Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Oby wreszcie znalazł się właściwy człowiek.
  2. Dziękuję za pomoc we wstawieniu tofikowych wieści:)
  3. Oj to będzie łóżkowcem:)
  4. Już się poprawiam:):) Wpłaty 13.01.2020 Poker 100 zł - Marta Dusia- Duszka 50 zł - Marta Ewa R. 200 zł- na obie bidusie i inne psiaki w potrzebie Saldo obu suczek : -1.24 zł Wpłaty 20.02.2020 elik 80 zł Saldo 78,76 zł Saldo Marty: +150 zł:) Wypłata Marta: 165 zł Saldo Marty -15 zł Wspólne saldo Marta i Bajka 20.02.2020 63,76 zł
  5. Sunie otrzymały 200 zł od Ewy R. Dziękuję:)
  6. Ala już w swoim domu, Ola ma jutro jechać.
  7. Wpłaty ewu: Ewa R. 500 zł Figunia 50zł Niesiowata 40zł POKER 450 zł Marysia R. 50 zł b-b 80 zł Mazowszanka 350 zł Agnieszka 105 15 zł Razem 1535 zł Wpłaty na konto Stowarzyszenia : Niesiowata 30zł agat21 30 zł Mateusz R. 30 zł kiyoshi 300 zł Razem 390 zł W sumie wpłaty : 1925 zł Wydatki: 1500,00 zł 160,00 zł 198,48 zł 87,60zł Razem: 1946,08 zł Saldo na dzień 09.01.2020 -21,08 zł Uaktualnienie na dzień 10.01.2020 Wydatki: 1946,08 zł 150,16 zł 30 zł Razem: 2126,24 zł Wpłaty: 1925 zł Saldo na dzień 10.01.2020 - 201,24 zł Wpłaty 13.01.2020 Poker 100 zł - Marta Dusia- Duszka 50 zł - Marta Ewa R. 200 zł- na obie bidusie i inne psiaki w potrzebie Saldo obu suczek : -1.24 zł Saldo Marty: +150 zł:)
  8. Dotarły wpłaty: Poker 100 zł - Marta Dusia- Duszka 50 zł - Marta Ewa R. 200 zł- na obie bidusie i inne psiaki w potrzebie Dziękuję:):):):)
  9. Ojej podałam już Hani. Nie mam numeru Bogusik bo straciłam kontakty. Podaj mi proszę na pw. Anulko weźcie na 100 zł fakturę z sterylkę, załatwię zwrot ze schroniska.Podam dane do faktury.
  10. Pani z Częstochowy też się ciągle dopytuje. Podałam Jej kontakt do Hani.
  11. U Tofika na razie constans w kwestii wydarzeń. Czekam na zdjęcia i opisy. Było kilka telefonów ale niestety absolutna porażka.
  12. Elu to mnie trzeba pilnować:) Ty jesteś niezwykle skrupulatna i świetnie wszystko prowadzisz. Ja to niestety roztrzepaniec, milion myśli na sekundę.
  13. Elu wszystko się zgadza. Na razie jest na bieżąco w kwestii wydatków. Mają dojść dwie wpłaty to je wpiszę.
  14. Elu to ja znowu coś źle policzyłam:( Ja się nie nadaję do niczego:( Dziękuję. Nie wiem jak rozdzielić na dwa wątki bo dostaję wspólne wpłaty : na sunie z małymi , stąd zamieszanie.
  15. Oskarek ma ok 3 lat.
  16. O Oskarka dzwonił miły Pan z Modlniczki pod Krakowem. Państwo mają dwie znalezione w lesie suczki, obie wysterylizowane . Pan dużo jeździ w świętokrzyskie bo tam ma posesję z domem i chciałby mieć psiaka do towarzystwa bo sunie są nierozłączne. Pan mieszka z żoną , ma 70 lat, jest emerytem.Od dzisiaj jest poza domem , ma się odezwać jak wróci. Martwi mnie wiek i te ciągłe wyjazdy. Poza tym bardzo pozytywnie.
  17. Poprawione rozliczenie Wpłaty ewu: Ewa R. 500 zł Figunia 50zł Niesiowata 40zł POKER 450 zł Marysia R. 50 zł b-b 80 zł Mazowszanka 350 zł Agnieszka 105 15 zł Razem 1535 zł Wpłaty na konto Stowarzyszenia : Niesiowata 30zł agat21 30 zł Mateusz R. 30 zł kiyoshi 300 zł Razem 390 zł W sumie wpłaty : 1925 zł Wydatki: 1500,00 zł 160,00 zł 198,48 zł 87,60zł Razem: 1946,08 zł Saldo na dzień 09.01.2020 -21,08 zł Uaktualnienie na dzień 10.01.2020 Wydatki: 1946,08 zł 150,16 zł 30 zł Razem: 2126,24 zł Wpłaty: 1925 zł Saldo na dzień 10.01.2020 - 201,24 zł
×
×
  • Create New...