Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Niestety Tofik zaczął atakować inne psiaki.Tak jak u Pani Kasi:( Opiekunka skontakowała się z behawiorystką do której ma zaufanie.Tofik dostanie leki wyciszające. Może to wyciszy jego zapędy.
  2. b-b wpłaciła na konto Maleństw 20 zł dziękuję:)
  3. Codziennie ktoś dzwoni i jak mówię o tym ,że Tofik pokazywał zęby to jest po rozmowie:(
  4. On są bardzo wystraszone, jakieś piekło za nimi:(
  5. Zero:( Może go wrzucić na Wrocław?
  6. Edi Abija dziękuję za przelanie 300 zł:) Dt opłacone:)
  7. Ciągle coś się u mnie dzieje. U Tofika bez zmian.
  8. Elu strasznie mi przykro ,że tyle głupich pytań ze strony tych ludzi. Pani od kota napisała do mnie masę smsów i poinformowała ,że pieska weźmie pod koniec miesiąca. Nie wiem tylko którego bo chyba nie zrozumiała moich odpowiedzi ,że nie dajemy pieskóew bez wizyty przed adopcyjnej.
  9. Ja nie mam gdzie:(
  10. Bardzo chudziutki, biedny:(
  11. Zadzwonił Pan Paweł. Wszystko się wyjaśniło. Nie jestem jedyną osobą, której dowcipniś dokuczył.. Na karcie SIM zapisały się kontakty i ktoś w cyniczny sposob to wykorzystuje. Długo rozmawialiśmy o Nero, jest z pewnoscią bardzo kochany i szczęśliwy.
  12. Kochany , cudny . Cebulek w pościeli:):):)
  13. Też mam taki punkt. Tylko dziwne ,że ma ten sam numer i ten sam telefon... Co więcej chyba tak szybko operator nie przekazuje numeru. Jedyne dla mnie wytłumaczenie to telefon służbowy ale Pan napisał mi ,że zrezygnował u operatora.
  14. Tyśka pieski na mailu.
  15. Wczoraj wieczorem strasznie się zdenerwowałam. Napisałam smsa do Panów z Wrocławia , którzy chcieli adoptować Karacika ale ostatecznie trafił do nich Nero. Od czasu do czasu pytam domki co u psiakow. Wysłałam smsa : "Jak się miewa Nero?' Opowiedź :" Nie żyje" Mało nie umarłam, próbowałam zadzwonić- poczta głosowa... Napisałam kilka smsów z prośbą o wyjaśnienie co się stało. Dosłałam( po 20 minutach) odpowiedź :"Żart" Coraz bardziej zdenerwowana prosiłam o wyjaśnienie, po czasie przyszła odpowiedź: "Pani Basiu taki żarcik kosmonaucik".... Po chwili informacja ,że osoba , która do mnie pisze nie zna Pana Pawła i tylko ma jego numer. Spytałam skąd zna moje imię , odpowiedź po angielsku : " bo jestem mądrym facetem"... Spytałam czy ma kontakt z Panem Pawłem, dowiedziałam się,że "nie zna człowieka a korzysta z tego numeru bo to jego numer"... To tak w skrócie nasza korespondencja:( Zadzwoniłam pod drugi numer z umowy, nikmt nie odebrał. Zdenerwowana do granic możliwości odnalazłam jednego z Panów na FB i trochę się upokoiłam bo 23 marca zamieszczono tam zdjęcie z Nero. Sprawdziłam w archiwum pogodę było ciepło a na drzewach nie było liści więc nie było to stare zdjecie. Napisałam maila do Pana Pawła, na szczęście odezwał się do mnie . Ma nowy numer, u Nero wszystko w porządku, trochę chorował ale już jest ok. Dostałam zdjęcia:) Dzisiaj ma do mnie zadzwonić. Natomiast ja dalej nie rozumiem skąd żartowniś znał moje imię... Pan Paweł ponoć zrezygnował z numeru u operatora kilka miesięcy temu. Co o tym myślicie?
  16. Podeślę na maila. Przypomnij mi proszę.
  17. Z głową ok 50cm ale jest bardzo dobniutki. Ma około 2-3 lat. Niestety nie widzi na jedno oczko, jest lekko zapadnięte. Bardzo biedny, dobry psiak. Może na Śląsk. Dziękuję:)
  18. Gładkowłosa jest.
  19. Aniu wspaniałe wieści , chociaż z tym tuczeniem to ciężka sprawa. Sama mam leniwego obżartucha w domu:)
  20. Lando Młodziutki, mały, drobniutki psiak. Wykastrowany, zaszczepiony. Lando to jeden z najsłodszych psiaków w schronisku. Delikatny, uroczy. Kaźdy kto go pokocha zyska chodzacą miłość. Niestety nie przepada za innymi psami. Poker czy możesz go umieścić w ogłoszeniu?
  21. Wczoraj byłam cały dzień na wyjeździe. Nowe , cudne maluszki w schronisku. Prześlę do wklejenia. Znowu serce w kawałkach:(
  22. Są malizny ale nie w typie tych ras. Dowiem się czy jakieś w tym typie nie dojechały.
×
×
  • Create New...