Ropomacicze, guzy listw mlecznych( usunięte z jednej strony bo przy równoczesnej sterylce byłaby zbyt długo pod narkozą).
I jeszcze padaczka...:( Coś ma też z pyszczkiem:(
W schronisku jest też strasznie biedna, mała sunia. Dopiero mi ją pokazali. Ma wycięte guzy listwy mlecznej i coś z pyszczkiem. Cały czas nim tak jakby kłapie.
W nocy dostałam zdjęcia i filmik.
Proszę o pomoc we wstawieniu biduni.