zero zaintersowania, Loluś same niewypały:(
  2. Ja dzisisj jadę do Bytomia, do Piekar, do Świętochłowic i do Chorzowa. Błagam o jakiś bazarek kilometrowy bo zbankrutuję:( Codziennie przejeżdżam masę km w ramach wizyt.
  3. Asia wraca z wizyty w Mysłowicach. Dała mi znać,że tylko jej ciśnienie się podniosło. Czekam na wieści ale już wiem ,że domek odpadł.
  4. Wyobraziłam sobie Lolusia w tych wnętrzach i się przeraziłam:( Niestety nikt idealny o niego nie dzwoni.
  5. Po powrocie z pogrzebu pojechałam na pa dla Lolusia.Jechałam bardzo pozytywnie nastawiona ale teraz jestem rozdarta. Rodzina ok natomiast mieszkanie tak brudne i ponure ,że chciałam stamtąd jak najszybciej wyjść. Dwie dorosłe córki , Pani i Pan. Niby ludzie bardzo w porządku ale czy będzie się chciało spacerować z pieskiem jak ma się problem z posprzątaniem. Pozornie wszystko ok. Ciągle ktoś jest w domu, kupili dobrą suchą karmę, jedna córka mieszka piętro wyżej ma dwuletniego pieska, jest technikiem weterynarii.Ta Pani bardzo mi się podobała. Natomiast ten brud i zaniedbanie mieszkanie były dla mnie trudne do akceptacji. Ktoś powie ,że to bez znaczenia, może ja jednak się mylę:( Nie wiem co robić:(
  6. Jak się cieszę,że Fabia już u Kasi. Przepraszam za nieobecność na dogo ale byłam na pogrzebie nomen omen w Jeleniej Gorze. Niestety jechałm pociągiem z przesiadką i nie miałbym jak zabrać Fabii.
  7. Figuniu dopytam w schronisku co z tą sterylką. Zmartwiłam się:(
  8. Calineczka jest w dt u wolontariuszki. Było bardzo źle ale miała przetaczaną krew i jest coraz lepiej. Mam filmik ale nie umiem go wstawić.
  9. Biedna sunia oby jak najszybciej odzyskała zdrowie.Jeśli to USG zrobine przez lecznicę , która leczy psy schroniskowe to byłabym ostrożna....Diana te wg nich nie miała ropomacicza a w macicy był dramat:(
  10. Dwie sunieczki w niedzielę jadą do domów. Niestety Pani zrezygnowała z adopcji Lolusia. Nie będę komentować całej sytuacji. Niektórzy nie mają klasy i tyle...:( Od wczoraj przejachałam z córką i wnukami śpiącymi wfotelikach ponad 200 km. Wszystko wizyty pa dla szczylków. Niestety tylko dwie udane. Śliczne bąbelki to wydzwaniają , człowiek jedzie i porażka:(
  11. 50 zł od Jaguski przelałam elik dla Fabii.
  12. Od razu potwierdziłam jak mi powiedziałaś:)
  13. MALWA nie wiem jak przepraszać nie zauważyłam wpłaty , którą zrobiłaś w lutym. 10 zł od guccio przekazane przez MALWĘ jest na koncie Maleństw. Dziękuję:)
  14. MALWA nie wiem jak przepraszać nie zauważyłam wpłaty , którą zrobiłaś w lutym. 10 zł od guccio przekazane przez MALWĘ jest na koncie Maleństw. Dziękuję:)
  15. To jak dostaniesz to wyślij mi proszę . Ja jutro jadę na pogrzeb , wracam w niedzielę. Będę niedostępna przez trzy dni.
  16. Jaguska prześlę te 50 zł na konto rudej sunieczki. Przed nią operacja i daleka droga. Wyślę Malwie.
×
×
  • Create New...