Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Tak się cieszę,że Fido ma się coraz lepiej.
  2. Dziękuję, jutro Orzeszek bo takie ma robocze imię jedzie do Anecik.
  3. Biedna malutka., żeby chociaż na zimę ją gdzieś umieścić.
  4. Nie daje się im zrobić zdjęć.Nie wychodzą z budy. Ta sunia jest przemiła, przekochana.
  5. Orzeszek nie pojechał do dt. Zarezerwowałam go jak tylko mi dano znać,że jednak został w schronisku.
  6. Elu dziękuję:)
  7. Ta słodka malizna trzęsie się z zimna:(
  8. To piesek i podobno szykuje się jakieś dt ale na razie niczego konkretnego nie wiem.
  9. A masz może kontakt do Patmol?
  10. Zgłosiła się Pani z Legnicy, która chce dać na zimę dt dla Duni. Czy ktoś może pomóc w zrobieniu wizyty?
  11. Posłałam Elik dwie bidusie. Małe psiaki ,które bardzo potrzebują wsparcia.
  12. U Niki wszystko w porządku, czekamy na zdjęcia.
  13. Ciągle czekam na zdjęcia tych biduń po zmarłej Pani.
  14. Rozmawiałam z pracownicą. Trzyosobowa rodzina( rodzice i nastoletnia, bardzo miła , spokojna córka) przyjechali na wolontariat wyprowadzać psy. Wzięli Nikę i po spacerze przyszli spytać czy mogą ją adoptować. W poniedziałek Magda zadzwoni i poprosi o zdjęcia, prosiłam też o wizytę po adopcyjną.
  15. Ja tez. Poproszę,żeby Magda zadzwoniła do tych Państwa.
  16. Do schroniska trafiły cztery bidy po zmarłej Pani. Jedna umarła , trzy leżały na martwej przyjaciółce. Potworny widok:( Trzy małe psiny nie radzą sobie w schronisku, rozpaczliwie potrzebują pomocy. Czekam na zdjęcia.
  17. Dzisiaj Nika została adoptowana , jacyś (ponoć fajni ludzi)e ją wzięli.Ja zgłaszałam w schronisku , że ma jechać do Anecik ale uznano ,że to fajna rodzina i dziewczyny ją dały. Poczekajmy ze dwa trzy dni bo różnie bywa z adopcjami. Przekazałam informację Anecik.
  18. To jest suczka.
  19. Strasznie się martwię o Dunię. Może spróbuję zebrać deklaracje dla tej biduni.
  20. Szukają. Ogłoszenia są bardzo potrzebne. Mi powiedziano ,że to piesek, muszę w takim razie sprawdzić.
  21. Dunia, malutka, bezbronna, ufna , wpatrzona z nadzieją w człowieka, wyjątkowo urocza. pełna radości sunia. Dunia ma około 6 lat, króciutką sierć , któtke łapki co nie pomaga jej fukcjonować w zimne , wilgotne dni w podszytej wiatrem schroniskowej budzie.Suczka jest bardzo przyjazna , otwarta na każdego człowieka. Cieszy ją najmniejszy kontakt, tęskni za prawdziwym domem. Prosimy o kochający dom dla Duni, ona tak niewiele potrzebuje. Odwdzięczy się bezgraniczną miłością. Nawet dom tymczasowy, w którym będzie mogła przetrwać nadchodzącą zimę to dla Duni wybawienie. Kontakt w sprawie adopcji:.....
×
×
  • Create New...