Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Też się nad tym zastanawiam.
  2. Fido marny. jestem z Kasią w kontakcie. Nie chce nadal jeść.
  3. Muszę je napisać. Wieczorem siądą do tego. Dziękuję:)
  4. Za 10 minut mają być u Kikou
  5. Jaaga napisała , że atak padaczki może być po narkozie. Rózia jest cudowna, zapatrzona w człowieka.
  6. Ropomacicze, guzy listw mlecznych( usunięte z jednej strony bo przy równoczesnej sterylce byłaby zbyt długo pod narkozą). I jeszcze padaczka...:( Coś ma też z pyszczkiem:(
  7. Dziękuję Wam. Rózia bo tak ją nazwałam miała dzisiaj atak padaczki.
  8. Sunia jest mała, bardzo biedna. Nazwałam ją Rózia.
  9. Dziękuję:)Posłałam.
  10. Już Elik wstawia:)
  11. Jadą, wyruszyli o 9.30. Kikou czeka.
  12. Próbuję wstawić zdjęcia i nie umiem:( Cały czas jest informacja o błędzie.
  13. On ma wspaniały charakter. To chodząca miłość.Budy lipne , jak ma przetrwać zimę:(
  14. W schronisku jest też strasznie biedna, mała sunia. Dopiero mi ją pokazali. Ma wycięte guzy listwy mlecznej i coś z pyszczkiem. Cały czas nim tak jakby kłapie. W nocy dostałam zdjęcia i filmik. Proszę o pomoc we wstawieniu biduni.
  15. Ojej :) dziękuję:)
  16. Młody, kochany Beryl. Słodki, dobry psiak.. Za co pokutuje:(
  17. Klara , mała, smutna, powoli traci nadzieję:( Tle czasu już czeka...
  18. Śliczna , mała Nika..Bardzo źle znosi schronisko.
  19. Malutka, słodka sunia, cudowny charakter, bardzo lgnie do człowieka. Trudno jej żyć w schronisku. Nazwałam ją Dunia.
  20. Niewidomy ( lub bardzo niewiele widzący) mały Marcyś. Biedny, bardzo potrzebuje pomocy.
  21. Dziękuję za wklejenie zdjęć.
×
×
  • Create New...