Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Jestem wściekła,że ten kierowca nie wziął puszek . Sto razy przypominałyśmy:(
  2. Mam filmiki i opis ale na Whatsappie. Czekam aż dostanę to na maila. Jutro wieczorem wyjeżdżam , wracam 4-go. Będę miała sporadyczny dostęp do internetu.
  3. Jaaga nie ma internetu. Niestey nie mam najlepszych wieści, Beza ma lamblie:(
  4. Ja jutro wylatuję do Szwajcarii. Odebranie telefonu to nawet 5 zł z minutę. Wracam 4- go, proszę o zmianę telefonów w ogłoszeniach w tym czasie.
  5. Poker wpłata 354zł Dziękuję:)
  6. Gabrysiu on miał na szyi obrożę, zdjęto mu w schronisku. Miałam kiedyś taką sunię pod opieką. Przez kilka dni nie było mowy o ubraniu szelek ani obroży. Któregoś dnia pozwoliła nagle na wszystko i potem już z niczym nie było problemu.Tym urody Gacuś:)
  7. Wow:) Jestem dumna z chłopaków:) Z wiochy do Stolicy i proszę nic im nie straszne:) No w końcu to Pączek i Mazurek:) Kochane bąble:)
  8. Okruszek malutki. W kojcu prawie mdlał ze strachu. Gabrysiu dziękuję:)
  9. On potrzebuje czasu. U Bgry jest sunia , która gryzła jak opętana. W schroniskiu ponad godzinę próbowali jej ubrać obrożę. Po jednym dniu u Bożeny jest przytulakiem. Gacuś też tak i będzie..
  10. Gabrysiu może daj mu z dzień czasu. Może ze strachu się wyrwać a obroży nie dopasujesz dzisiaj i nie sprawdzisz czy nie jest zbyt lużna. Nie daj Boże żeby uciekł. Tfu tfu tfu...
  11. Dzwonia przed chwilą miła Pani , nota bene z Gliwic. Jutro wizyta.
  12. Moja Tonia ma 16 lat i jest okazem zdrowia i wigoru:) Robię jej dwa razy w roku badania i wyniki jak na razie bardzo dobre. Jeszcze się na starość zadziorna zrobiła i rządzi w stadzie:)
  13. Niestety ludzie tak robią:(
  14. Gabrysiu dziękuję. Diego bo tak go nazwałam jest malutki i strasznie przeżywa schronisko. W kojcu prawie mdlał , teraz siedzi w szpitaliku bo tam jest trochę ciszej . Strasznie się o niego martwię.
  15. Mam smsowe zapytanie o Pączka ale Pani jest na urodzinach i po imprezie zadzwoni.
  16. Dzwonił Pan z Brwinowa o Mazurka. Pan mocno wiekowy, mieszka sam , dom z ogrodem ale się pochwalił ,że szwagier ma plac do pilnowania...... No chyba się skuszę na ten plac do pilnowania!!!!! Ręce opadają:(:(:( Zbyłam grzecznie Pana i tyle.
  17. Mam wieści z ds ,że już są:) Pani bardzo przejęta.
×
×
  • Create New...