Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Elik nie ma kabelka , proszę o pomoc.
  2. Szukam ratunku dla dwóch 6-cio tygodniowch szczeniaczków. Maluszki są w schronisku , tam nie mają wielkich szans:( Błagam o dt. Wyślę elik zdjęcia.
  3. Siedzę i ryczę. Ludzie w kolejce czekają żeby zabierać ratowane psiaki. Inni łódkami je przewożą.
  4. Ja też wsparłam i strasznie się martwię. Najgorsze ,że leje:(
  5. Schronisko w Wadowicach Dolnych pod wodą. Potrzebna pomoc, domy tymczasowe, koce, karma. Rozsyłajcie. https://www.ratujemyzwierzaki.pl/czekadelko?ts=mail
  6. Oj Elu niestety sporo:( Teraz uciekł znajomym psiak bo miał w zwykłej smyczy zły karabińczyk. Ja tylko podałam kolejny przykład ,że flexi bywa często powodem ucieczek lękliwych psiaków. Moim psom bez problemu mogłabym je przypinać poza Tonią bo ona pomimo 14 lat z nami jest lękliwa. Jej życie zaczęło się od znęcania, została odebrana przez policję, potem schronisko , depresja... Z nami jest 14 lat ale nadal ma pewne lęki pomimo miłości i dobrego życia. W jej przypadku flexi odpada. Pozostałe nawet by nie zauważyły ,że flexi zwija się im na plecach.
  7. Nadziejka , którą łapałam 6 miesiećy też uciekła przez flexi.
  8. Elu wyślij mi link , super ta adresatka.
  9. Jest zarejestrowany na Panią. Dzisiaj to nawet sprawdzałam i napisałm Pani smsa. Chyba w emocjach nie czytała.
  10. To samo mówię, nienawidzę tych smyczy. Pouczałam Panią ,że smycz automatczna jest zła ale ludzie najczęściej nie słuchają.
  11. Miała ale tą odkręcaną, metalową. Niestry kilka ni temu się odkręciła tak jak wszystkie tego typu. To jest dziadostwo nie adresatka. Pani już to wie i kupi dobrą.
  12. Dziękuję za pomoc. Ja dopiero wróciłam , byłam na wizycie pa dla Roja.
  13. On jest cudowny. Fantasyczny charakter.
  14. Wczoraj ok 18-tej z ulicy Żelaznej we Wrocławiu uciekła Panu Pipi. Pipi ma przypiętą różową smycz i różowo -fioletową obrożę. Proszę rozsyłajcie Telefon podam do mnie 608451727. Błagam Wrocławian o pomoc.
  15. Zefirek miał jechać do ds. Dopytam.
  16. Fafik jeszcze jest. Kochany okruszek.
  17. Wypytam dokładnie.
  18. Niestety musi być to bardzo twarda postawa opiekuna.. Samo "nie" nie wystarczy. Ostry podniesiony głos, "rozkaz" powoduje, że wykonuje polecenie ale z oporem. Kiedy opiekunka widzi ,że Tofik zaczyna sapać i zachowuje się nerwowo natychmiast ostro reaguje i odwołuje go na miejsce. Tofik reaguje tylko na bardzo twardą postawę.. Podniesiony głos i komenda powtarzana kategorycznie do skutku.Warczy ale idzie na miejsce i tam się wycisza.
  19. Zdzwonię spytam o koszty . Gabinet jest w Nadarzynie więc daleko:(
  20. A kto ma to zrobić? Kto ma tego psiaka zaprowadzić na śmierć? Ja sobie tego nie wyobrażam. Tofik nie zabił nikogo, nie atakuje non stop. Na razie ma na sumieniu mocne pogryzienie ręki guccio , lekkie złapanie za rękę starszej Pani i atakowanie innych psów. Warczenia na mężów nie traktuję w kategoriach zbrodni. To dlaczego ma być skazany na eutanazję? Znam inne psy , które były agresywne i żyją w hotelikach. Znam dzikie psy , które nigdy nie będą adopcyjne ale mają wsparcie i nikt nie uważa ,że należy je eutanować. Nie po to tyle było o niego walki żeby teraz go uśpić. Ja do tego ręki nie przyłożę. Możecie mnie teraz zlinczować ale moje sumienie nie dałoby mi żyć. Nie wiem co jeszcze można zrobić, na razie dostanie leki wyciszające.
×
×
  • Create New...